• 60 59:35
    28:11
    (Horáček)

ACEMA Sparta Praha U23 B - FBC Liberec B 28:11
branky: 4. Filip Kortánek, 5. Jan Kos, 11. Filip Kortánek, 12. Lukáš Veber, 15. Lukáš Veber, 16. Adam Šimek, 18. Lukáš Veber, 22. David Žďárský, 23. Matěj Hrádek, 27. Jan Kos, 29. Jan Kos, 29. Filip Kortánek, 29. Matyáš Kopecký, 36. Adam Šimek, 37. Filip Kortánek, 42. Jan Kos, 44. Matěj Eisenkolb, 46. Jan Kos, 47. Lukáš Veber, 48. Matěj Hrádek, 49. Lukáš Veber, 50. Filip Kortánek, 53. David Žďárský, 53. Christopher Nojovič, 54. David Žďárský, 55. Christopher Nojovič, 57. Jan Kos, 58. Lukáš Veber - 1. Bohuslav Ferdan, 6. Bohuslav Ferdan, 17. David Horáček, 19. Bohuslav Ferdan, 28. Lukáš Kořínek, 29. Bohuslav Ferdan, 47. Daniel Endrle, 50. Lukáš Kořínek, 53. Lukáš Čihák, 59. Bohuslav Ferdan, 60. Lukáš Kořínek; rozhodčí: Lukáš Polanský - David Hertz; vyloučení: 2:8; využití: 7:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Filip Škaroupka 25 - Petr Průšek 22; po třetinách: 7:4, 8:2, 13:5
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Díky klukům z Liberce se nám už podruhé opět výrazně zaplnila týmová kasa a posezónní týmová akce se začíná docela rýsovat. Nicméně dnes spousta krásných gólů na obou stranách. Těší mě, že jsme hráli až do konce a dávali další góly. Díky i soupeřům za férový zápas, že chtěli hrát až do konce a odměnili se také spoustou moc pěkných gólů. Hostům šťastnou cestu domů a my se jdem vyspat na zítřejší výlet daleký výlet do Podkrkonoší.
60:00 Komentář hostů Pecháček Jakub (Vedoucí): Tak tentokrát to byla větší trágédie než obvykle. Ani jsem netušil, že něco takového dokážeme. Gratuluji soupeři ke kanadskýmu bodováni. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 23:10
59:35 GÓL FBC Liberec B! 28:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #39 David Horáček (28:11)
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:46 GÓL FBC Liberec B! 28:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #39 David Horáček (28:10)
57:09 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 28:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #11 David Žďárský (28:9)
56:36 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 27:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #86 Matěj Eisenkolb (27:9)
54:39 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 26:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #8 Christopher Nojovič, asistoval #26 Jan Kos (26:9)
53:40 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 25:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 David Žďárský, asistoval #69 Tadeáš Lang (25:9)
53:40 První volejbalový set pro Spartu.
52:52 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 24:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #8 Christopher Nojovič, asistoval #42 Matyáš Kopecký (24:9)
52:33 GÓL FBC Liberec B! 23:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Lukáš Čihák, asistoval #24 Jan Fohl (23:9)
52:14 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 23:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 David Žďárský, asistoval #42 Matyáš Kopecký (23:8)
52:14 Žďárský z první ze strany využívá další přesilovku.
51:56 Hrádek zblokoval střelu protihráče svými zády.
51:10 Vyloučen hráč #4 Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
51:10 Sekání dneska mockrát nepadlo no. Ferdan sekl zezadu protihráče na středu hřiště.
49:44 GÓL FBC Liberec B! 22:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (22:8)
49:44 Ferdan nahrál samotnému Kořínkovi, který poslal Škaroupku do prava a následně provedl manévr na druhou stranu a zakončil do odkryté branky.
49:01 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 22:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #55 Jan Bízik (22:7)
48:40 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 21:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #81 Oliver Pavlík (21:7)
47:45 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 20:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Matěj Hrádek, asistoval #49 Adam Šimek (20:7)
47:45 Skutečně o góly není nouze. Hrádek dvacátý gól svého týmu dává ze strany tvrdou střelou.
47:17 Vyloučen hráč #88 Ondřej Jašek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
46:48 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 19:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #46 Jakub Ucháč (19:7)
46:48 Ucháč se také zapisuje do kanadského bodová a to ještě nepřekročil polovinu hřiště. Tzv. tvoří hru z hloubky hřiště. Veber si zpracoval jeho nahrávku na středu a vypálil do horního rohu branky.
46:18 GÓL FBC Liberec B! 18:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Daniel Endrle, asistoval #67 Lukáš Kořínek (18:7)
45:11 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 18:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos z trestného střílení (18:6)
45:11 Kos elegantním blafákem proměnil trestné střílení.
45:10 Po osekáním Kortánka, který šel sám na branku uvidíme trestné střílení.
44:46 Brejcha ze středu přestřeluje zařízení.
43:57 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 17:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #86 Matěj Eisenkolb, asistoval #8 Christopher Nojovič (17:6)
43:57 Famózní kombinace v podání první lajny Sparty. Kos nahrál od mantinelu Nojovičovi na střed, ten zatáhl, ale nakonec zadovkou našel Eisenkolba, který si míček nabral a poté se ocitl sám před brankou, kde krátkým blafákem překonal gólmana.
43:35 Hrádek trefuje z blízka branky pouze helmu brankáře.
42:00 Jarošovu střelu zblokoval Žďárský, čímž změnil její trajektorii směrem do rohu.
41:04 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 16:6
41:04 Kos se utrhnul a po kličce překonal střelou i brankáře.
40:40 Horáček vypíchl míček Šimkovi za brankou Sparty.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Liberec.
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
36:18 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 15:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek bez asistence (15:6)
35:58 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 14:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #86 Matěj Eisenkolb (14:6)
35:58 Šimek od mantinelu střelou ze zátahu trefil tyčku, ale míček se následně odrazil od tyče do branky.
28:59 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 13:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #49 Adam Šimek (13:6)
28:32 GÓL FBC Liberec B! 12:6
28:23 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 12:5
28:23 Kortánek se uvolnil na střed a nikdo mu nezabránil vystřelit. Trefil se k tyči.
28:14 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 11:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos bez asistence (11:5)
28:14 Kos má čuch na místo. Opět stál tam kde měl být a využil přesilovku.
27:59 Jašek sekl Ucháče zezadu, když ho Ucháč obehrál.
27:50 Bude se vylučovat na straně hostů. Sparta jde do šesti.
27:08 Ucháč si v klídečku zpracoval po buly balónek břichem.
27:07 GÓL FBC Liberec B! 10:5
26:54 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 10:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (10:4)
26:54 Kos se dostal k míčku ve velkém brankovišti a zakončil jak nejlépe mohl.
26:30 Kopecký prošel středem jak král, ale poté přišel o balónek.
25:31 Škaroupka měl dobrý výhled a vyrazil střelu Jelínka.
25:03 Hrádek promáchnul při zátahu a píská se vysoká hůl.
24:32 Pavlík ze středu střílí mimo branku.
22:35 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 9:4
22:35 Sparta využívá i druhou přesilovku. Hrádek ze zátahu vymetl všechny pavouky v horním rohu branky.
21:22 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 David Žďárský, asistoval #23 Filip Kortánek (8:4)
21:22 Žďárský ze středu trefuje zařízení z první. Sparta hraje 5 na 4.
21:08 Vyloučen hráč #67 Lukáš Kořínek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:08 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
21:08 Pecháček za sekání zezadu do hole Šimka a následně Kořínek za vráení v rohu do Kopeckého. Sparta hraje 5 na 3.
20:30 Bude se vylučovvat na straně hostí. Sparta jde do šesti.
20:16 Liberec v plném počtu.
20:01 Úvodní buly vyhrává Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 13:12
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:16 Vyloučen hráč #11 Jakub Jaroš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
18:00 GÓL FBC Liberec B! 7:4
17:31 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #23 Filip Kortánek (7:3)
17:31 Veber si zpracoval míček před brankářem na backhand a následně nějak magicky si míček potáhl jako v hokeji mezi nohama a zakončil.
16:31 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (6:3)
15:52 Vyloučen hráč #11 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
15:52 Žďárský sekl zezadu do hole protihráče.
15:15 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #28 Matěj Hrádek (6:2)
15:15 Šimek ladnou střelou ze zátahu do horního vinglu využívá přesilovku.
14:50 Vyloučen hráč #39 David Horáček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
14:26 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:2
14:26 Veber osamocen na středu zakončil s chladnou hlavou nad nohu brankáře.
11:37 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #28 Matěj Hrádek (4:2)
11:37 Veber zkušeně dorazil razantní střelu Hrádka.
10:17 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #18 Lukáš Veber (3:2)
09:09 Horáček střelou z první trefuje pouze pupek Škaroupky.
08:34 Kopecký se nyní tvrdě opřel do souboje se svým protivníkem. Skončilo to remízou, bude buly.
08:01 Ucháč, který se propadl až do třetí lajny, se nyní obětavě postavil do střely.
07:12 Horáček našel kolmicí Ferdana, který trefil pouze beton Škaroupky.
06:21 Šimek nerozehrál úplně jako profík, ale následnou střelu chytil Škaroupka.
05:34 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:2)
05:34 Podobná situace jako předchozí gól. Míček se odrazil k Ferdanovi, který srovnává skóre.
04:26 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #49 Adam Šimek (2:1)
04:26 Z protitúoku nakonec vznikla nepřehledná situace před brankou Liberce, která skončila gólem pro Spartu.
04:00 Vyloučen hráč #28 Matěj Hrádek družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
04:00 Hrádek se snažil zmařit Liberecké snažení o vsítení gólu, ale dopustil se jasného sekání do hokejky.
03:47 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:1
03:47 Kortánek obešel 1v1 protihráče a následně zakončil k pravé tyči.
03:20 Bízik podlehl napadání za svojí brankou a přišel o míček.
02:22 Kopecký vybojoval svým napadáním balónek, ale nepodařilo se mu nahrát Kosovi a tak kombinace zhasla jak svíčka.
02:00 Sparta poprvé ohrožuje branku střelou z dálky.
00:15 GÓL FBC Liberec B! 0:1
00:15 Po buly se Liberec ihned vydal do útoku a po pěkné kombinaci se hned ujímá vedení.
00:01 Úvodní buly vyhrává Liberec.