• 57 56:40
    6:10
    (Neuman)

Finance Novák FBK Jičín - FBC Panthers Liberec 6:10
branky: 8. Petr Dlouhý, 17. Jan Štál, 20. Bohumil Plíšek, 33. Tomáš Valkoun, 40. Petr Dlouhý, 52. Petr Dlouhý - 4. Ondřej Neuman, 9. Pavel Sekyra, 12. Jan Brynda, 19. Ondřej Neuman, 20. Ondřej Neuman, 23. Jan Brynda, 26. Dominik Trunec, 55. Jiří Špak, 56. Ondřej Neuman, 57. Pavel Sekyra; rozhodčí: Filip Neumann - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 124; zásahy brankářů: Petr Líbal 19 - Jakub Rudiš 25; po třetinách: 3:5, 2:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Petrgál Martin (Trenér): První třetinu jsme byli úplně mimo, bohužel nám v tomto nepomohly tragicky sehrané presilovky, hned 2 inkasované góly během jedné početní výhody se jen tak nevidí. Druhé dějství bylo tak nějak fifty fifty, nejlepší pasáž jsme předvedli prvních 10 minut třetí třetiny, možností na vyrovnání bylo dost. Bohužel celou sezónu nás trápí proměňování šancí a závěry utkání.... Opět jsme to nezvládli, soupeři gratulace k zasloužené výhře. Díky moc znovu našim fanouškům, nejlepším v soutěži!!!
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Máme to, pro co jsme sem přijeli. První dvě třetiny super, ve třetí nám bylo jako obvykle ouzko, ale díky našemu hrajícímu kustodovi, který věděl, kdy se prosadit bereme všechny body. Zítra znova, Díky všem zúčastněným.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:01 Dlouhý se snažil protlačit míček do brány
58:00 Florian taky důsledný v obraně
57:10 Štál v obraně důsledný
56:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:10)
55:39 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman z trestného střílení (6:9)
54:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (6:8)
53:43 Jičín v oslabení strávil důležité vteřinky v útočném rohu...hlavně díky Plecháčovi a Plíškovi
53:07 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
52:30 Dlouhý bohužel nahrávku od Štála nestihl
51:26 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #96 František Novák (6:7)
39:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #16 Jan Štál (5:7)
39:41 Dlouhý silou vůle dotlačil míček za záda golmana hostů
36:59 Ouhrabka se snažil dostat míček do branky, bohužel u toho sekl golmana hostů
36:28 Bobeš hraje v posledních chvílích jako bůh
34:46 Taneček krásně zblokoval střelu Liberce
32:55 Plecháč zabránil samostatném úniku hostů
32:31 Valkoun je první z domácích po dlouhé chvíli neúspěchů, který proměnil
32:02 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #10 Bohumil Plíšek (4:7)
31:34 Domácí začínají vyvíjet tlak na hosty
29:02 Nejdříve Flori uhasil situaci, poté Černý  vyběhl s míčkem do útočné třetiny...bohužel Plecháč na míček nedosáhl a skóre je stále stejné
27:08 Duo Ouhrabka-Valkoun si pomohlo v osobním souboji
26:00 Flori uhasil tutovku Liberce
25:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #3 Jiří Špak (3:7)
24:47 Ohurabka zkusil dorážku, míček bohužel přeletěl bránu
23:39 Plíšek si razítkuje protihráče jako na běžícím páse
23:21 Střela Plíška sražena
23:04 Hosté uskakují už od 3 góly
22:50 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #77 Pavel Sekyra (3:6)
21:20 Valkoun ve velké šanci bohužel trefil tyčku
20:01 Úvodní buly opět pro Liberec
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:47 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #17 Petr Dlouhý (3:5)
19:37 Hosté oslabení ubránili, dokonce dali dva fíky
19:15 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #77 Pavel Sekyra (2:5)
18:42 Domácí dostali fíka v přesilovce...tato situace se za chvilku zvona opakuje
18:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (2:4)
17:30 Vyloučen hráč #71 Josef Dalibor družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
16:38 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál bez asistence (2:3)
16:38 Štál v oslabení proběhl celé hřiště a dává kontaktní gól
16:08 Hosté si užijí 40 vteřin přesilovky
14:48 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka
14:48 Místo radosti domácích z kontaktního gólu se stala radost Liberce z přesilovky
14:03 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
13:38 Novák, po nzpětné přihrávce od Dlouhého, minul branku
11:43 Haken si po vybojovaném míčku došel pro faul a domácí jsou zpátky na míčku
11:17 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:3)
11:16 Hosté si tento gól doslova vyťukali. 4 přihrávky a je z toho gól
10:50 Souhra Dlouhého a Nováka neměla gólového konce
09:08 Plecháč se přiřítil do obrany jako TŽV, vybojoval míček a běžel zpátky do útoku
08:39 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #18 Tomáš Szabo (1:2)
08:15 Obrovskou šanci Liberce Líbal s přehledem vychytal, o chvilku později stejná situace na straně Liberce
07:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
07:57 Kapitán domácích srovnává střelou pod břevno
06:29 Domácí přesilovku nevyužili
05:32 Dlouhý si krásně tělem pokryl míček
04:30 Domácí si po faulu Liberce zahrají první přesilovku
04:29 Vyloučen hráč #5 Martin Benda družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
04:11 Ouhrabka backhandem protlačil míček na Houšku, Houška vloženku nevyužil
03:25 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
03:12 Líbal se včas položil do střely
02:52 Dlouhý zázrakem protlačil míček na střed
02:21 Liberec nevyužil rozehrávku v útočném rohu
01:01 Jičín zatím na míčku důraznější
00:01 Úvodní buly pro Liberec