• 56 55:40
    6:2
    (Novák)

Finance Novák FBK Jičín - Florbal Primátor Náchod B 6:2
branky: 18. Tomáš Martin Matušů, 37. Tomáš Houška, 42. Tomáš Martin Matušů, 48. František Novák, 52. Tomáš Valkoun, 56. Tomáš Martin Matušů - 21. Adam Kovařík, 40. Jakub Kubásek; rozhodčí: Lukáš Drahný - Daniel Jireček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Petr Líbal 22 - David Fröde 21; po třetinách: 1:0, 1:2, 4:0
60:00 Komentář domácích Žůrková Gabriela (Vedoucí): Dvě třetiny byly o takovém vyrovnaném souboji. V třetí třetině bylo velmi důležité proměnění přesilové hry a pak už kluci převzali zápas na naší stranu. Doufám,že na tento výkon navážeme v dalším utkání. Děkujeme soupeři za zápas. A skvělým divákům za domácí podporu.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Dnes to nebylo tolik o florbalové kráse, jako o chybách. My jsme v klíčových momentech zápasu dvakrát namazali a soupeř toho využil. Gratuluji Jičínu k vítězství a doufám, že Divizi udrží pro ty fantastické diváky, které tu mají.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:38 Havel  minul o kousek svatyni Líbala
58:44 Ouhrabka trefoval míček ze vzduchu, bohužel minul branku
57:55 Matušů zblokoval střelu Jakubského
57:30 Hra se začíná trochu vyostřovat
55:40 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #96 František Novák (6:2)
55:40 Matušů uzavírá hattrick
54:37 Timeout Florbal Primátor Náchod B
51:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (5:2)
51:57 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování
47:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #17 Petr Dlouhý (4:2)
46:38 Slibně rozjetou akci Jičína zkazil poskakující míček...asi házenkářské lepidlo
45:03 Jičín oslabení ústál
44:50 Matušů výborně vyhodil z obranného pásma
43:30 Líbal předvedl hezký zákrok
43:03 Novák zbytečným faulem poslal svůj tým do oslabení
43:02 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:25 Matušů má šanci na hattrick
41:20 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #10 Bohumil Plíšek (3:2)
41:20 Matušů dává góla zorrem
40:01 Návhod začal v oslabení...trest Hencla padl těsně před koncem třetiny
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:43 Vyloučen hráč #21 Petr Hencl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
39:23 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #87 Adam Jakubský (2:2)
39:23 Kubásek dává gól do šatny
37:01 Hencl to zkoušel k tyčce, minul o kousíček
36:39 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:1)
35:32 Petrgál vybil Hencla jako při vibice
34:05 Černý opět prověřil Frödeho
32:53 Dlouhý to zkusil ze standartky
31:59 Ouhrabka otravoval obránce Matějů, bohužel to skončilo volným úderem Náchoda
21:30 Černý utravuje obránce Náchoda
20:54 Dloihý po kontaktu s kasou Frödeho potřebuje pomoc zdravotnice, snad to nebude nic vážného
20:42 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #91 Adam Kovařík, asistoval #87 Adam Jakubský (1:1)
20:01 Donaj vyhrál buly
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:44 Matějů dal spoluhráčovi přihrávku vzduchem, ten si ji tělem a Náchod pokračuje na balónu
19:16 Plíšek opět střílel na kasu Náchoda, Fröde s menšími problémy vychytal
17:36 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
17:36 Matušů otevírá skóre
15:42 Novák dal obrovskou šanci Štálovi k otevření gólu, obránci Náchoda však střelu zblokovali
10:55 Čečetka nedobrovolně navštívil střídačku Jičína
09:44 Plíšek těsně přestřelil bránu, Čečetka se chvilku potom blýsknul krásnou přihrávkou vzduchem
09:00 Jakubský si prokličkoval skrz obranu Jičína, Líbal jeho střelu chytil
07:59 Petrgál míček opatrně pohladil a ten se tak do brány nedostal
07:04 Líbal opět vychytal
06:05 Matušůp po nahrávce od Ouhrabky rozezvonil tyčku
05:20 Petrgál o kousek minul bránu
04:38 Plíšek prověřil Frödeho  střelou z úhlu, Fröde bez problémů chytá
03:35 Čečetka se nám florbal mění trochu ve fotbal
02:59 Novák se snažil rozjet útočnou akci, bohužel se to moc nepovedlo