8:4
    Marek PALA
    (Janků)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - T.K.S. TJ Turnov 9:4
branky: 6. Jan Baudisch, 11. Martin Teuber, 15. Martin Teuber, 20. Karel Vašák, 22. Rudolf Suk, 36. Denis Dlouhý, 42. Rudolf Suk, 50. Karel Vašák, 60. Jan Baudisch - 34. Jaroslav Šmída, 50. Marek Pala, 50. Lukáš Maršík, 60. Marek Pala; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2:3 + Marek Pala 4; využití: 3:0; diváků: 243; zásahy brankářů: David Stibor 11, Jan Král 9 - Petr Suchomel 27; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Povedený zápas ve všech směrech. Ovládli jsme první třetinu a tím určitli ráz utkání. I když jsme pak trochu polevili, i nadále jsme měli hru pod kontrolou, hráli více na míčku a měli  dost nebezpečných šancí. Jsem rád, že jsme splnili předsezónní cíl a postupujeme do play-off. Velký dík patří všem divákům, kterých zase přišla spousta. Vidíme se přespříští sobotu!
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Dneska to byl těžkej freestyle. Pár kluků z áčka doplnili béčkaři, juníci a náhradní brankář, který popadl florbalku a mazal dělat bordel na hrot. Tímto jsem ve florbale viděl snad vše. Ve třetí třetině nám tam konečně něco napadalo a i jsme se florbalem bavili. Dvůr si svým nekomunikováním a nepřesunutím zápasu dneska zařídil tři body, které je poslali do play-up. Gratulka a my už radši mizíme na ples za klukama. Vidíme se příští týden v Turnově, hlavní část sezóny začíná!!!
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:43 Baudisch rychlou střelou upravuje skóre
59:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #71 Pavel Kuneš (9:4)
59:08 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 8:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #91 Marek Pala, asistoval #26 Filip Janků (8:4)
59:08 Pala proměňuje rychlý protiútok
57:57 Král zkrotil míček, skákající ve velkém brankovišti
55:09 Utkání sleduje 243 diváků
52:36 Domácí kombinují na útočné polovině
49:57 Míček se po několika odrazech ocitl až v Králově brance
49:56 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 8:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #21 Jaroslav Šmída (8:3)
49:26 Pala se ze složité pozice trefuje přesně
49:25 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 8:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #91 Marek Pala bez asistence (8:2)
49:05 Vašák se Zíbrem využívají přečíslení 2 na 1
49:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (8:1)
48:25 Hráský jen těsně nedosáhl na přihrávku, po které by mohl jít do samostatného úniku
45:17 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
44:56 Domácí jsou aktivnějším týmem
41:15 Suk s chladnou hlavou obešel brankáře a zvyšuje náskok domácích
41:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #98 Matouš Vágner (7:1)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jan Král družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
38:58 Trestné střílení družstva T.K.S. TJ Turnov neproměnil #97 Ondřej Šafář.
36:55 Vyloučen hráč #8 Jonáš Mellan družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
35:44 Dlouhý střelou z první využívá další přesilovku domácích
35:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #72 Denis Dlouhý, asistoval #48 Jan Baudisch (6:1)
33:49 Skvěle sehranou standardku zastavil až brankář hostů
33:48 Vyloučen hráč #12 Michael Dvořák družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:06 Šmída střilí první gól hostí
33:05 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída bez asistence (5:1)
32:01 Záleský trefuje tyčku
31:12 Stibor si připisuje důležitý zákrok
29:16 Hosté budou hrát svou první přesilovou hru
29:15 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
28:59 Hra se přelévá ze strany na stranu
25:03 Suk minul odkrytou bránu
23:10 Říha promáchl v těsné blízkosti branky
21:57 Suk střelou tahem využívá přesilovku domácích
21:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #99 Martin Teuber (5:0)
21:27 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 20:5
19:27 Vašák prošel středem hřiště a přesně se trefil nad nohu brankáře
19:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:0
18:44 Hosté kombinují na útočné polovině
14:28 Trojice Vašák-Zíbr-Teuber rychlou akcí zvyšují náskok domácích
14:27 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #10 Tomáš Zíbr (3:0)
10:56 Suk zpoza brány našel Teubera, který využil přesilovou hru
10:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #13 Rudolf Suk (2:0)
07:33 Domácí budou hrát čtyřminutovou přesilovou hru
07:32 Vyloučen hráč #91 Marek Pala družstva T.K.S. TJ Turnov na 2+2 minuty za hrubost
05:24 Baudisch střelou z otočky otevírá skóre dnešního zápasu
05:23 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #10 Tomáš Zíbr (1:0)
03:57 Dlouhý se elegantně dostal ze sevření dvou protihráčů
02:36 Hosté si připsali první střelu na bránu
01:09 Do první gólové šance se dostal Suk, brankář se ale stihl včas přesunout
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí