• 59 58:43
    20:5
    (Kábrt)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Liberec B 20:5
branky: 3. Marek Weinelt, 4. Šimon Vacek, 9. Vojtěch Rusin, 12. Šimon Vacek, 17. Marek Weinelt, 18. Filip Kulda, 24. Marek Weinelt, 25. Marek Weinelt, 32. Adam Petera, 38. Karel Lisý, 39. Marek Weinelt, 45. Adam Vejrek, 46. Marek Weinelt, 49. Marek Weinelt, 52. Aleš Bednář, 55. Dominik Hebelka, 55. Miroslav Kuře, 56. Šimon Vacek, 59. Vojtěch Rusin, 59. Miroslav Kuře - 1. Daniel Endrle, 23. Jakub Pecháček, 33. Bohuslav Ferdan, 35. Jakub Pecháček, 48. Roman Maňák; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 84; zásahy brankářů: Jan Seidl 5, Rudolf Romančák 10 - Tomáš Janota 20, Dominik Plíšek 10; po třetinách: 6:1, 5:3, 9:1
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Se vší úctou klobouček Liberci. I když beze všeho sestupují, tak si přijeli plácnout. Byli jste poslední tři sezóny dobrým soupeřem a mnohdy jste nás dost prověřili. Hodnotit tohle utkání asi nemá úplně cenu, zahráli jsme si, vyzkoušeli jsme dost nových věcí a hlavně pustili Ruďase do kasy. Byla to super základní část, nicméně to hlavní začíná až teď a doufám, že si na domácí utkání Play-up najde cestu co nejvíce úžasných rtyňských fanoušků, kteří nás nikdy nenechali ve štychu. Vidíme se doma za tři týdny! Soupeři ještě popřeju šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Pecháček Jakub (Vedoucí): Sezónu jsme zakončili tak, jak jsme hráli celou dobu. Děkujeme rozhodčím a divákům za zápas. Soupeři také díky a přeji hodně štěstí do zápasů v boji o postup do národní ligy.
60:00 Střely ve 3. části: 23:6
58:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 20:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #10 Miroslav Kábrt (20:5)
58:36 Rtyně bez brankáře.
58:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 19:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #93 Adam Petera (19:5)
57:12 Bombu Kábrta vyráží pěkným zákrokem Plíšek.
55:21 Na Rtyni jde vidět chuť po dvacítce.
55:20 Timeout FBC Liberec B
55:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 18:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (18:5)
54:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 17:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #68 David Cejnar (17:5)
54:31 Střelu Lisého doráží Hebelka.
54:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 16:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #35 Karel Lisý (16:5)
51:57 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Dominik Plíšek družstva FBC Liberec B
51:57 Bednář vyběhl zpoza brány a backhandovkou navýšil.
51:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 15:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #31 Aleš Bednář, asistoval #7 Dominik Hebelka (15:5)
51:43 Ani jeden tým nevyužil přesilovku.
49:43 Vyloučen hráč #11 Jakub Jaroš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
48:40 Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zvedání florbalky
48:27 Po nevyužité přesilovce se opět prosazuje Weinelt střelou od mantinelu.
48:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 14:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (14:5)
47:04 Maňák sbírá chybnou nahrávku a samostatným únikem snižuje oslabení.
47:03 GÓL FBC Liberec B! 13:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Roman Maňák bez asistence (13:5)
46:07 Vyloučen hráč #39 Matěj Ševčík družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře
45:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 13:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #12 Jakub Téra (13:4)
44:23 Vejrek sbírá balon za bránou a skóruje.
44:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 12:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (12:4)
43:58 Rtyně stále napadá branku hostí, ale brankář hostí jejich střely vyráží.
40:37 Kuře nahazuje na volného Weinelta před bránou, který míček těsně míjí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
38:25 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 11:4
38:25 Cejnar zkušeně vyčkal s nahrávkou na Weinelta, který navyšuje.
38:20 Kábrt střílí od mantinelu, ale střela těsně míjí bránu.
37:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Karel Lisý, asistoval #29 Miroslav Kuře (10:4)
36:14 Liberec drží balon a hledá skulinku v obraně domácích.
34:17 GÓL FBC Liberec B! 9:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #67 Lukáš Kořínek (9:4)
32:30 Ferdan využívá jedné z přesilovek a přesnou trefou do pravého rohu snižuje skóre.
32:29 GÓL FBC Liberec B! 9:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #39 Matěj Ševčík (9:3)
31:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #29 Miroslav Kuře (9:2)
31:44 Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
31:29 Rtyně si i za situace 3na5 vytváří šanci. Rusin na volného Vejrka před bránou, ale ten trefuje břevno.
31:07 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
29:01 Sledujeme hru 4na4 ve které dominují domácí.
28:14 Vyloučen hráč #35 Karel Lisý družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
27:35 Liberec se snaží vytvořit šanci snížit, ale Rtyně je před bránu nepustí.
24:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:2
23:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
23:01 Domácí rychle odpovídají a navšují skóre.
22:15 GÓL FBC Liberec B! 6:2
22:15 Hostí na poslední chvíli využívají přesilovou hru a snižují skóre.
20:29 Vyloučen hráč #10 Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Rudolf Romančák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
20:00 Střely v 1. části: 15:6
18:11 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #67 Lukáš Kořínek.
18:11 Po nedovoleném zákroku Weinelta rozhodčí udělují nájezd.
17:24 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #7 Dominik Hebelka (6:1)
16:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #15 Matěj Labík (5:1)
16:14 Labík nachází volného Weinelta před bránou, který navyšuje.
16:04 Po dlouhé době se do šance dostává Liberec, tu ale Seidl likviduje.
13:50 Po přesné nahrávce Weinelta Téra přestřeluje bránu.
11:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #17 David Šimáně (4:1)
11:02 Hra se převážně odehrává na polovině hostí, domácí nenechají projít mnoho šancí na jejich branku.
08:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #14 Adam Vejrek (3:1)
05:45 Liberec se teď snaží kombinovat, ale většinu jejich nahrávek Rtyně likviduje.
05:11 Domácí drží balon a opakovaně napadají branku hostí.
03:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (2:1)
03:27 Rtyně jde do vedení! Vacek střelou z výběhu navyšuje.
02:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
02:38 Po pěkné kombinaci Rtyně Weinelt vyrovnává skóre.
00:26 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Daniel Endrle, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (0:1)
00:26 Neproměněnou akci domácích Liberec trestá. Ferdan nachází volného Endrleho před bránou, který posílá hosty do vedení.
00:01 Úvodní buly pro domácí.