• 60 59:19
    14:9
    (Trnka)

FbŠ Bohemians - FB Hurrican Karlovy Vary 14:9
branky: 3. David Veleba, 3. Jan Dobisík, 6. Jaroslav Petrák, 13. Jaroslav Petrák, 16. Vojtěch Zezulka, 18. Jaroslav Petrák, 26. Ondřej Kawulok, 35. Jakub Buršík, 37. Jakub Buršík, 43. Jan Řehoř, 47. Jan Dobisík, 53. Jan Malič, 57. Jaroslav Petrák, 60. Jaroslav Petrák - 13. Jan Pícha, 19. Jiří Lebeda, 21. Michal Klápa, 28. Martin Fenik, 29. Šimon Šmajda, 29. Martin Fenik, 31. Jan Pícha, 52. Vít Hrbáček, 59. Michal Klápa; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 20 - Kryštof Ernst 10, Daniel Váradi 23; po třetinách: 6:2, 3:5, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:26 Petrák J. dává lehkou branku do prázdné po přiťuknutí Trnky.
59:19 GÓL FbŠ Bohemians! 14:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Tomáš Trnka (14:9)
58:36 Vary svojí přesilovku využivají. Hezkou střelou se prosazuje Klápa.
58:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 13:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (13:9)
57:59 Neúspěšná výzva domácích po faulu Bryndy na trestné střílení znamená přesilovku pro hosty.
57:53 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #78 Michal Strachota.
57:53 Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
56:25 GÓL FbŠ Bohemians! 13:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #8 Jan Dobisík (13:8)
56:25 Několik šancí domácích končí brankou Petráka po přihrávce Dobisíka.
55:52 Nyní je ve hře mnoho drobných faulů z obou stran.
54:32 Lebeda teď neproměnil slušnou šanci. Hyršl si se střelou poradil ramenem.
52:39 Petrák K. získal míček na mantinelu a situaci 2 na 1 vyřešil přihrávkou na Maliče, který má z branky velkou radost.
52:37 GÓL FbŠ Bohemians! 12:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #12 Karel Petrák (12:8)
51:07 Strachotova nádherná přihrávka na Hrbáčka, který prostřeluje bezmocného Hyršla.
51:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 11:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #78 Michal Strachota (11:8)
49:21 Bohemka nyní dlouho na míčku, akce končí střelou Batkoviče do bloku.
47:43 Strachota trefuje břevno Hyršlovy branky.
46:22 GÓL FbŠ Bohemians! 11:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #26 Daniel Grézl (11:7)
45:16 Tomáš Kvasnica si jde odpočinout a Vary mají možnost snížit.
44:40 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kvasnica družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
43:44 Buršíkův výběh byl zablokován.
42:36 Chyba hostujícího brankáře a Honza Řehoř střílí lehkou branku.
42:19 GÓL FbŠ Bohemians! 10:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř bez asistence (10:7)
40:00 Střely ve 2. části: 16:11
39:59 Druhá bláznivá třetina je za námi. Třetí třetina začne přibližně ve 21:26.
38:06 Bohemka přidala v pohybu a opět si vytváří šance.
37:03 Buršík se prosazuje ranou z poloviny hriště a domácí využívají přesilovou hru.
36:52 GÓL FbŠ Bohemians! 9:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #77 Jaroslav Petrák (9:7)
35:10 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
34:31 GÓL FbŠ Bohemians! 8:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (8:7)
34:13 Dorážka z brankoviště a Buršík vrací vedení na stranu domácích.
31:56 Hra se vyrovnala, uvidíme jak bude tento zápas pokračovat.
30:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #44 Michal Klápa (7:7)
28:49 Bohemka nyní dostává několikátou branku z nedůrazu na brankovišti.
28:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #21 Lukáš Macháček (7:6)
28:36 Strachota proběhl celé hřiště a předložil Šmajdovi před prázdnou branku.
28:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Šimon Šmajda, asistoval #78 Michal Strachota (7:5)
27:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #13 Jiří Lebeda (7:4)
27:37 Trnka L. v několika šancích, ale branku dávají Vary.
25:29 Kawulok se prosazuje střelou ze střední vzdálenosti.
25:24 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #34 Matúš Gajdoš (7:3)
25:11 Hra se nyní vyrovnala, Bohemka ubrala na obrátkách.
23:44 Hra je přerušena po srážce Grézla se Zahrajem. Oba naštěstí vypadají v pořádku.
22:23 Slovenská spolupráce Gajdoš - Virga byla přerušena jedním z hostujících obránců.
20:43 Pícha získal míček a z brejku se prosazuje Klápa. Rozhodnutí sudích potvrdil i video záznam.
20:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
20:33 Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 19:11
18:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #7 Martin Fenik (6:2)
17:41 Bohemka trestá každé zaváhaní Varů, kteří nyní střídají brankáře.
17:39 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #87 Samuel Virga (6:1)
17:39 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Daniel Váradi družstva FB Hurrican Karlovy Vary
16:13 Zezulka krásně ze vzduchu a skóre je nyní o čtyři branky.
15:50 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #21 Jakub Buršík (5:1)
14:03 Zahraj v brejku, ale Hyršl opět pozorný.
13:28 Dvě branky v rychlém sledu. Nejprve chybu domácích trestá Pícha a následně si lehkou branku připisuje Jaroslav Petrák.
12:47 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák bez asistence (4:1)
12:38 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #52 Jan Pícha bez asistence (3:1)
11:43 Po Gajdošově chybě se výborným zákrokem prezentoval Tomáš Hyršl v domácí brance.
11:01 Dobisík fauluje Fenika a Vary pokračují v útoku.
09:51 Řehoře nyní vychytal hostující brankář Ernst.
07:13 Bohemka drží míček na útočné polovině a snaží se rotovat.
06:03 Virga nyní dobře odebral míček a zabránil brejku hostů.
05:07 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (3:0)
03:11 Druhou branku střílí Dobisík, který potvrzuje dobrý vstup Bohemky do zápasu.
02:58 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík bez asistence (2:0)
02:31 Úvodní gól zápasu vstřelil Veleba.
02:30 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #20 David Veleba, asistoval #18 Jan Řehoř (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí, kteří hned útočí.