• 59 58:44
    3:8
    (Horký)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:8
branky: 4. Ronald Gašparík, 25. Jan Natov, 40. Lukáš Punčochář - 2. Marek Vávra, 17. Mikuláš Komárek, 26. Matěj Netrefa, 51. Vojtěch Klápa, 52. Tom Ondrušek, 58. Marek Šmíd, 58. Marek Vávra, 59. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 435; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 18 - Karel Hodík 41; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:5
60:00 VIDEOROZHOVORY: Komentáře nejlepších hráčů utkání a trenérů obou týmů
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:16 Chodov vstřelil tři góly do prázdné branky ale Boleslav se stále snaží o snížení stavu.
58:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #93 David Horký (3:8)
57:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #14 Ondřej Vošta (3:7)
57:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Marek Šmíd, asistoval #35 Marek Matoušek (3:6)
57:00 Boleslav zkouší hru v šesti.
56:22 Komárkovu střelu Bauer s přehledem chytá.
56:11 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
55:33 Chodov se teď chvíli držel na míčku. Nyní zase pokračuje tlak domácích.
53:36 Domácí zvýšili tempo ale vytoužená změna skóre zatím nepřichází.
52:18 Diváci v hale ženou Boleslav ke vstřelení gólu, to se ale zatím nedaří.
51:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek bez asistence (3:5)
51:46 Suchánkovi uskočil míček a Ondrušek vypálil do šibenice.
51:16 Besta vypálil od mantinelu a Hodík měl co dělat.
50:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #25 Tom Ondrušek (3:4)
50:37 Chodov jde opět do vedení, autorem gólu je Vojtěch Klápa.
50:12 Natov trefuje Hodíka do rukou.
48:23 Boleslav na míčku postupuje na útočnou polovinu.
47:10 Hodík chytl míček od spoluhráče a tak má Boleslav hezkou standartní situaci.
46:28 Bínovi nevyšel ppokus o zakončení a sám na sebe se zlobí.
45:25 Bauer teď ostře poslal Bestu k zemi a odchází s napomenutím od rozhodčího.
44:29 Gašparík teď vytáhl míček z pomezí brankové čáry.
42:48 Tomašík našel přihrávkou volného Vařechu tomu ale bohužel střela nevyšla podle představ.
41:01 Bauer lapil ujetý míček a dlouhým výhozem vyslal své spoluhráče do útoku.
40:01 Třetí třetina právě začala a úvodní buly vyhrál celek hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 17:6
39:55 Bína si hezky odskočil na střelu ale Hodík jeho pokus zkontroloval.
39:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #12 Patrik Suchánek (3:3)
39:05 Stav opět nerozhodný, o třetí gól Bolky se postaral Lukáš Punčochář.
38:41 Votava pálí mimo. Na míček se tak dostala Boleslav.
36:48 Hosté se pustili do útoku a došli až do střeli, tam jejich tlak ukončil svým zákrokem Bauer.
35:36 Vařecha byl zastaven Hodíkem.
35:05 Šebek minul Hodíkovu branku a míček skončil až za mantinelem.
34:19 Chodov kombinuje na vlastní půlce.
33:09 Hodík zasahuje maskou proti střele Delonga.
32:08 Před Hodíkem byl teď velký zmatek a tak jeden z hostí odpálil míček mimo hrací plochu.
30:57 Bauerův dlouhý nához Vávra tečoval mimo hřiště.
29:37 Hodík si vyžádal přerušení z důvodu osekaných prstů, vše je v pořádku a hra tak pokračuje.
28:23 Hosté se drží na útočné polovině a snaží se vstřelit další branku.
27:06 Natov o kousek přestřelil Hodíkovu bránu.
25:52 Boleslav na míčku hledá kudy se dostane na půlku Chodova.
25:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #14 Ondřej Vošta (2:3)
25:02 Chodov rychle odpovídá a jde opět do vedení.
24:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #77 Lukáš Punčochář (2:2)
24:51 Natov prostřelil Hodíka a stav je tak srovnaný.
23:48 Tomašík trefuje Hodíka do hrudi.
22:32 Ondruškovi ujel míček, k tomu se tak dostávají domácí kteří jdou do útoku.
21:41 Vařechova střela byla zblokována.
20:51 Domácí ustáli oslabení a mají míček.
20:01 Hosté stále v početní převaze, úvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:25 Gruber předvedl důležitý blok!
18:46 Vyloučen hráč #72 Adam Delong družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
18:02 Bolelav zahnala Chodov k vlastní brance ale po útočném faulu si hosté zahrají přesilovku.
16:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #21 Marek Vávra (1:2)
16:43 Duo Komárek, Vávra se postaralo o druhý gól Chodova.
15:25 Kafka mířil hezky ale Bauer stihl míček vytáhnout mimo branku.
14:40 Rozběhnutý Vařecha vypálil ale jeho pokus byl zblokován.
14:05 Bauer si teď poradil s rychlým nájezdem Votavy od mantinelu.
13:29 Hosté hledají cestu do útočného pásma ale tento pokus se jim nevydařil, na míčku opět domácí.
12:02 Boleslav hezky zahrála standartku od mantinelu a Hodík měl menší problémy.
11:06 Chodov ustál oslabení ale v bránění pokračuje.
10:44 Teď zazvonila tyčka prozměnu Delongovi.
09:55 Chodov se na chvíli dostal na bolonek, ale nyní už zase vytváří tlak domácí.
09:40 Gašparík trefuje tyčku!
08:59 Vyloučen hráč #22 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou
08:59 Domácí si zahrají druhou přesilovou hru a diváci v hale je ženou k dalšímu gólu.
07:28 Chodov byl v tlaku na útočné polovině ale přišel o míček, do útoku tak jdou domácí.
06:12 Tokoš z velké blízkosti přestřeluje Hodíkovu branku.
05:04 Beneš dvakrát zablokoval střelecké pokusy Votavy.
04:48 Bauer vychytal Klápovu střelu.
04:12 Domácí se po vstřeleném gólu drží na útočné půli.
03:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #72 Adam Delong (1:1)
03:38 V přesilovce srovnává stav utkání Ronald Gašparík.
03:27 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
03:14 Hodík zastavuje náběh Vařechy.
02:14 Zoufalý vybojoval míček pro domácí a ti se pouští do ofenzivi.
01:22 Po útočné faulu je Chodov na míčku.
01:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #9 Mikuláš Komárek (0:1)
01:00 Rychlý gól pro Chodov obstaral Vávra.
00:26 Bolelsav držela míček na vlastní půlce a když se pustila do útoku o balonek přišla.
00:01 Utkání právě začalo a úvodní buly jde na stranu domácích.
00:00 Hezký večer z mladoboleslavské Městské sportovní haly, dnes budeme svědky zápasu Livesport Superligy mezi domácím celkem Předvýběr.cz Florbal Mladá Boleslav a hostujícím Fat Pipe Florbal Chodov.