• 59 58:34
    4:6
    ()

ACEMA Sparta Praha - ESA logistika Tatran Střešovice 4:6
branky: 31. Michal Kareš, 34. Robert Košir, 35. Mikuláš Krbec, 51. Marek Zouzal - 16. Jakub Boček, 21. Jakub Boček, 22. Jakub Kolísko, 30. Ondřej Sádlo, 58. Martin Šindelář, 59. Šimon Vavroušek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 511; zásahy brankářů: Martin Beneš 14 - Tomáš Jurco 12; po třetinách: 0:1, 3:3, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 2:4
59:59 Tatran si připisuje tři body do tabulky a domácí dnes odchází s prázdnou. Gratulace vítězi a čest poraženým.
59:38 Boček orazítkoval tyč prázdné domácí branky
59:23 Curney to zkusil od mantinelu. Jurco připravený
58:34 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek bez asistence (4:6)
58:34 Další hřebíček do rakve Sparty si připisuje Vavroušek.
58:00 Sparta v šesti
57:43 Kos poslal Hanáka na střídačku domácích
57:11 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #17 Jakub Boček (4:5)
57:11 Duo Boček - Šindelář znovu úřaduje.
56:16 Za Benešem znovu zvoní tyč. Po odrazu ale nevěděl kam míček odskočil a tak si lehl a kdyby tu byl sníh vytvaroval by překrásného andělíčka.
55:30 Tatran znovu kombinuje na balonu
55:01 Košir pálil, těsně mimo.
53:42 Tatran se drží na balonu a stěžuje tak Spartě otočku v zápase.
51:54 Havlas zkusil střelu z úhlu, Beneš ji stečoval až za mantinel.
50:35 Hanák strčil velmi nehezky Marvánka. Domácí žádají vyloučení. Rozhodčí si ještě volá Hanáka k sobě a cosi s ním probírá.
50:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #22 Robert Košir (4:4)
50:08 Máme vyrovnáno. Zouzal doplácal balonek za Jurcova záda.
48:24 Trochu groteskní situace. Pražan byl strčen do branky Jurca a ten ze záhadného důvodu vyběhl na střed. Obě strany žádají vyloučení.
47:48 Sládeček si zahrál fotbal
47:18 Eliáš zátahem pouze do Benešovi helmy.
46:56 Boček našel Šindeláře a ten se snažil přehodit Beneše, neúspěšně.
46:14 Hanák se obtočil kolem Benešovi branky. Ten ale stihl včas zasáhnout.
44:56 Peška zadovkou hledal Fišera. Nenašel.
44:09 Hanák na středu sám, střílí mimo
42:42 Znovu Beneše záchranila tyčka, Sparta je v pěti.
41:57 Beneš zatím bez zákroku, teď ho zachránila tyč.
40:42 Vyloučen hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
40:42 Košir sroloval Sádla a Tatran si hned ze začátku třetí třetiny zkusí přesilovku.
40:01 Úvodní buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:59 Košir vystřelil těsně po siréně a Šimek se do něj ostře pustil. Rozhodčí a trenéři musí uklidnit situaci.
39:46 Další naposledy překažená šance domácích.
38:56 Krbec nádherně našel nabíhajícího Košira. Ten trefuje pouze připraveného Jurca.
37:35 Přesilovka zůstává nevyužita.
37:13 Sparta sřílí o sto šest, ale ne a ne strefit branku.
36:15 Zouzal teď minul úplně odkrytou branku, hala dala velmi najevo své zklamání.
35:35 Vyloučen hráč #4 Filip Eliáš družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
35:35 Rozhodčí zvedá ruku, Sparta má jedinečnou šanci vyrovnat.
34:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #3 Martin Pražan (3:4)
34:55 Koširova střela doputovala záhadným způsobem za Jurcova záda a Sparta hlásí comeback.
33:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #40 Jiří Curney (2:4)
33:58 Sparta využívá přesilovku, krásný ťukec uklízí Košir.
32:55 Vyloučen hráč #72 Šimon Vavroušek družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
32:55 Teď nikdo v hale krom rozhodčích netuší čím se Vavroušek provinil, Sparta si ale i tak zahraje přesilovou hru.
32:26 MArvánek zkoušel přízemní střelu, k Jurcovi nakonec nedoputovala.
32:01 Havlas si šteloval střelu, byl však obrán.
31:20 Zouzal vyslal slibnou střelu od půlky, letěla však těsně vedle.
30:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #24 Jan Marvánek (1:4)
30:08 Kareš teď také předvedl přesnou střelu, ani jsme se nestihli vzpamatovat z gólu Tatranu a Sparta snižuje.
29:35 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #37 Matěj Havlas (0:4)
29:35 Tatran si udělal z poloviny domácích střelnici, asi desátá střela byla tak přesná že se Beneš ani nehnul, zazvonila tyčka  a Tatran slaví čtvrtý gól.
27:12 Jurco vystřelil výhozem dopředu Šimka, ten z voleye netrefuje zařízení
26:52 Jurco po Čermákově dorážce zůstává ležet, hostující střídačka žádá dvouminutový trest.
24:52 Zouzal poslal tvrdou střelu na Jurca, ten je připravený.
23:43 Eliáš střílel sám ze středu, než však stihla střela doletět k Benešovi, rozhodčí píská faul.
22:43 Kučerův nához měl celkem potenciál, Beneš ale nakonec zneškodňuje.
22:22 Gól není uznán, bude se pokračovat rozehrávkou Tatranu.
22:22 Curney vstřelil gól. Rozhodčí si ale není jist zda nedošlo ke hře vysokou holí, jde se zkoumat video.
21:38 Timeout ACEMA Sparta Praha
21:38 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #25 Pavel Sládeček (0:3)
21:38 Kolísko se trefil nad Benešovu nohu a Tatran rázem vede 0:3
20:49 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #88 Martin Šindelář (0:2)
20:49 Marvánek si nepohlídal hráče a Tatran navyšuje skóre
20:35 Velká šance domácích, Jurco kryje.
20:31 Zouzal chyboval v obraně a Sádlo tak mohl navýšit vedení Tatranu
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:59 Do šaten se jde za stavu 0:1 a Sparta má co dohánět.
19:56 Tatran ještě zkusil udeřit, míček do branky už ale v této třetině nedoputoval.
19:46 Krbec v rohu faulovaný, Sparta má standartní situaci.
19:17 Sparta se ještě žene do útoku, uvidíme co vymyslí.
15:49 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
15:49 Šindelář tristně obral Marvánka u domácího brankoviště. Šindelář zkusil na Beneše kličku, ta mu nevyšla, ale dorážející Boček už se nemílil.
15:26 Skrumáž za brankou Beneše, nic z toho ale není.
15:17 Eliáš se rozběhl směrem branka, Wertheim mu cestu zatarasil, ale počínal si nedovoleně
14:14 Už se zdálo, že Sparta převzala otěže zápasu. Tatran ale získal balon a znovu trpělivě kombinuje.
12:31 Wertheim vypíchl balonek Havlasovi a vypustil tak Čermáka do přečíslení. Ten střílí znovu těsně nad.
11:42 Čermák se kličkou dostal na střed a střílí těsně nad.
10:56 Beneš teď těsně zabránil míčku aby se dostal do branky domácích
10:03 Krbec oběhl bránu a zkoušel nához na clonícího Pražana. Nevyšlo to.
09:03 Bohuslávek se na středu proháčkoval až ke střele.
08:25 Čermák se snažil dostat před Jurca, byl ale o míček obrán.
07:36 Beneš likviduje akci hostů
06:56 Tatran stále kombinuje a čeká na vhodnou příležitost.
04:24 Tatran na útočné polovině s míčkem na čepeli.
01:03 První střela a to ze strany Sparty, nekončí v bráně.
00:26 Tatran neotálí a bere si míček a své čepele.