• 60 59:55
    2
    Tomáš TRNKA

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians 4:12
branky: 1. Radek Krajcigr, 7. Tomáš Pšenička, 20. Ladislav Pekárek, 22. Václav Vavruška - 13. Karel Petrák, 14. Jaroslav Petrák, 15. Karel Petrák, 21. Jakub Buršík, 28. Ondřej Kawulok, 31. Ondřej Kawulok, 32. Patrik Šebek, 37. Jaroslav Petrák, 42. Karel Petrák, 46. Patrik Šebek, 49. Šimon Hronek, 51. Tomáš Kvasnica; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 5:3; využití: 0:3; diváků: 296; zásahy brankářů: Jan Dvořák 18, Vojtěch Jirka 4 - Tomáš Hyršl 2, Daniel Műck 9; po třetinách: 3:3, 1:5, 0:4
60:00 Střely ve 3. části: 3:13
59:55 Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
59:11 Bohemka v útoku.
57:55 Bohemka na míčku na vlastní polovině.
56:59 Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil #50 Štěpán Slaný.
56:24 Lípa si připravuje šanci pro zakončení.
56:13 Vyloučen hráč #26 Daniel Grézl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
54:23 Lípa rozehrává na vlastní polovině.
53:54 Bohemka v plném počtu.
52:31 Domácí si už přihrávají okolo obrany hostí.
51:56 Lípa hraje v tomto zápase svou první přesilovku.
51:51 Vyloučen hráč #9 Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
50:22 Buly vyhrávají domácí.
50:21 GÓL FbŠ Bohemians! 4:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #12 Karel Petrák (4:12)
49:10 Skvělý zákrok Jirky.
48:41 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
48:41 GÓL FbŠ Bohemians! 4:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #29 Šimon Hronek, asistoval #24 Vojtěch Bílek (4:11)
48:30 Vavruška poslal k zemi jednoho z hráčů Bohemky.
47:45 Bohemka si zahraje další přesilovou hru.
47:44 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
47:08 Stárek získává míček v rohu, ale hned o něj zase přichází.
45:52 GÓL FbŠ Bohemians! 4:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #12 Karel Petrák (4:10)
45:52 Střídání brankáře. Nový brankář #57 Vojtěch Jirka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
45:12 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
43:58 SKvělý zákrok Dvořáka.
42:20 Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
41:32 Buly vyhrávají hosté a jdou hned do útoku.
41:31 GÓL FbŠ Bohemians! 4:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (4:9)
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:28 Bohemka si stále zatím přihrává okolo obrany domácích.
38:58 Lípa zatím úspěšně brání.
38:22 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
37:00 Buly vyhrávají domácí.
36:59 GÓL FbŠ Bohemians! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #12 Karel Petrák (4:8)
36:09 Skvělý obranný zákrok předvádí Krajcigr.
35:30 Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
35:13 Domácí v útoku, ale Mlejnek přichází o míček.
33:58 Bohemka se dostává na útočnou polovinu.
32:46 Domácí rozehrávají před vlastní brankou a Seibert míček posílá do útoku.
31:19 Buly vyhrávají domácí.
31:18 GÓL FbŠ Bohemians! 4:7
30:21 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #24 Vojtěch Bílek (4:6)
30:21 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry
30:21 Dochází k přezkoumání situace ke které udájně došlo před vstřelením branky,
28:25 Bohemka na míčku, zatím si v klidu přihrávají v obraně.
27:46 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (4:5)
27:09 Domácí rozehrávají v útočném rohu a do střely se dostává Pekárek.
26:35 Výborný blok Stárka.
24:43 Bohemka rozehrává v útočné polovině, ale domácí ji vytlačují až za půlku.
23:38 Domácí rozehrávají u vlastní branky, do útoku se rozebíhá Jirsa a shazuje míček na Stárka.
22:10 Domácí rozehrávají na polovině hřiště a míček si berou do obrany.
21:35 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #17 Vladimír Trčka (4:4)
20:29 Buly vyhrávají hosté a domácí jdou ihned napadat.
20:28 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:4)
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #40 Daniel Műck družstva FbŠ Bohemians
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:32 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #92 Radim Křenek (3:3)
19:19 Kopič posíla míček do rohu na Krajcigra.
18:54 Domácí rozehrávají v útočném rohu a míček posílají do obrany.
17:31 Hosté na polovině domácíh, ale zatím se do žádné šance nedostávají.
16:35 Domácí rozehrávají v útočném rohu a Slaný pálí z půlky.
15:28 Bohemka se žene do protiútoku.
14:19 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #11 Ondřej Kawulok (2:3)
14:19 Po třetí brance Bohemky vyhrávají buly hosté.
13:42 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (2:2)
13:22 Bohemka rozehrávaá u střídačky domácích, rozehrává a její akce končí v rohu.
12:40 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
11:31 Křenek skbírá míček ve vlastním rohu a posílá ho do útočného rohu na Krajcigra.
09:48 Po nahrávce Pšeničky, střílí Štěrba z půlky.
08:37 Hosté rozehrávají na polovině domácích a do střely se dostává Petrák.
07:13 Jirsa se dostává s míčkem do útoku a posílá míček Koubovi.
06:43 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (2:0)
05:07 Kouba získává míček na půlce a běží až k brance, ale do střely se nedostává.
04:12 Štěrba získává míček a shazuje ho na Slaného před vlastní branku.
02:15 Hosté rozehrávají v útočném rohu a míček získává Krajcigr.
01:15 Bohemka v útoku, skvělým zákrokem se nyní činí Dvořák.
00:47 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #29 Ondřej Kopič (1:0)
00:01 První buly tohoto utkání vyhrávají domácí.
00:00 Dobrý podvečer vážení florbaloví diváci, vítáme vás u dnešního utkání 10.kola LivesportSuperligy, kde dnes domácí zde v českolipské sportovní hale vyzvou hosty FbŠ Bohemians.