1:6
    Marek BENEŠ
    (Havlas)

FbŠ Bohemians - ESA logistika Tatran Střešovice 1:6
branky: 3. Šimon Batkovič - 27. Milan Meliš, 30. Marek Beneš, 36. Jakub Boček, 44. Milan Meliš, 49. Marek Beneš, 60. Marek Beneš; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 712; zásahy brankářů: Daniel Műck 25 - Tomáš Jurco 22; po třetinách: 1:0, 0:3, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:38 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (1:6)
59:01 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
57:02 Bohemka nyní bez míčku, ale snaží se aktivně napadat a ještě se zápasem něco udělat.
55:36 Bohemka poprvé v šesti.
55:04 Kvasnicovu střelu zablokoval Kisugite.
52:12 Bohemka se snaží aktivně napadat, ale Tatran dokáže trpělovou hrou držet míček.
50:10 Kreysa zablokován Trnkou a Tatran hraje z rohu hřiště.
48:49 Další ztráta na polovině hřiště a Tatran vede již o 4 branky.
48:48 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (1:5)
47:29 Útočný faul hostí a domácí rozehrávájí z rohu.
46:15 Chyba v rozehrávce a Buršík v dobré šanci míří vedle branky.
44:01 Benešova rozehrávka na střed a nepozornost domácí obrany a Tatran vede již o tři branky.
43:36 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (1:4)
43:10 Tatran více na míčku, ale Havlas střílí vedle levé tyčky Mücka.
40:22 První šance třetí třetiny pro Krebnera.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:43 První lajna Tatranu má poslední šanci.
37:22 Hra se uklidnila a na míčku domácí Virga.
35:54 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #72 Šimon Vavroušek (1:3)
35:15 Skvělý Jurco proti Řehořovi.
32:31 Přesilovou hru hrají domácí a Kvasnica dokázal získat míček pro Bohemku, kteří mohou opět útočit.
31:14 Vyloučen hráč #5 Adam Tlapák družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
29:21 Kawulok ztrácí na polovině hřiště a Beneš se prosazuje přesně na bližší tyčku.
29:20 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:2
28:44 Sádlo zakončuje a Mück opět zasahuje.
26:50 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
26:26 Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
26:21 Přesilovou hru využívá Meliš přesnou střelou nad nohu.
24:28 Krebner zpátky na hřišti a Bohemka je kompletní.
22:53 Přesilová hra Tatranu a Mück chytá několik šancí.
22:25 Vyloučen hráč #9 Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
22:04 Trestné střílení družstva ESA logistika Tatran Střešovice neproměnil #32 Martin Čermák.
22:04 Právě probíhá zkoumání video záznamu z důvodu možného trestného střílení pro Tatran.
20:11 První útok druhé třetiny má na svědomí Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:59 Skončila první třetina, viděli jsme zajímavou třetinu plnou osobních soubojů.
19:46 Dobrá příležitost pro Tatran z hranice brankoviště, ale míček končí nad brankou.
19:13 Beneš s Havlasem v dobré šanci, ale Mück chytá.
18:32 Branka Tatranu neuznána pro vysokou hůl Tlapáka.
17:56 První přesilová hra utkání, po zákroku na Řehoře na trestné sedí Hanák.
17:37 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:06 Zápas se uklidnil a nyní v dobré šanci Trnka, ale oba brankáři jsou zatím výborní.
13:14 Hanák zakončuje, ale Mück připravený. Po dobrém úvodu je nyní Bohemka pod tlakem.
09:56 Beneš zablokoval Kawuloka, ale z protiútoku nebylo nic.
07:26 Šindelář sám na Mücka, ale míček mu skočil a tak nedokázal přesně zakončit.
05:04 Pěkné zakončení Šindeláře, ale Mück chytá levou rukou.
02:55 Skóre utkání otevírá Šimon Batkovič pěkným zakončením.
02:28 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #26 Daniel Grézl (1:0)
01:01 První útok domácích, který zastavuje faulem Kisugite.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí a první akci rozehrává Kawulok.