• 60 59:59
    2
    Lucie TOMÁŠKOVÁ

Sklo Bohemia Světlá n/S - IBK Hradec Králové 4:5
branky: 11. Veronika Beránková, 29. Karolína Urbanová, 33. Šárka Kudlová, 50. Šárka Kudlová - 12. Tereza Hvězdová, 25. Šarlota Stehlíková, 30. Šarlota Stehlíková, 45. Adéla Kozlová, 49. Adéla Kozlová; rozhodčí: Jan Langpaul - Michal Roudenský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Nela Machalová 25 - Barbora Kopecká 28; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích: Zápas začal z naší strany lehce nervózně, ale hra se postupně zlepšila. Bohužel to na výhru již nestačilo.
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Dnešní výhra se nerodila úplně lehce. Začátek zápasu postrádal tempo od obou týmů, což se nakonec průběhem zápasu zlepšovalo a závěr už byl klasicky vyhrocený. Co se týká hry, tak jsme se trochu trápili s kvalitou nahrávek a rychlostí, na čemž musíme zapracovat. Chválím holky za týmovost a bojovnost, která nám pomohla tento závěr zvládnout. Jsme moc rádi za tříbodový vstup do ligy. Díky soupeři za zápas v duchu fair play a přeji hodně zdaru v první lize.
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
59:59 Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
49:42 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová bez asistence (4:5)
48:29 GÓL IBK Hradec Králové! 3:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #25 Iva Čečotková (3:5)
44:47 GÓL IBK Hradec Králové! 3:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #29 Tereza Hvězdová (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
32:57 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
29:29 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #29 Tereza Hvězdová (2:3)
28:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (2:2)
24:03 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #18 Adéla Kozlová (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:9
11:41 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová, asistoval #23 Šarlota Stehlíková (1:1)
10:13 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:0)