60
  • 60 59:35
    2

TJ Centropen Dačice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5
branky: 4. Adéla Lélyová, 7. Veronika Rozenbergová, 10. Šárka Divišová, 14. Šárka Divišová - 11. Eva Řeháková, 22. Eva Řeháková, 23. Barbora Soušková, 40. Tereza Brančíková, 46. Šárka Zhébalová; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 0 + Monika Rosolová 4 + Andrea Plavcová 4:1; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Martina Miksová 19 - Melisa Poláčková 22; po třetinách: 4:1, 0:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Dnešek se hodnotí těžko. Vstup do sezóny to byl z herního pohledu povedený, stejně jako se nám povedl vstup do utkání, kdy jsme po první třetině zaslouženě vedli o tři branky. Bohužel o náskok i o spoustu sil nás přivpravily dva po sobě jdoucí vyšší tresty. Otěže zápasu jsme však i dál měli ve svých rukou, jenom nás opustilo střelecké štěstí... no a v tomto duchu se nesl i celý zbytek zápasu, kdy jsme ve třetí třetině stupňovali tlak, ale nedokázali jsme z jasných pozic většinou ani trefit zařízení. Holkám ale patří za předvedený výkon a nasazení velký dík. Máme se od čeho odrazit do dalších zápasů. Děkuji také soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Sklář Tomáš (Vedoucí): Tvrdý zápas plný soubojů se štastným koncem pro nás. Oba týmy předvedly bojovný výkon a přeji soupeři hodně štěstí v průběhu sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:35 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:27 Hra před Brněnskou bránou je v tempu a plná střel.
59:00 Právě probíhá poslední minuta zápasu.
58:37 Timeout TJ Centropen Dačice
58:37 Dačice zkoušejí hru v šesti.
58:12 Dačice chtějí dát gól, ale nedaří se jim.
57:12 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:03 Rosolová střílí na bránu, ale trefuje pouze gólmanku.
55:40 Dačice opět míjejí bránu.
55:09 Hráčky dačic kombinují přihrávky před branou, ale nedaří se jim trefit bránu.
55:04 Hra se začíná vyostřovat a přib&ýiacute;vají osobní souboje u mantinelů.
52:50 Petržílková trefuje gólmanku trerá se natahovala po střele.
51:50 Brno si diktuje prozatímní tempo hry.
50:50 Hra se přesouvá ze strany na stranu.
49:49 Brno začalo hrát agresivní hru a nic si nenechají líbit.
48:59 Hráčka z Dačic byla sestřelena u pořadatelského stolku a trenéři se rozčilují.
48:30 Dačice nepouštějí žádnou přihrávku před bránu.
47:10 Brno se snaží hrát klidnou hru a dosatávat se do střeleckých pozic.
46:10 Dačice se na polovině Brna dostávají do šancí, které jim Brno blokuje.
45:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová bez asistence (4:5)
45:02 Po střele zazněla tyčka, ale gólmanka si miček našla.
43:30 Hra nabrala ze sekundy na sekundu obrovské tempo.
43:10 Pro oba dva týmy je důležitý každý gól.
42:30 Kratochvílová si vede míček až před bránu a vybojovala tak standartku.
41:50 Dačice bojují za bránou protihráček, ale míček končí za mantinelem pro Brno.
41:00 Na míčku je zatím převážně Brno.
40:01 Potřetí vyhrávají buly domácí a hnedka vyrážejí do útoku. Střelu vyráží gólmanka.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:40 V hale jsou i slyšet Dačičtí fanoušci.
39:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #57 Tereza Brančíková bez asistence (4:4)
39:23 Brno vyrovnává.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:30 Dačická hráčka trefuje pouze boční sítku brány.
37:00 Brno uvádí hru do klidu, ale Dačicím se to nelíbí a napadají je.
35:58 Petržílková mine bránu po nahrávce Divišové.
34:00 Brno se snaží dohnat ztrátu jednoho gólu.
32:00 Po rozehrávce v rohu Dačice vyrážejí do útoku, ale míček se odráží od hole mimo hřistě.
31:30 Hra je velice varovnaná a ve vysokém tempu.
30:10 Po rozehrání na půlce Rosolová posíllá míček před bránu, a tam si ho nachází hráčka z Brna.
28:00 Po vybojovaném míčku v rohu hřiště opět Brno zakládá útočnou akci kterou protihráčky likvidují.
27:50 Brno rozehrává útočnou akci v poklidu ale ve vysokém tempu.
27:20 Dačice se dosatávají opět do šance, ale střela je zblokována.
25:25 Dačice v šanci před bránou,ale míjejí bránu.
22:50 Dačice využívají chyb Brna a hrnou se do útoku se zakončením na bránu.
22:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #35 Barbora Soušková, asistoval #57 Tereza Brančíková (4:3)
22:19 Brno využívá přesilovku a vstřílí dva góly.
21:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Eva Řeháková, asistoval #35 Barbora Soušková (4:2)
21:35 Vyloučen hráč #7 Andrea Plavcová družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za vysoká florbalka
21:06 Dačice v pěti.
20:05 Brněnky ne na hřišti přepočítávají, mezitím rozhodčí odpíská hru a Dačice se hrnou do útoku.
20:01 Buly do druhé třetiny opět vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:06 Dačice první část přesilové hry zvládají úspěšně.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30 Brněnské hráčky neuspěšně střílejí během přesilové hry.
17:06 Vyloučen hráč #17 Monika Rosolová družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za hrubost
15:02 Dačická gólmanka předvádí krásné zákroky a drží tak svůj tým.
14:09 Dačice se snaží hrát s klidnou hlavou, zatím co Brno zbytěčně dělá chyby a zmatkuje.
13:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Šárka Divišová, asistoval #18 Monika Hrnečková (4:1)
13:13 Divišová se prosazuje už druhým gólem za zapás.
12:23 Brněnské hráčky chtějí hrát, ale faulu a míčku mimo hřiště přibívá.
10:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Eva Řeháková bez asistence (3:1)
10:54 Brno po několika neúspěšných střelách se prosazují.
10:50 Dačice svými těly brání bránu.
10:44 Na brněnské střídačce panuje neklid.
09:56 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Šárka Divišová, asistoval #13 Marie Sedláková (3:0)
09:56 Sedláková posílá míček před bránu kde si ho našla Divišová a vstřílí gól.
09:10 Petržílková si obhazuje protihráčku a dostavá tak svůj tým do šance na další gól.
08:20 Hra přechází z půlky na půlku.
07:30 Dačická gólmanka chytá střelu.
06:09 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Vlastní branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #9 Veronika Rozenbergová (2:0)
06:09 Rozenbergová si míček omylem poslal do vlastní brány.
05:30 Distelová mine bránu.
04:00 Hráčky Brna uklidńují hru za bránou a započínají akci na Dačickou bránu.
03:08 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #18 Monika Hrnečková (1:0)
03:08 Adála Lélyová otevírá skóre.
02:45 Hra je zatím v neklidu.
00:01 Domácí vyhrávají buly.