• 64 63:09
    5:4
    (Brančíková)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbK Horní Suchá 5:4p
branky: 13. Šárka Zhébalová, 14. Linda Hyksová, 23. Zuzana Wilczek, 49. Sabina Slováková, 64. Šárka Zhébalová - 5. Ester Volná, 14. Marika Marečková, 21. Alexandra Glasová, 34. Alexandra Glasová; rozhodčí: Dominik Papp - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Melisa Poláčková 35 - Petra Klečková 37; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:0, 1:0
65:00 Komentář domácích Raida Petr (Trenér): Napínavý a těsný zápas plný soubojů z obou stran. Mrzí nás především neproměněné přesilovky a také to, že zápas musel dojít až do prodloužení. Jsme rádi, že alespoň v prodloužení se nám podařilo strhnout zápas na naši stranu. Děkujeme hračkám, jak našim, tak soupeřkám, rozhodčím i divákům.
65:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): Bohužel jsme se v průběhu utkání přestali soustředit na naší hru a začli jsme dělat chyby a to nám prohrálo dnešní zápas. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeřům.
65:00 Střely v prodloužení: 3:3
65:00 Ukončení prodloužení
63:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #57 Tereza Brančíková (5:4)
62:54 Glasová odchází po svých a zdá se, že bude v pořádku. Hra tedy může pokračovat.
62:54 Vypadá to na úder do obličeje. Celá akce nicméně byla v brankovišti Poláčkové během velké skrumáže.
62:54 Glasová zůstává po útočné akci ležet v brankovišti s hlavou v dlaních.
62:30 Velká šance Horní Suché. Po prvotní střele na bránu se však spoluhráčkám dorazit nepodařilo. Poláčková likviduje.
62:05 Marečková zachytává přihrávku Hattricku a ukončuje tak jejich akci.
61:35 Hezká kombinace hráček z Horní Suché v útočném pásmu.
60:45 Václavíková prověřila brankářku hostí dalekonosnou střelou.
60:16 Kontrolu v úvodu prodloužení si berou hráčky hostí.
60:01 Základní hrací doba nerozhodla a tak se pouštíme do prodloužení.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 16:12
59:50 Poslední vteřiny využily pro svůj útok hráčky Horní Suché. Nepodařilo se jim však zápas rozhodnout.
59:00 Hattrick zažehnal nebezpečnou situaci před bránou a ihned se pustil do brejku. Chybělo pár centimetrů, aby dorážka Hyksové skončila v bráně!
58:40 Hráčky hostí začínají svojí rozehrávku zpoza svojí branky.
57:50 Z hráček Hattricku přímo čiší touha utrhnout vítězství na svoji stranu.
57:17 Hrozba zažehnána a hra se opět přesouvá na stranu hostích
56:55 Velká chyba ze strany Hattricku! Ztráta míčku ve vlastním obranném pásmu.
55:50 Ryhlá rozehra Hattricku znamená, že se hra opět přelévá na druhou stranu.
55:30 Horní Suchá vyváží míček do útočného pásma.
55:20 Další střela Hattricku mimo bránu!
55:00 Hattrick nyní v kombinaci za bránou hostí.
54:24 S blížícím se koncem zápasu se zdá, že tempo ještě více narůstá. Hraje se nahoru dolů. Začínají se projevovat i emoce.
54:03 Rozengergová Kateřina nevyužila nyní velkou příležitost před brankou Horní Suché.
53:45 Hattrick se konečně ujímá kontroly nad míčkem a může se pokusit o vývoz z obranného pásma.
53:25 Hra opět pokračuje a Poláčková má opět plné ruce práce.
53:14 Kučerová odchází ze hřiště v bolestech. Snad to nebude nic vážného. Jedná se již o druhou zraněnou hráčku Horní Suché dnešního zápasu. Jen to potvrzuje, jak velké je tempo zápasu.
53:14 Kučerová zůstává po střele ležet na hřišti v bolestech.
52:47 Poláčková nyní zachráněna horní tyčí! Skvělý zákrok.
52:30 Hattrick stále v útočném pásmu doráží na Klečkovou
51:22 Střela Řehákové zblokována hráčkami Horní Suché
51:08 Nyní Hattrick v další šanci. Klečková opět likviduje.
50:35 Tempo hry je opět na úrovni začátku zápasu. Hráčky na obou stranách jakoby neměly již 2 třetiny v nohách.
50:09 Některým hráčkám z Horní Suché začínají ujíždět nervy.
49:45 Klečková není jedinou brankářkou, která dnes exceluje. Poláčková nyní likviduje jeden zákrok za druhým.
49:05 Hra nyní srovnáním skóre opět nabírá na obrátkách. Jak na hřišti tak mimo něj.
48:32 Timeout FbK Horní Suchá
48:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková, asistoval #71 Eva Řeháková (4:4)
47:52 Horní Suché se daří vyvézt míček mimo svoje obranné pásmo.
47:35 Klečková likviduje další střelu. Dnes opravdu vytahuje jeden zákrok za druhým
47:00 Hattrick se pokouší využít přesilovku. Nyní padáček těsně minul bránu.
46:17 Vyloučen hráč #8 Alexandra Glasová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování
45:51 Hyksová s krásným pokusem na bránu! Klečková však likviduje
45:09 Rozenbergová se nyní s míčkem dostala přes celé hřiště až k přihrávce před bránu Horní Suché. Bohužel pro Hattrick nebylo možné zakončení od Růžičkové
44:40 Glasová zachytila přihrávku Hattricku a vyrazila k jejich bráně. Obránkyně ji však zadrželi ještě před střelou.
44:10 Klečková si připisuje další zákrok.
43:40 Wilczek po brejku ohrozila Horní Suchou střelou na branku. Klečková však s přehledem likviduje.
43:30 Skrumáž v rohu u brány Hattricku končí rozehrávkou ze strany Horní Suché
43:16 Nebezpečná střela Přenosilové na bránu Hattricku.
42:35 Standardní situace Horní Suché před bránou Hattricku nešla mezi tři tyče
42:25 Horní Suchá přežila oslabení a Marečková se ihned pokusila o průnik k brance Hattricku.
41:41 Spoluhráčky i diváci roztleskávají domácí do akce.
41:28 Druhý pokus Hyksové končí za bránou mimo hřiště.
41:00 Hostím se daří vyhodit míček ze svého obranného pásma a mohou tak vystřídat.
40:46 Hyksová s první pokusem nastřeluje brankářku do helmy.
40:25 Hattrick kombinuje kolem brány a snaží se najít skulinu.
40:10 Slováková rozjíždí první akci zpoza brány Hattricku
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
39:59 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:59 Finále druhé třetiny ve znamení nervů na obou stranách, které končí vyloučením dvou hráček hostí. Hattrick tak půjde do třetí třetiny s vidinou využití této příležitosti.
39:35 Vyloučen hráč #33 Natálie Janečková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
39:23 Dalekonosná střela Hattricku zlikvidována.
38:40 Řeháková v krásné sólo akci středem hřiště. Bohužel není odměněna gólem.
38:30 Horní Suchá se zkouší prokombinovat do útočného pásma.
37:35 Nyní ve velké šanci Kučerová. Poláčková však střelu likviduje.
37:15 Míček však obratem ztrácí po přechodu do útočného pásma.
37:00 Hattrik rozehrává od své branky
36:25 Hattrick velmi aktivní v útočném pásmu. Zároveň to také otevírá příležitosti pro Horní Suchou, kdy se často dostávají do přečíslení.
35:57 Kučerová se pokusila navýšit vedení svého týmu na 2 góly. Střela však šla těsně kolem tyče.
35:34 Slováková opět ve velké šanci! Klečková však střelu likviduje.
34:56 Hyksová málem opět srovnala skóre. Bohužel pro Hattrick míček trefil tyč.
34:36 Hráčky Horní Suché opět ve velké šanci před Poláčkovou.
33:57 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová bez asistence (3:4)
33:29 Brůžková z Horní Suché spadla do brankoviště před Poláčkovou.
32:49 Hra opět nabírá na tempu.
32:12 Padáček z poloviny hřiště zblokován Brančikovou.
31:15 Akce Horní Suché zastavena již v zárodku Poláčkovou.
30:50 Odraz nyní těsně kolem brány Klečkové!
30:23 Střela Horní Suché mimo bránu.
29:47 Poláčková si v klidu sáhla pro přihrávku mezi kombinacemi Horní Suché před brankou.
29:25 Klečková nyní s vícenásobným zásahem podržela vyrovnané skóre.
28:50 Hráčka Horní Suché zastavena na polovině Rozenbergovou.
28:30 Hattrick zklidňuje hru za svojí brankou a začíná s rozehrávkou.
27:45 Promarněná příležitost ze strany Hattricku. Přihrávka k odkryté bráně skončila promáchnutím.
27:20 Skvělé clonění střele ze strany hráček domácího Hattricku. Poláčková nemusela vůbec zasahovat.
27:00 Nyní opět Hattrick v šanci před gólmankou. Jednalo se však spíše o méně nebezpečnou střelu.
26:30 Dolní Suchá zdá se v posledních minutách stupňuje svůj tlak. Kolem Poláčkové krouží jako supy.
26:10 Dolní Suchá nyní nebezpečnou střelou ze středu hřiště prověřila Poláčkovou v bráně.
26:00 Pokus o průnik přes střed ze strany Slovákové skončil míčkem za hrazením.
25:50 Hráčky Dolní Suché začínají rozehrávku zpoza svojí branky.
25:05 Domací Hattrick je při hře v útočném pásmu opravdu aktivní což znamená i časté fauly či hrubou hru a dávají tak rozehrávku hostím.
24:25 Hráčky Dolní Suché se ujímají kontroly nad míčkem a chystají se rozvíjet akci.
24:07 Hra domácích v útočném pásmu byla až moc výrazná.
23:45 Hráčky Hattricku opět na zteči.
23:39 Vypadá to, že Moravcová z Dolní Suché si odnáší nepříjemné zranění.
23:38 Na hřišti zůstává ležet hráčka hostí. Snad to nebude nic vážného.
22:45 Druhý pokus od Wilczek již úspěšný a jsme opět na srovnaném skóre.
22:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #7 Linda Hyksová (3:3)
22:35 Nebezpečná střela na branku od hráčky Hattricku Zuzany Wilczek
21:35 Hráčky Hattricku kombinují před brankou Dolní Suché.
20:43 Vypadá to, že druhá třetina navazuje tam, kde první skončila. Na velkém tlaku z obou stran a aktivní hře.
20:21 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová, asistoval #87 Barbora Kučerová (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:55 Poslední akce ze strany Dolní Suché končí odrazem o tyče. Poslat domácí s gólem do šatny se hostím nedaří.
19:40 Brejk Dolní Suché zneškodňuje Hyksová
18:53 Hráčky Dolní Suché spíše v defenzivnější hře. Může to být jejich výhoda v pozdějších fázích zápasu jeslti se jim podaři pošetřit energii.
18:10 Tlak ze strany domácích skončil faulem u branky hostí.
17:48 Hráčky Hattricku stále aktivnější na míčku.
17:20 Standardní situace hráček hostích z pravého rohu do branky nevede.
16:14 Poslední pětiminutovka první třetiny v klidnější rozehrávce na obou stranách.
15:47 Domací odvrátily hrozbu před svojí brankou a hned vyváží míček dopředu.
15:00 Střídání obou celků na chvíli zklidňuje hru.
14:35 Nyní kombinuje domácí Hattrick a snaží se proniknout do útočného pásma
14:15 Dynamika hry se nyní přenáší i do gólového skóre. Tempo hry však nepolevuje.
13:50 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #9 Hana Brůžková (2:2)
13:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (2:1)
12:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (1:1)
12:15 Přestože skóre tomu nenapovídá, hráčky Hattricku mají opravdu významné držení se na míčku.
11:24 Na hráčkách Hattricku je vidět velké odhodlání srovnat zápas. Nyní střela z čela branky od Slovákové.
10:56 Střelu hráčky Hattricku Lindy Hyksové brankářka likviduje.
10:28 Nyní skrumáž pro změnu před brankou domácích. Hraje se opravdu nahoru a dolů.
09:50 Skrumáž před brankou hostí. Štěstí však domácím stále nepřeje
09:15 Hráči Hattricku nyní kombinují na středu hřiště a snaží se proniknout do útočného pásma.
08:35 Hra je opravdu dynamická. Hraje se nahoru dolu. Nyní další střela hostích na branku Hattricku.
07:41 Domácí Hattrick nyní zkoušel štěstí ze standardní situace před bránou. Bohužel pro domácí celek bez úspěchu.
06:42 Krásná akce hattricku s křižnou přihrávkou před odkrytou bránu neskončila gólem. Bránkářka hostí vytáhla opravdu skvělý zákrok
04:45 I přes úvodní větší kontrolu míčku dostává domácí celek první gól zápasu.
04:25 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #53 Ester Volná, asistoval #22 Marika Marečková (0:1)
03:45 Nebezpečná střela hráčky Hattricku 28 zlikvidovaná v brankovišti brankářkou hostí.
03:15 Střela z dálky od hráčky hostích 87 šla nakonec mimo bránu.
01:59 Ze skrumáže před brankou hostích nakonec gól nepadl. Hattrick přesto zvyšuje svůj tlak na bránu.
01:20 Hráčka Hattricku Sabina Slováková právě měla obří příležitost před odkrytou brankou. Střela však šla nad.
00:33 V úvodních vteřinách zápasu se hosté dostávají k nepříjemné střele na branku domácích.