8:4
    Veronika CÍSAŘOVÁ
    (Urbanová)

FBC Kutná Hora - Sklo Bohemia Světlá n/S 8:4
branky: 3. Natálie Trpišovská, 10. Kateřina Moravcová, 19. Dominika Němcová, 24. Kateřina Moravcová, 39. Lucie Klepalová, 44. Natálie Trpišovská, 47. Kristýna Venclová, 50. Natálie Trpišovská - 3. Šárka Kudlová, 24. Andrea Doležalová, 33. Nikola Doležalová, 56. Veronika Císařová; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Lucie Petráková 17 - Tereza Bláhová 26; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Němec Martin (Trenér): Uf je to doma vítezství je naše, ale stálo to hodně sil. Soupeř ze začátku utkání kladl aktivní odpor což nás zaskočilo a než jsme se zkoncentrovali tak byla první třetina minulostí. Z naší strany byly první dvě třetiny zbytečně nervózní, ale po prostřídání sestavy jsme se dostali do potřebého tempa čímž jsme na soupeře vyvinuli tlak. Třetí třetina už byla dle našich představ. Mrzí mě zranění naší hráčky Nikol doufáme že to nebude nic vážného. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu ve Světlé. Děkuji také našim fanouškům za podporu. Hezký zbytek víkendu.
60:00 Komentář hostů Baloun Petr (Trenér): Zápas bych zhodnotil kladně, nicméně jak vypovídá skóre máme co opravovat do příště. Děkujeme soupeři,rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
58:30 Uvidíme co nám připraví mposlední minuta a půl. Ale nic zázračného se už asi nestane.
55:18 A domácí hráčkám přeislová hra moc nevychází. Protiútok končí střelou po zemi a gólem v oslabení.
55:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #49 Karolína Urbanová (8:4)
54:18 Další přesilová hra pro domácí. Uvidíme jestli si poradí lépe než s předchozí.
54:17 Vyloučen hráč #8 Andrea Doležalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
53:32 Venclová nebyla daleko od dalšího gólu. V plné rychlosti ale minula branku.
52:25 Přesilová hra je minulostí a domácí žádnou velkou parádu nepředvedli.
51:52 Přesilová hra domácím zatím moc nevychází.
50:14 Uvidíme první přesilovou hru domácího týmu. Využijí domácí hráčky přesilovku lépe než soupeřky?
50:13 Vyloučen hráč #33 Eva Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
49:46 Už už to vypadalo že si holky s akcí neporadí. Nahrávka na metr ale Trpišovská si míček zpracovala a navyšuje náskok domácích.
49:45 GÓL FBC Kutná Hora! 8:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #36 Kristýna Venclová (8:3)
48:30 Němcová teď nahodila míček na Beranovou. Ta ale o kousek minula míček a ten jen proskákal kolem branky hostů.
47:25 Němcová D. je opět v ráži. Gólmanka hostů ale střelu pokryla.
46:49 Venclová zkusila střelu. Opřela se do toho a hostující gólmance to poslala přimí mezi nohy. Hezké jesle.
46:48 GÓL FBC Kutná Hora! 7:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (7:3)
44:12 Němcová D. teď vyslala prudkou přihrávku před brnaku kam si neběhla Klepalová. Ta ale byla o půl kroku víc vepředu a minula branku.
43:55 Opět vidíme krásný zákrok Petrákové.
43:28 Trpišovská navyšuje svůj náskok po nahrávce Klepalové. Prudká střela nad rameno gólmanky.
43:27 GÓL FBC Kutná Hora! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #17 Lucie Klepalová (6:3)
42:30 Moravcová další střela. Gólmanka hostů ale ve střehu.
40:58 Akce hostů končí obranným zákrokem domácí hráčky.
40:05 Úvodní buly patří hostům.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:30 Petráková skokem zachraňuje situaci.
38:52 Trpišovská za brankou. Nahrála volné Klepalové a ta navyšuje náskok střleou na vzdálenější tyč.
38:51 GÓL FBC Kutná Hora! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (5:3)
37:46 Petráková si připisuje další skvělý zákrok.
36:55 Blahníková teď ve velké šanci. Trefuje ale bližší stranu branky.
35:00 Další střela Moravcové. Dneska míří pro hattrick.
32:18 Hostující tým snižuje náskok domácích. Rychlá akce a gól.
32:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #75 Nikola Doležalová bez asistence (4:3)
31:35 Druhá třetina je zatím nudnější co se šancí týče. Ale oba celky se snaží něco vymyslet.
29:40 Domácí hráčky oslabení zvládly a nyní si můžou zlepšit náladu vstřelením další branky.
28:50 Klepalová se do toho opřela a výborně zabránila asi třem akcím během 10 vteřin.
28:23 Další nepříjemná akce ze strany hostů.
28:00 První nepříjemná střela a Petráková si poradila. Následně je písknuto stáná v brankovišti a hrají domácí.
27:24 Novotná si půjde posedět. Špatné střídání ze strany domácích. První přesilová hra dnešního utkání.
27:23 Vyloučen hráč #9 Jana Novotná družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
26:59 Petráková si opět připisuje další důležitý zákrok.
25:30 Hra je stejně jako v první třetině nahoru dolů. Na míčku je každou chvilku jiný z týmů.
23:49 A opět rychlá odpověď hostujících hráček. Stav je ale stále lepší pro domácí.
23:48 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #9 Adéla Hartlová (4:2)
23:39 Dubská N. nahrávka. Moravcová se do střely opřela a gólmanka hostů si míček do branky jen doklepla.
23:38 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #11 Natálie Dubská (4:1)
22:39 Druhá třetina patří spíše hostujícím hráčkám.
21:42 Další střela domácích. Gólmanka hostů ale zasahuje.
20:11 Chvilku po začátku druhé třetiny tu máme přerušení.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
18:43 Malá domů na straně hostů. Knížová se ujala rozehrávky a Němcová D. si krásnou střelou proadila a navyšuje náskok domácích.
18:42 GÓL FBC Kutná Hora! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #47 Nikola Knížová (3:1)
18:11 Na hostující straně nechybělo moc a byl by vlasťnák.
17:44 Domácí hráčky se bojí střílet. Přitom jsou kolikrát v pěkné situaci.
15:35 Petráková krásně vyřešila press a pokryla střelu.
15:20 Novotná teď vystřelila tvrdou střelu ale míček se k brance nedostal.
13:40 Beranová opět v šanci. Zapomněla si ale míček a střílí naprázdno.
11:54 Doležalová teď ve velké šanci před Petrákovou. Rozehrávka před domácí brankou.
11:02 Rozehrávka po pravici hostující gólmanky. Domácí hráčky ale nic nevymyslely.
09:20 A domácí jsou ve vedení. Hostující gólmance vyskočil míček z rukou a překonal brankovou čáru. I takové věci se stávají.
09:19 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (2:1)
07:20 Novotná si teď nerozuměla se spoluhráčkama a vyhazuje míček mimo hřiště.
06:16 Němcová N. teď v obrovské šanci. Prázdná branka ale Nikča přestřeluje.
06:03 Beranová teď ve velké šanci. Golmanka hostů se ale natáhla a drží tak nerozhodný stav.
05:35 Novotná teď skvělý blok.
04:50 Hosté v tlaku. Domácí ale odolávají.
02:55 Rychlá odpověd hpstujících hráček. Zatím jsou na tom týmy vyrovnaně ale stále je začátek zápasu.
02:54 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #67 Veronika Beránková (1:1)
02:39 Akce od Moravcové. Rychlá nahrávka před branku a Trpišovská uklidila střelu do branky.
02:38 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #38 Kateřina Moravcová (1:0)
01:45 Beranová teď dvakrát krásně zabojovala a pokaždé získala míček pro svůj tým.
00:50 Voldřichová v šanci ale míček nenašel branku.
00:10 Úvodní buly patří sice hostujícím hráčkám ale netrvá to dlouho a na míčku jsou domácí.
00:00 Vítáme vás u dnešního online přenosu 3. kola 1. ligy žen. Dnes se nám představí domácí Kutná Hora proti Světlé nad Sázavou. Domácí hráčky mají zatím jednu výhru. Hráčkám Světlé se v sézóně zatím moc nedaří a zatím si připsaly dvě prohry.