1

0

3.

Aligators Šitbořice - FbK Horní Suchá 6:5pn
branky: 6. Jana Kubalíková, 12. Sabina Mátlová, 24. Petra Ondráčková, 44. Petra Ondráčková, 54. Natálie Hodová, N Petra Ondráčková - 38. Marika Marečková, 40. Magdaléna Přenosilová, 43. Lucie Giecková, 54. Andrea Pastušková, 56. Andrea Pastušková; rozhodčí: Petr Števček - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 24 - Lucie Waloszková 32; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:3, 0:0
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Pěkné utkání, jen škoda, že ne za tři body. Na jednu stranu jsme si je zasloužili, na druhou stranu jsme se o ně sami připravili. První třetina byla luxusní, navázali jsme na konec včerejšího utkání a ještě lépe. Vypracovali jsme si pěkné vedení, pak dostali jednu branku a začalo se to kazit. Dokázali jsme se dostat zpět do vedení, ale vždy o něj přišli. Naštěstí jsme závěr zvládli a máme druhé vítězství, což byl cíl. Tohle vše by nešlo bez skvělých fanoušků, kteří nás tento víkend hnali dopředu. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Březina Josef (Trenér): Tento víkend pouze se 2 body. Bohužel jsme si nechali utéct začátek a poté bylo už těžké dotahovat a dostat se zpět do zápasu. Víme v čem se musíme zplešit a budeme na tom pracovat. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeřům.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #23 Andrea Pastušková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Šitbořice hráč #2 Petra Ondráčková a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #8 Alexandra Glasová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Šitbořice hráč #40 Eliška Hroudná , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #87 Barbora Kučerová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Šitbořice hráč #8 Iva Váňová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
65:00 Ukončení prodloužení
64:48 Timeout FbK Horní Suchá
63:57 Vokálová čekala za bukem u prvé tyče, balónek však netrefila ideálně.
62:50 Na balónku po většinu času Aligátorky, nyní měla šanci Pevná.
61:30 Hosté až na jednu větší šanci oslabení přestály a mohou se soustředit na zbytek prodloužení.
60:01 Hosté okamžitě odpalují poté, co se ujmuly míčku po buly.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:30 Domácí mají půl minuty před koncem přesilovku, rozhodnou?
59:29 Timeout Aligators Šitbořice
59:29 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:34 Dobrá akce Mátlové gólem nekončí, hostující hráčky nedovolily, aby se míček dostal do branky.
55:33 Opět vyrovnáno! Marečková střílenou přihrávkou našla čepel Pastuškové, která se nemusela ani snažit.
55:32 GÓL FbK Horní Suchá! 5:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #22 Marika Marečková (5:5)
53:19 Zápas napjatý až do posledních vteřinek tu máme. Nejprve tečovaný nához hostujících doskákal až do branky, domácí však hned odpověděly krásnou střelou Hodové ze strany.
53:18 GÓL Aligators Šitbořice! 5:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #15 Natálie Hodová, asistoval #18 Monika Zimolová (5:4)
53:03 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #9 Hana Brůžková (4:4)
51:49 Dnes skvělá Ondráčková se dostala do další nebezpečné příležitosti, avšak Waloszková dřží.
49:46 Dobrý pokus Lengálové ze standartky vyráží Waloszková.
47:56 Trma vrma v domácím brankovišti, míček nakonec končí vysoko nad.
47:05 Tečovaná střela nadělala Dvořáčkové velké problémy, Suchá nadále zůstane u balónku.
45:16 Protiútok domácích zakončovala Pevná, střela však letěla nad.
43:37 Kapitánka posílá domácí opět do vedení! Její střela na ruku Waloszkové proklouzla a Aligátorky si berou vedení zpět.
43:36 GÓL Aligators Šitbořice! 4:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #3 Tamara Pevná (4:3)
42:57 Drama je na světě, Giecková dorazila střelu Machové a zápas nám začíná od nuly.
42:56 GÓL FbK Horní Suchá! 3:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #19 Lucie Giecková, asistoval #21 Adéla Machová (3:3)
40:52 Dobrá střela Lengálové těsně nad!
40:01 Domácí nejsou dnes úspěšné na buly, a tak opět začne Suchá na hokejkách.
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
39:57 A už to je jen o jednu branku! Podobná akce jako při prvním gólu, jen se vyměnily aktérky a třetí třetinu tu budeme mít drama!
39:56 GÓL FbK Horní Suchá! 3:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #16 Magdaléna Přenosilová, asistoval #23 Andrea Pastušková (3:2)
38:15 Dva skvělé zákroky pro Waluszkovou, střela ani dorážka neprošly za její záda.
37:01 A máme tu snížení. Pohlednou akcí se prezentovala Kuřítková, která předala před prázdnou Marečkové a ta už měla jednoduchý úkol.
37:00 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #69 Klára Kuřítková (3:1)
36:31 Pastušková přenechala balónek na středu spoluhráčce, která netrefuje ve veliké šanci branku!
35:58 Dobrý protiútok domácího týmu zakončuje Vokálová střelou vedle.
34:04 Dobrou střelu Mátlové vytahuje Waloszková maskou nad.
32:43 Hostující hráčky šly situaci 2 na jednu, avšak slečna s číslem 84 netrefila při zakončení balónek.
30:53 Hezké sólo Hamplové bohužel neskončilo ani střelou.
30:21 Hra se nám tu přelévá ze strany na stranu, úřadují bloky na obou stranách.
27:14 Opět dobrý průnik Zimolové končí zákrokem Waloszkové, tento souboj vyznívá zatím lépe pro hostující gólmanku.
25:52 Nához Hroudné končí bezpečně v rukavicích Waloszkové.
23:43 GÓL Aligators Šitbořice! 3:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková bez asistence (3:0)
23:43 Sólo Peti Ondráčkové, tak jak ho známe, proběhlo v křenovické hale podobně jako včera a má i stejný výsledek, je to GÓL!
22:51 Váňová vyslala do útoku Bosákovou, ta však po dobré kličce nedokázala přesně zakončit.
21:20 Vokálová se snažila obtočit kolem branky, avšak Waloszková tam byla včas.
20:21 Suchá se v šatně nahecovala a je to vidět, Dvořáčková si připisuje hned v úvodu druhé třetiny zákrok.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:47 Trojitá práce pro Walozskovou! Zimolová se po skvělé otočce dostala k dobré střele, poté k dorážce Bosáková, avšak Waloszková je neprostupná.
17:33 Výborný přesun Dvořáčkové zamezil snížení.
16:45 Chybu v rozehrávce mohla potrestat Pevná, Waloszková však drží svůj tým seč to jde.
15:26 Holky ze Suché zatím brzdí špatná střelba, na branku toho letí minimum.
14:00 Těžký zákrok pro Dvořáčkovou.
11:13 A máme tu druhý gól dnešního utkání a zároveň domácího týmu. Dvořáčková vyhodila na Mátlovou, která si navedla míček na střed a na bližší pod ruku nedala Waloszkové šanci.
11:12 GÓL Aligators Šitbořice! 2:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #85 Sabina Dvořáčková (2:0)
10:51 Tyč zvoní za Dvořáčkovou!
10:44 Ze hry mají nyní více hostující hráčky..
07:40 Zimolová při chuti a pálí další projektil na branku, bloky domácích připraveny.
06:31 Waloszková si nyní spravuje chuť dobrým zákrokem proti střele Zimolové z levé strany.
05:25 Vokálová poslala Kubalíkovou do samostatného úniku, který řeší perfektní střelou mezi nohy Waloszkové - 1:0!
05:24 GÓL Aligators Šitbořice! 1:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #51 Kateřina Vokálová (1:0)
03:43 Aligátorky nyní lehce sevřely holky z Horní Suché, jejich dobré bloky však znemožňují pořádné ohrožení branky.
01:26 Nebezpečný odraz v předbrankovém prostoru kryje Waloszková.
00:42 Po chybné rozehrávce je míček v moci domácího týmu.
00:01 Dnešní zápas začnou na hokejkách holky z Horní Suché.