• 60 59:59
    1:6
    (Fleglová)

FbK Horní Suchá - FBC Dobruška 1:6
branky: 51. Vanesa Bašová - 9. Kateřina Poláčková, 19. Magdaléna Bašová, 50. Diana Peterová, 56. Markéta Zeisková, 60. Diana Peterová, 60. Vanesa Bašová; rozhodčí: Martin Cieslar - Michal Heczko; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Petra Klečková 31 - Karolína Špačková 22; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:4
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Dnes musím holky pochválit. Víceméně jsme dominovali na míčku celý zápas diktovali tempo. Soupeř zlobit po občasných protiútocích a ze standartek, což jsme dokázali eliminovat. Škoda jen, že jsme branky nepřidali dřive. Občas nám chyběl větší tlak do brány, zápas jsme tak mohli mít klidnější. Ale dnes povedený výkon. Zdravíme všechny u onlinu a těšíme se na další zápas. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Dnešní zápas vyhrál tým, který byl lépe připravený. Víme na čem musíme pracovat a v čem se zlepšit. Děkujeme soupeřům za fér utkání a přejeme hodně štěstí v dalších utkáních a štastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:59 GÓL FBC Dobruška! 1:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #20 Jitka Fleglová (1:6)
59:59 Na závěr ještě gol Dobrušky, který uzavíra dnešní utkání.
59:39 GÓL FBC Dobruška! 1:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #16 Markéta Zeisková (1:5)
59:39 Peterová vymetá pavučiny domácí svatyně.
58:15 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:00 Domácí hráčky se snaží, ale vyustilo to faulem Kučerové, za který si půjde sednout k nám.
57:56 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:45 Dobruška si poklidně rozehrává a blíží se k domací brance.
55:51 Timeout FBC Dobruška
55:51 GÓL FBC Dobruška! 1:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Markéta Zeisková, asistoval #13 Sandra Peterová (1:4)
55:43 Hostující tým opět v plném počtu.
54:36 Náš zravotník opět v akci.
53:43 Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
52:43 Dobruška hraje v plném počtu, ani domácím se nepodařila využít přesilová hra.
51:00 Teď se toho na hřišti událo tak moc, že ani náš stoleček nestíhal zapisovat.
50:43 Vyloučen hráč #17 Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:13 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Vlastní branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová (1:3)
49:57 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (0:3)
49:36 Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #88 Victoria Bartošová.
48:15 Horní Suchá i druhé oslabení přestála.
46:15 Vyloučen hráč #19 Lucie Giecková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
41:50 Machová vyzkoušela pozornost Špačkové.
40:01 Buly poprvé v zápase vyhrává Horní Suchá.
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
36:57 Horní Suchá v plném počtu.
34:57 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení
32:26 Pastušková vybruslila před Špačkovou, ale ta stále drží svoji neprůstřelnost.
31:29 Holky z Dobrušky běželi 2 na 1, ale Kučerová si poradila a zablokovala střelu.
29:42 Peterová byla sama před Klečkovou, ale nedokázala usměrnit svoji střelu. Skore zůstává bez změny.
28:56 Kyšková do masky Klečkové.
25:05 Střela Zeiskové těsně minula levou tyč Klečkové.
23:33 Dalekonosná střela Pastuštové končí v rukavicích Špačkové.
22:16 Zravotník opět u Marečkové.
20:01 Buly opět pro hostující Dobrušku.
20:00 Střely v 1. části: 8:14
19:59 Po první třetině vede hostující tým zaslouženě 2:0.
18:44 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #13 Sandra Peterová (0:2)
18:44 Peterová našla na středu volnou Bašovou a to chladnokrevně zavěsila.
17:47 Náš zdravotník má dneska docela fofr. Už 4. hráčka Horní Suché.
17:26 Zatím holky z Dobrušky jsou aktivnější.
13:36 Marečkové sama před Špačkovou, ale úspěšnější byla druhá jmenovaná.
11:53 Dobruška už asi 2 minuty drží Horní Suchou na vlastní půlce a Horní Suchá se nemůže dostat k balonku.
08:01 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (0:1)
07:08 Bartošová se krásně uvolnila, ale trefila domácí golmanku do hlavy.
04:30 Střela Marečkové končí jenom na tyči hostující svatyně.
00:01 Uvodní buly pro hostující tým.