59
  • 59 58:57
    Kutná Hora

EAV SK Jihlava - FBC Kutná Hora 6:5
branky: 2. Barbora Levová, 14. Klára Šulová, 18. Kateřina Bícová, 24. Kateřina Bícová, 49. Hanka Krčálová, 57. Kateřina Bednářová - 31. Kristýna Venclová, 44. Kristýna Venclová, 44. Natálie Beranová, 46. Kristýna Venclová, 47. Melánie Dubská; rozhodčí: Petr Kos - Michal Roudenský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Klímová 7 - Lucie Petráková 12; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:4
60:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): První dvě třetiny z naší strany všechno špatně. Třetí třetina velké zlepšení, bohužel na vítězství to nestačilo. Je to tak spravedlivé, za úvod jsme si vyhrát nezasloužili. Důležitější než výsledek je zpětná vazba ze zápasu. Vidíme,kdy věci fungují a kdy ne. Z hlediska měřítka jsme dnes tak na 10%, kde chceme být. Takže před námi hodně práce. Ale cestu víme, Díky soupeři za férový tvrdý zápas, blahopřeji mu k vítězství a přejeme mu hodně úspěchů v dalších zápasech.
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Po první třetině jsme se nechali uspokojit průběhem zápasu, kdy jsme ve druhé třetině začali lehce ztrácet a stíhat soupeři. Ve třetí třetině nás zaskočil úvodní tlak a začali jsme dělat plno chyb, kterých soupeř využil a zvládnul otočit skóre utkání. Jsem ale rád že jsme to dotáhli do vítězného konce. Děkuji hráčkám a soupeřkám za utkání.
56:33 GÓL EAV SK Jihlava! 6:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #11 Tereza Vytisková (6:5)
56:33 A máme tu opět obrat skóre a JIhalava se dostává do vedení.
56:31 Domácí se také snaží vytvořit si šance a změnit tak stav utkání.
55:39 Kutná Hora stále tlačí astále attackuje bránu Jihlavy
54:23 Klímová vyráží střelu hostující hráčky.
52:25 Ostrý souboj v domácím rohu je získáný míček pro Jihlavu
51:22 vrácí výhodu Kutné Hoře a ta je tak opět na balónku.
50:17 Běhounková nahazuje balónek na hostující bránu. Tento nához však sbíra jedna z obránkyň.
49:45 Osamocená hráčka hostujícího týmu na středu hřiště netrefuje ani zdaleka bránu Klímové.
48:48 Krásná střela Kalinové, kterou gólmanka vyrazila doráží Krčálová a stav je opět srovnaný.
48:25 GÓL EAV SK Jihlava! 5:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #77 Agáta Kalinová (5:5)
48:02 Lehká střela backhendem hostující hráčky jen těsně míjí horní roh domácí brány.
47:18 Jihlavě se zatím v této třetině nedaří vůbec nic a každý balónek je v podstatě hned ztracený.
46:50 A máme tu otočení skóre v dnešním utkání. Kutná Hora se nevzdala a z nepříznivého skóre 4:1 je najednou jednobrakové vedení 4:5.
46:14 GÓL FBC Kutná Hora! 4:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (4:5)
45:49 GÓL FBC Kutná Hora! 4:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (4:4)
45:47 Domácí se nyní vůbec nesanží hrát týmově a vše hrají individuálně.
45:08 Jihlava nyní vyčkává na chybu Kutné Hory.
44:39 Kutná Hora teď sbírá balónek s každé akce Jihlavy.
44:05 Domácí hráčky nevstoupily do poslední třetiny naplno a máme tu hned dva rychlé góly hostujícího celku.
43:44 GÓL FBC Kutná Hora! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #12 Melánie Dubská (4:3)
43:26 GÓL FBC Kutná Hora! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #36 Kristýna Venclová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (4:2)
43:16 Momentálně má více ze hra Kutná Hora. Jihlava se stále nemůžedostat do správného tempa
42:43 Krčálová V. toto střídání již asi nemohla a z ničho nic si lehá na palubovku
41:57 Kutná Hora se nevzdává a nenechává Jihlavu vydechnout.
40:42 Procházková čistě zastavuje hostující hráčku
40:01 Bulyv poslední třetině opět pro hostující tým
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:35 Šmahelová sama před bránou bohužel pro ni jí ale balónek uskočil.
39:15 Hezká střela Bedníářové, která končí v naručí hostující gólmanky.
39:05 Domácí hráčky si v přesilovce krom jedné dorážky nedokázaly vytvořit větší šanci.
38:40 Šulová doráží ze vzduchu, ale balónek se od někoho z obrany odrazil do rohu hřiště.
37:38 Domácí se snaží kombinovat a vytvořit si nějakou šanci. Zatím však beze střely
36:51 Vyloučen hráč #44 Kateřina Heblíková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
36:35 Kutná Hora stále tlačí na pilu a zkouší najít skulinku v obraně domácích.
34:37 Šulová se snažila nadvakrát dorazit, ale nic z toho nebylo.
33:32 Střela Bícové opět zablokovaná.
32:43 Kutná Hora se v této třetině zvedla a dokáže Jihlavě pořádně zatopit v některých situacích,
32:28 ​Jihalvě se nedaří dostat se do pořádného zakončení. Hostující hráčky dobře blokují.
32:05 Klímová si pohlídala střelu z dálky a balónek s přehledem chytá.
30:26 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
30:26 Venclová střílí na zadní tyč a je z toho první gól pro Kutnou Horu.
30:05 Kalinová se teď dobře uvolnila na středu hřiště, ale její střela končí mimo.
29:27 Bícová našla volnou Krčálovou H. a ta se snažila vystřelit z dálky. Tato střela byla dobřš zablokována hostující obránkyní.
28:36 Klímové teď vytáhla neskutčný zákrok a zabránila tak otevření gólového účtu hostujícího týmu.
28:00 Hostující hráčka dobře zachytila přihrávku od domácí Jaškové.
27:12 Bícová se zbytečně ostře teď položila do jedné protihráčky. Kutná Hura na balónku.
26:49 Bednářová se snažila bvystřelit z dálky. Její pokus byl však zablokován hostující hráčkou.
25:19 Klímová si zkušeně pohlídala nahrávku na střed hřiště a schovává balónek ve svých rukách.
24:16 Hostující hráčky teď nebezpečně označkovaly všechny tyčky na domácí bráně.
23:10 GÓL EAV SK Jihlava! 4:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #35 Veronika Krčálová (4:0)
23:10 Krčálová V. našla volnou Bícovou na středu hřiště a ta bez větších obtíží proměňuje.
21:21 Šulová zkouší hostující gólmanku z rohu hřiště. Tyčku si ale gólmanka bedlivě hlídá.
21:00 Jihlava se snaží v klidu rozehrát
20:00 Střely v 1. části: 9:3
19:59 Vytisková zavařila domácí Klímové. Ve chvíli kdy se před bránou ocitla sama hostující hráčka však zazněla siréna a stav se již neměnil.
19:29 Bícová faulována v rohu na útočné polovině a Jihlava opět rozehrává.
18:59 Pokus hostující háčky končí vysoko nad.
18:20 Domácí se snaží i s tříbrankovým náskokem si vytvářet další a další šance.
17:49 GÓL EAV SK Jihlava! 3:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #8 Eliška Šmahelová (3:0)
16:35 Ostřejší souboj v rohu u domácí brány. Hra byla přerušena a domácí na balónku.
15:52 Domácí vytváří dobrý tlak v útočném pásmu.
13:58 GÓL EAV SK Jihlava! 2:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #29 Markéta Jašková (2:0)
13:58 Jašková od mantinelu na Šulovou na střed hřiště a máme z toho druhou branku domácího týmu.
13:12 Krčálová V. tvrdě brání míček u mantinelu a hostující hráčka jí ne a ne dát pokoj.
11:08 Vytisková vysílá bombu od modré...Bohužel hodně nad
10:33 Hostujícímu týmu se nepodařilo dobře  rozehrát z rohu, a tak jsou na balónku opět domácí.
09:49 Kalinová mohla krásně projít do útočného pásma, ale balónek byl v tuto chvíli její nepřítel a pouze o něj zakopla a z akce nic nebylo.
08:43 Dvořáková dobře trefuje balón, ale její střela by se jen tak tak vešla do fotbalové brány.
08:04 Krčálova H. otestovala pozornost hostující gólmanky.
06:15 Procházková proběhla hřištěm jak nůž máslem, ale zakončit se jí nepodařilo.
06:50 Kutné Hoře se zatím nedaří udržet balónek na čepeli. Momentálně má více ze hry Jihlava.
04:50 Kutná Hora se dostala do nebezpečné situace před bránou Klímové. Odražený balónek naštěstí pro domácí označkoval pouze tyč.
03:29 Dvořáková krásně vybojovala balónek u mantinelu a dostala se do situace 2 na 1 s Jaškovou. Dvořáková se rozhodla střílet, ale hostující gólmanka včas zasahuje.
01:33 GÓL EAV SK Jihlava! 1:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #93 Barbora Levová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (1:0)
01:33 První střela domácího celku končí za zády hostující gólmanky.
01:20 Začátek zápasu přináší nepřesnosti na obou stranách.
00:17 První akce Jihlavy mohla být nepřijemná pro hosty. Naštěstí pro ně skákající balónek Dvořáková míjí.
00:01 Úvodní buly zápasu patří hostujícímu týmu.