8:3
    Šarlota STEHLÍKOVÁ
    (Čečotková)

FbK Horní Suchá - IBK Hradec Králové 8:3
branky: 12. Meg Zaydlar, 12. Alexandra Glasová, 24. Marika Marečková, 29. Nela Blažková, 44. Marika Marečková, 46. Alexandra Glasová, 53. Barbora Kučerová, 57. Barbora Kučerová - 1. Lenka Tlapáková, 45. Lenka Tlapáková, 57. Šarlota Stehlíková; rozhodčí: Libor Gavlas - Patrik Mik; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 19 - Barbora Kopecká 25; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): V dnešním utkání jsme si mohli vyzkoušet to, co chceme hrát a co bude fungovat. Utkání probíhalu docela v poklidném tempu a nikdo se nikam nehnal a podle toho vypadalo i utkání. Nakonec však pro nás vítězstvím. Děkujeme protihráčům, rozhodčím a fanouškům, ale taky se musíme omluvit za dnešní osvětlení. Mari drž se!!!
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Vzhledem k naší oslabené sestavě byl náš herní projev slušný s hezkými momenty. Bohužel nejsme dostatečně dobří ve finální fázi a střelbě, takže naše šance i tlak vychází gólově naprázdno. Škoda zbytečných chyb jinak by skóre bylo vyrovnanější. Soupeř ale vyhrál zaslouženě. Díky všem účastníkům za zápas v duchu fair play a přejeme zraněné domácí hráčce ať je brzy fit.
60:00 Střely ve 3. části: 15:5
59:06 Gleckova Lucie tedkom si hezky povodila obrankyni hradce ale střela opet mimo
56:50 GÓL IBK Hradec Králové! 8:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #55 Šarlota Stehlíková, asistoval #25 Iva Čečotková (8:3)
56:39 GÓL FbK Horní Suchá! 8:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #22 Marika Marečková (8:2)
55:40 obrovska šance kterou pravě ted měla Andrea Pastuškova ocitla se sama před golmankou ale trefuje horni tyč
54:08 Horni sucha je v 3 třetině vyrazně lepší je více aktivnější na balonku  lip kombinuje
52:23 GÓL FbK Horní Suchá! 7:2
50:07 Hradec zahrava standartku na utočne polovině ale golmanka suche si hravě se střelou poradila
46:50 ted jsme viděli krasnou akci ze strany hradcem ale hračka netrefila idealně balon a miček skončil pouze vedle brany
46:50 od uvodniho hvizdu 3 třetiny utkaní nabira hra na obratkach  gol střida gol a utok střida utok
45:50 Vyloučen hráč #69 Alena Karkošková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:09 GÓL FbK Horní Suchá! 6:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová, asistoval #21 Adéla Machová (6:2)
44:46 GÓL IBK Hradec Králové! 5:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková, asistoval #24 Lucie Ondráčková (5:2)
43:50 GÓL FbK Horní Suchá! 5:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #23 Andrea Pastušková (5:1)
43:04 Vyloučen hráč #28 Karolína Kovářová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:00 Hra dostala tempo a utok střida utok
41:05 Sucha ihned otačí hru ale sřelu kryje golmanka hradce
40:50 Hradec vyhrava uvodni buli a začina naporem a střela na branku leti mimo
48:08 po krasne střele zvoleje Sucha odskakuje na 3 golovy rozdíl
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
31:03 Timeout FbK Horní Suchá
31:03 Po několikatem vypadku elektřiny pan brezina ( trener domacích) neunavně chodi nahazovat  elektřinu
28:08 GÓL FbK Horní Suchá! 4:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #50 Nela Blažková, asistoval #53 Ester Volná (4:1)
27:46 Ted přisša nepřijemná střela na domaci branku ale golmanka vyrazila balon a ubranila těsny naskok suche
25:50 Horni Sucha  zahrava standarni situaci kterou s přehledem ubranil hradec
23:11 Hradec znova nepřijenym napadaním dostava suchou pod tlak a těží z toho pobyt na utočné polovině
23:31 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #50 Nela Blažková (3:1)
21:24 Tomáškova Lucie si ted krasně a s přehledem obhodila 2 hračky ze suche a spěcha do utočného pasme  ale moc daleko nedošla protože obrankyně suche ji vypichla balon
21:10 Blažkova Nela se ted krasne obtočila kolem obrankyně hradce ale střela skončila vedle branky
20:00 Střely v 1. části: 10:8
12:55 Hradec neproměnil samostatny utěk a tak Sucha se drži na soupeřove straně
11:50 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová, asistoval #23 Andrea Pastušková (2:1)
11:50 po krrasne přihravce od Andreji Pastškové dava Allexandra Glasova gol a Sucha jde do vedení
11:31 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Meg Zaydlar bez asistence (1:1)
11:31 po standarni sutuaci Meg Zaydlarova vymetla levy ružek branky
10:00 Hradec neustale tlači na branku domacích ale obrana odolava vypadku hradce
09:00 kristina kupcová ted měla krasnou střelu bohužel skončila nad brankou soupeře
07:00 Horní Sucha ma balon na soupeřově straně a ma hradec v zamku a uspěšně kombinujou
05:50 Horni sucha neunavně presuje a začína vyhravat osobní souboje
04:07 Hradec je vyrazně lepsí od uvodní buli a vic kontroluje miček
02:30 Horni suchá měla šanci vyrovna ale trefili  prvni blok
00:53 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková, asistoval #31 Lucie Tomášková (0:1)