• 58 57:18
    2
    Veronika BERÁNKOVÁ

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbK TJ Svitavy 3:5
branky: 6. Šárka Kudlová, 19. Šárka Kudlová, 35. Marie Bartošková - 4. Lenka Kolínková, 28. Lucie Ponížilová, 29. Michaela Prokešová, 44. Jolana Křivková, 54. Kateřina Daňková; rozhodčí: Josef Pařízek - Jiří Blabolil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Tereza Bláhová 16 - Monika Rubešová 22; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér): Dnešek se mi hodnotí těžce. Čekal jsem vyrovnaný zápas, což se potvrdilo, ale bohužel se špatným koncem pro nás. Bohužel jsme dostali zbytečné góly, zatímco my se na branku nadřeme. K bodům nebylo daleko, tato ztráta nás bude hodně mrzet. Teď zregenoravat na zítřejší další těžký zápas proti neznámému soupeři ze Slezska. Doufejme, že zlepšíme výkon i výsledek. Děkujeme soupeři, rozhodčím i fanklubu za podporu.
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): Z naší strany hodně rozpačitý začátek zápasu. I přez početnou marodku jsme dokázaly urvat potřebné body. Děkujeme domácímu týmu za hru a fanouškům Světlé za vytvoření super atmosféry.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
57:18 Vyloučen hráč #67 Veronika Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:32 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková, asistoval #68 Aneta Niklová (3:5)
43:55 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Jolana Křivková, asistoval #25 Tereza Jirčíková (3:4)
42:08 Uvidíme napínavou 3. třetinu
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
35:04 Vyloučen hráč #33 Lucie Motlová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
34:04 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková, asistoval #24 Barbora Sýkorová (3:3)
28:14 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #39 Michaela Prokešová, asistoval #25 Tereza Jirčíková (2:3)
27:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Lucie Ponížilová, asistoval #68 Aneta Niklová (2:2)
27:30 Balón doputoval po zákroku do brány domácích
22:30 Světlá v tlaku
20:00 Střely v 1. části: 9:6
18:41 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová bez asistence (2:1)
18:41 Pivo, párek, pivo, párek v podání Kudlové za brankou. Poté obtočení a zasunutí míčku okolo tyče.
18:17 Světlá na balonu
11:40 Standartka domácích na velkém brankovišti, nic z toho
10:15 Neuznaný gól domácích po údajné vysoké
07:55 Hra je nahoru dolu ale šance žádná
05:45 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #67 Veronika Beránková (1:1)
05:45 Gól domácích po důrazném napadání
03:05 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Lenka Kolínková, asistoval #68 Aneta Niklová (0:1)
03:05 Dorážka končí gólem
02:39 Kudlová vyslala jedovku
01:37 Fanoušci domácích se probouzí
00:09 Světlá na balonu