59
  • 59 58:41
    Hattrick

IBK Hradec Králové - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:2
branky: 5. Eliška Benešová, 27. Tereza Hvězdová, 41. Adéla Kozlová, 44. Lenka Tlapáková, 55. Anna Miholová - 5. Šárka Zhébalová, 12. Šárka Zhébalová; rozhodčí: Filip Neumann - David Richter; vyloučení: 1:5 + Jana Skořinská 4 + Petr Raida TDKU; využití: 3:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 12 - Melisa Poláčková 18; po třetinách: 1:2, 1:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Trenér): Jsme rádi, že jsme dnešní utkání zvládli v hlavách. Naproti tomu náš herní výkon byl nevyrovnaný. Naštěstí jsme využili nedisciplinovanosti soupeře a proměnili přesilové hry, takže bereme z tohoto víkendu důležitých šest bodů. Díky hráčkám za utkání v duchu fair play.
60:00 Komentář hostů: Neuvěřitelný povrch, na kterém se nedá dát hrát vůbec žádný florbal, pro brankáře nemožnost pohybu a přesunů. Dění celkového utkání ovlinilo konečný výsledek. Bohužel štěstí nestálo na naší straně. Mnohonásobné vyloučení nás stálo cenné body.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:16 Hostující hráčky si vybraly oddechový čas, tak uvidíme, zda se jim podaří utkání zdramatizovat. Aktuálně hrají v šesti
58:41 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:00 Hosté držely Hradec pod velkým tlakem, který je ale přerušen sporným vyloučením Brňanky
56:24 Vyloučen hráč #21 Kateřina Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
56:06 Máňa prožívá velice úspěšný víkend, připsala si již asistenci, nulu i premiéru v roli hlasatale. Jen tak dál, Máňo!
54:52 GÓL IBK Hradec Králové! 5:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #83 Markéta Rundštuková (5:2)
54:09 Čečotková to zkoušela jak jinak než z výběhu na posledním, ale její pumelici zastavila blokující Brňanka
53:08 Vyloučen hráč #15 Natálie Růžičková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
53:00 Zeiplová tvrdou ranou prověřila hostující golmanku
51:26 Hattrick pod velkým hradeckým tlakem, ale brání srdnatě
50:54 V obrovské šanci byla růžovodresá hráčka, ale minula zařízení
49:55 Z Kukleny Arény posíláme pozdravy dnes nepřítomné opoře domácího týmu Denče Drahokoupilové
47:56 Hráčky Hattricku to bez trenéra mají těžké, ale jejich herní projev zatím vypadá dobře
43:03 Tlapáková pálí z půlky hřiště a odšpuntovala tak velkou hradeckou radost
43:02 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková, asistoval #46 Aneta Zeiplová (4:2)
40:51 Branku v přesilovce 5 na 3 střílí osvědčená dvojka Kozlová s Čečotkovou
40:50 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #25 Iva Čečotková (3:2)
40:00 Střely ve 2. části: 7:1
39:57 Vyloučen trenér Petr Raida družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest
39:57 Vyloučen hráč #28 Jana Skořinská družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2+2 minuty za nesportovní chování
39:57 Vyloučen hráč #13 Zuzana Wilczek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
39:12 Obětavý blok hostující hráčky vlastním tělem
38:32 Skvělý zákrok brněnské brankařky
37:45 Ondráčková Le. pravděpodobně schytala koňara, snad bude brzy v pořádku
36:09 Hvězdová si prorazila cestu přes všechno, co jí stálo v cestě a dere se do útoku
34:37 Skrytá rána Miholové, ale golamanka Hattricku jistě čape
32:09 Dobrá šance Hummelu, ale pálí jen do hokejky Tlapákové
30:04 Dalekonosná rána Hvězdové končí mimo svatyni hostí
27:37 Jeden gól v oslabení nám dnes nestačí, proto se prosazuje i Hvězdová
26:33 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová bez asistence (2:2)
25:26 Vyloučen hráč #12 Tereza Rejmanová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
24:06 Zhébalová se krásně prosmýkla po mantinelu a vytvořila si brankovou příležitost
21:23 Hvězdová už poněkolikáté v dobré střelecké šanci, ale nic z toho
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:45 Hostující hráčka se opět drala do šance ve vlastním oslabení
19:32 Vyloučen hráč #15 Natálie Růžičková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou
18:14 Před chvilkou jsme málem viděli nedáš-dostaneš, Rundštuková zasahuje
16:21 Tomášková a její klasické koupačky, gól z toho ale výjimečně nepadl, ale černé peří v Lucku věří, branku dnes zajisté vsítí
14:12 Tlapáková se skvěle obtočila okolo protihráčky, ale následně se nepochopila s Ondráčkovou Lu. a přichází o míček
13:00 Hradeckým se zatím přesilovka vůbec nedaří, narozdíl od Hattricku, který dokonce vsítil branku ve vlastním oslabení
11:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #16 Sabina Slováková (1:2)
11:06 Vyloučen hráč #28 Jana Skořinská družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:31 Nezahálí ani brněnské, Wiczek vyslala nebezpečnou střelou na kasu Máni Rundštukové, ta si ale drží víkendovou nulu
10:24 Kozlová našla Hvězdovou, ta ale skákavý míček v předbrankovém prostoru střílí do golmanky Hattricku
08:14 Hra má zatím poměrně slušné tempo, bude to zajisté vyrovnaný zápas
04:30 Po nepřehledné situaci se už potřetí za tento víkend prosazuje domácí kapitánka Benešová
04:29 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #25 Iva Čečotková (1:1)
04:25 Po dorážce Zhébalové vidíme první radost Hattricku
04:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #22 Michaela Skřivánková (0:1)
01:53 Po turnaji dorostenek a zápase 1. ligy juniorek se nám v Kuklena Aréně rozbíhá poslední zápas dne