()
  • 60 59:37
    2

FBC Dobruška - FBC Kutná Hora 4:0
branky: 30. Veronika Kyšková, 38. Veronika Eimannová, 38. Victoria Bartošová, 60. Diana Peterová; rozhodčí: Lukáš Picek - Maximilián Mako; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 162; zásahy brankářů: Karolína Špačková 13 - Lucie Melicharová 22; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Kutná Hora byla dnes dobře připravená na zápas a měli jsme to těžké. První třetina byla od nás dobrá se správným nasazením, ale chybělo nám být nebezpečnější před brankou. To jsme zlepšili ve druhé části a prosadili se po pěkných akcích. V takovém zápase bychom ale potřebovali zlepšit pohyb bez míčku a věřím, že se nám pak bude dařit střílet více branek. Každopádně ale poctivý výkon, soupeři jsme dopředu skoro nic nedovolili a věřili jsme si na tři body od začátku utkání. Děkujeme za fér zápas, našim skvělým divákům za parádní kulisu a těšíme se na další zápas.
60:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): Hloupé chyby + produktivita (nulová) = výsledek. Neodehráli jsme za mě špatné utkání, dokázali jsme soupeři působit problémy, ale především několika minutový výpadek ve druhé třetině rozhodl o výsledku. Ve třetí jsme naše zvednutí hry nedokázali gólově zúročit a tak 4 gól byl pomyslný hřebík do rakve. Přeji soupeři za kvalitní zápas, blahopřeji mu k vítězství a věřím, že jsme se v sezóně neviděli naposledy.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:37 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:23 A máme tu první zranění na straně hostů.
59:14 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (4:0)
59:14 Peterová.D sama na bránu a je to gol.
57:45 Poláčková blokuje střelu.
56:58 Šance Kutné Hory ale Špačková chytá.
56:13 Opět se ozývají naši fanoušci.
55:39 Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
53:52 Krásná střela Zeiskové bohužel blokovaná hráčkou Kutné Hory.
50:00 Kutná Hora se snaží napadat a dát gol.
49:25 Hra je velmi drsná.
46:41 Dneštní utkání sleduje 162 fanoušků.Mockrát děkujeme!
44:45 Velká šance Dobrušky nezakončena golem, golmanka Kutné Hory chytá.
40:59 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #10 Dominika Němcová.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:2
39:33 Další šance Dobrušky nezakončena
38:44 Krásná střela Bartošové končí golem.
37:53 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #11 Adriana Jedličková (3:0)
37:09 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #20 Jitka Fleglová (2:0)
33:07 Kutná Hora v šanci ale Špačková zasahuje.
32:04 Dnes vidíme fandit i našeho maskota .
30:31 První gol dneštního utkání si připisuje Kyšková po krásné kombinaci s Jedličkovou.
29:45 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #81 Veronika Kyšková, asistoval #11 Adriana Jedličková (1:0)
28:10 Hráčka Kutné Hory s číslem 25 střílí ale vysoko.
26:56 Krásná kombinace Balkové a Peterové.S ale míček ujíždí.
21:28 Fanoušci si žádají gol pro Dobrušku..
21:01 Šance Dobrušky nezakončena.
20:01 Buly pro Kutnou Horu.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:26 Velká šance Dobrušky golem nekončí.
18:54 Fanoušci se ozývají.
16:44 Golmanky obou týmů se dnes opravdu nenudí.
14:44 Dlouhá střela Kutné Hory ale míček si bere Bálková a snaží se protlačit dopředu.
12:57 Hra je velmi vyrovnaná.
05:00 Šance hráčky z Kutné Hory nekončí golem.
04:33 Krásný blok Bašové.V.
02:28 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:01 Úvodní buly pro Domácí.