• 56 55:30
    3:7
    (Wilczek)

FbK TJ Svitavy - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:7
branky: 3. Lucie Motlová, 45. Kateřina Daňková, 45. Aneta Niklová - 19. Veronika Praxová, 22. Linda Hyksová, 24. Jana Skořinská, 24. Linda Hyksová, 32. Zuzana Wilczek, 55. Linda Hyksová, 56. Linda Hyksová; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 30 - Anežka Vrbasová 27; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:2
60:00 Komentář hostů Sklář Tomáš (Trenér): Dnes kromě nekoncentrace ze začátku zápasu holky plnily taktické pokyny na 100%, především ty v defenzivě, kdy bylo potřeba podpořit brankařku v premiérovém zápasu ČFBU. Děkujeme za zápas, přejeme soupeři hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Komentář domácích Jirčík Luboš (Vedoucí): Dnešní zápas byl diametrálně odlišný od sobotního. Holky nenavázaly na včerejší výkon a soupeřky trestaly všechny naše chyby. Děvčata v růžovém jsou očividně vyznavačky agresivní hry na kterou jsem nedokázali reagovat. Gratulujeme soupeřkám k zisku 3 bodů a fanouškům za jejich podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:59 Ke konci Svitavy zkouší co nejvíce střílet, ale ani jednou to tam bohužel nepadlo.
55:31 Timeout FbK TJ Svitavy
55:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (3:7)
55:30 Hyksová znovu skóruje.
54:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #17 Šárka Zhébalová (3:6)
54:27 Máme tu rychlý gól. Hyksová bežela rychle k bráně kam dostala přihrávku a skórovala.
52:17 Momentálně se nejvíce hraje na polovině domácích.
48:32 Hattrick hraje v plném počtu.
46:49 Svitavy hrají přesilovou hru. Uvidíme, zda využijí šance.
46:15 Vyloučen hráč #27 Tereza Mášová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
44:45 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #68 Aneta Niklová, asistoval #22 Lenka Kubíčková (3:5)
44:45 Další gól Svitav!! Hra se začíná vyrovnávat.
44:12 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková, asistoval #10 Jolana Křivková (2:5)
44:12 Krásný gól Daňkové s nahrávkou od Křivkové!
42:35 Začíná to tu být velmi vyhrocené. Fanoušci i hráčky se rozčilují.
41:50 Další hráčka padá přes mantinel. Toto bude ještě zajímavé.
40:06 3. třetina začala agresivně. Hráčka Svitav padá přes mantinel.
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
38:50 Vyloučen hráč #68 Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
38:50 Niklová se šla posadit.
38:39 Krásná střela Strýčkové! Gólmanka hostů ale vychytala.
37:35 Zhébalová málem dorazila do branky. Jen tak tak ji to nevyšlo.
35:55 Daňková bojovala tak moc, že málem přepadla za mantinel.
35:28 Přikrylová je sevřena.
33:55 Hra začíná být dost vyhrocená.
33:01 Olšánová zpátky na zemi. Naštěstí ji ale správce před zápasem vyčistil.
32:15 Niklová se dost rozzuřila. Čekáme co z toho bude.
31:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #17 Šárka Zhébalová (1:5)
30:00 Zdravíme všech 92 diváků.
29:25 Krásný zákrok Kubíčkové.
28:45 Olšánová situaci neustála a hodila šipku k mantinelu.
27:24 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #7 Linda Hyksová.
26:34 Krásná nahrávka Prokešové L. na Daňkovou. Ta střílí do Rozenbergové která zrovna blokuje.
23:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:4
23:55 Máme tu 2 rychlé góly hattricku.
23:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #28 Jana Skořinská, asistoval #16 Sabina Slováková (1:3)
21:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (1:2)
20:56 Jirčíková T. a Slováková padají ladně na zem.
20:10 Právě začala 2. třetina a Svitavy se hrnou do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:58 Zdravíme všechny diváky a děkujeme Vám za podporu!
18:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Veronika Praxová bez asistence (1:1)
18:49 A je vyrovnáno. Praxová střílí a skóruje.
17:56 Prokešová M. bojuje u mantinelu s Hyksovou. Olšánová beží okolo a křičí.
15:52 Olšánová posíla přihrávku Jirčíkové a ta střílí.
14:54 Křivková bojuje o míček a Daňková ji beží pomoct.
12:45 Kubíčková vychytává.
10:45 Šorfová se chystala střílet, ale Prokešová M tomu zabránila.
08:52 Přikrylové zabránila gólu.
07:10 Wilczeková proklouzla mezi hráčkami Svitav a střílí.
05:25 Křivková málem přeskočila brankářku.
02:44 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #33 Lucie Motlová, asistoval #68 Aneta Niklová (1:0)
02:44 První gól zápasu střelila Motlová s krásnou asistencí Niklové.
00:10 Právě začala 1. třetina a hattrick valí hned do útoku.