• 56 55:18
    8:4
    (Němcová)

FBC Kutná Hora - Sklo Bohemia Světlá n/S 8:4
branky: 17. Štěpánka Helclová, 19. Barbora Forštová, 26. Natálie Beranová, 27. Barbora Forštová, 32. Sabina Ašenbrennerová, 51. Štěpánka Helclová, 54. Lucie Spěváčková, 56. Sabina Ašenbrennerová - 20. Andrea Doležalová, 34. Andrea Doležalová, 41. Nikola Doležalová, 50. Andrea Doležalová; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Petr Urban; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Lucie Petráková 16 - Tereza Bláhová 16; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Na dnešní utkání jsme se po včerejším dramatu ve Světlé pečlivě připravili, a i když ne vše bylo stoprocentní, tak jsme si od začátku šli za svým cílem. Jsme rádi, že poslední zápas v roce 2023 zvládli vítězně a můžeme se těšit na další zápasy v roce 2024. Soupeři děkujeme za zápas a kromě dalších florbalových úspěchů mu přejeme šťastné a veselé Vánoce. n.
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): Ach ta koncovka. V celkovém součtu mám pro holky jen slova chvály, protože jsme nebojácně tvořili a dostávali do nadějných zakončení, která bohužel z většiny letěla ven ze hřiště a tím pádem jsme přišli nejen o pozici ale i o balonek. Soupeři gratuluji k efektivně zládnutému zápasu a divákům za opět velice slušnou kulisu. Nakonec přeji všem zúčastněným pohodové vánoční svátky, přes které naberem síly do další fáze sezony a věřím, že budeme výsledkově stoupat!
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
55:18 GÓL FBC Kutná Hora! 8:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #10 Dominika Němcová (8:4)
54:50 Urbanová teď pár centimetrů nad - tím teď přerušila stupňujícíc se nátlak Světlé.
53:01 Lucky první výběh v zápase a hned úspěšný. Kolem masky Bláhové nevyšuje náskok už na 3 góly. Aktuální stav je 7:4. Kutnohorské hráčky odskakují v pravý čas.
53:00 GÓL FBC Kutná Hora! 7:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková, asistoval #47 Nikola Knížová (7:4)
50:22 Helclová teď vypustila páru a zvyšuje na 6:4.
50:21 GÓL FBC Kutná Hora! 6:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #44 Kateřina Heblíková (6:4)
49:35 Tentokrát měla seřízeno! O tyčku teď Doležalová snížuje na 5:4.
49:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #6 Šárka Kudlová (5:4)
49:06 Tady chybělo pár centimetrů, a mohlo to být 5:4. Tyčka teď zacinkala za zády Petrákové. Na druhé protiútok vysoko nad branku Světlé.
48:22 Tohle bude ještě boj.
46:48 A další hráčka za mantinelem... dneska to lítáááá :)
45:35 Domácí si koledují - jedna, dvě, tři dorážky měla teď Světlá na malém brankovišti.
42:33 Světlá cítí šanci na zdramatizování utkání. Přeci jen dva rozdílové góly v dnešní době nejsou nic...
40:39 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #75 Nikola Doležalová, asistoval #6 Šárka Kudlová (5:3)
40:39 Už už se Kačka chystala do hřiště, tak Světlá využivá přesilovou hru. Pouhou jednu vteřinku před koncem oslabení.
40:01 Třetí část otevíráme zbytkem přesilové hry pro Světlou.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:59 Konec třetiny jako kdyby polil všechny aktérky studenou vodou. Klidné, usměvavé - jdeme do šaten.
38:41 "A dodatkové číslo je"  - pardon, to jsme někde jinde. A dodatkové vyloučení si ke konci 2. třetiny vysloužila domácí Voldřichová po tvrdším hitu před stolkem časoměřičů. Emoce jsou dosti vyhrocené - možná dobře, že se blíží 10 min pauza. :)
38:40 Vyloučen hráč #2 Kateřina Voldřichová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:40 No... možná té tvrdosti je občas až příliš.
34:55 Konečně vidíme florbal hodno 1. ligy. Tvrdé souboje, rychlé tempo - i fanoušci se probouzejí.
33:45 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #75 Nikola Doležalová (5:2)
33:45 Nutnou dávku štěstí teď měla hostující Doležalová - míček jen tak tak doskákal do branky Petrákové.
31:37 GÓL FBC Kutná Hora! 5:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #44 Kateřina Heblíková (5:1)
31:17 Hezké gesto fair-play domácí střídačky.
27:53 ...a v neposlední řadě kutnohorské hráčky využily nekoncentrovanosti Světlé a Barča Forštová připíchla míček pod břevno - 5:1.
27:52 Následně si kapitánka "Kníža" nadělila krásnou dvojku za sekání - vše bere s úsměvem :)
27:51 Pojďme popořádku - skvělým výběhem podél mantinelu utekla Natka Beranová své strážkyni a doslova nechytatelnou střelou zvýšila na 3:1
26:23 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Barbora Forštová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (4:1)
25:30 Jedny ruce - spousta akcí....
25:22 Vyloučen hráč #47 Nikola Knížová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
25:00 GÓL FBC Kutná Hora! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #10 Dominika Němcová (3:1)
21:52 Tempo a hlavně přesnost nám prozatím zůstaly v šatně. Začátek 2. třetiny z obou stran docela vlažný.
20:01 ...a jdeme do druhého dějství.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:59 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
19:59 ...že se má hrát až do konce teď prokázala Doležalová, která využila předbrankový závar a pohotovou střelou snížuje ke konci 1. třetiny na 1:2 z pohledu Světlé.
18:07 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Barbora Forštová, asistoval #77 Natálie Beranová (2:0)
18:07 "Chuchvalec" 5 hráček se od půlky dokodrcal k brance Bláhové, ze kterého najednou vyjel míček do branky - a od zadní tyčky hned vyjel ven.
16:36 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
16:36 Milimetrové doťuknutí teď Helclová ukázala na malém brankovišti a domácí se ujímají vedení 1:0.
15:40 Doslova špička boty obránkyně ze Světlé teď zastavila crossovou přihrávku domácích. No - a rychlý kontr na druhé straně. Prozatím čekáme na první gól zápasu.
13:15 Serie nepřesností teď trochu zpomalila tempo zápasu.
11:33 Teď i několikrát z rychlého "brejku" zahrozily hráčky Světlé - naštěstí jejich střely jen krouží kolem branky Petrákové.
07:12 Paradoxně nebezpečnější byly hráčky Světlé. Domácím se první přesilovka vůbec nepovedla.
06:50 Kutnohorské hráčky se snaží nají recept na 4 statečné hráčky ze Světlé.
05:12 Vyloučen hráč #6 Šárka Kudlová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
05:12 Útočného faulu se teď dopustila Světlá a bude se snažit další 2 minuty přečkat v početní nevýhodě.
04:20 Zaváhání za hostující brankou a hned přihrávka před branku Bláhové - střela zblokována vracející se obranou řadou.
03:00 První minuty ve vysokém tempu - žádného "zanďoura" dnes proto nečekejme ani od jednoho týmu.
00:01 Od začátku očekáváme zápas ve vysokém tempu, jelikož se jedná o "derby" a hlavně - včerejší vzájemný zápas napověděl, že i dnes si tyto dva týmy nic nedarují, neboť včerejší rozuzlení dospělo až do nájezdů, kde KH zvítězila 5:6 pn.
00:00 Dobrý podvečer, Vážení diváci, vítejte (i na dálku) u sledování 16. kole 1. ligy žen, kde dnes uvidíme domácí tým FBC Kutná Hora a hostující Sklo Bohemians Světlá n. S.