57
  • 57 56:27
    Hattrick

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Aligators Šitbořice 5:3
branky: 5. Linda Hyksová, 15. Sabina Slováková, 26. Linda Hyksová, 41. Šárka Zhébalová, 46. Linda Hyksová - 12. Sabina Mátlová, 27. Karolína Kohoutková, 51. Monika Zimolová; rozhodčí: Vojtěch Polách - Filip Volgemut; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Nikola Vanďurková 30 - Simona Pytlíková 28; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Sklář Tomáš (Asistent trenéra): Velmi podobný zápas jako včera, kdy jsme spíš bojovali sami se sebou. Obranná fáze a přechod do útoku fungoval dobře, jen je potřeba zapracovat na zklidnění hry a více se držet na balonku. Dnešní první dvě třetiny byly slabší, ve druhé nás soupeř výrazněji přehrával, hlavně ze začátku, ale se štěstím jsme přežili a do třetí jsme vstoupili lépe a rozhodli zápas. Díky soupeři, skvělým divákům!
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Začátek utkání byl z naší strany opět laksní a ospalejší. Druhou třetinu jsme zlepšili a taky to tak vypadalo. Bohužel třetí opět patřila domácím. Dnes nás trápil pohyb a s tím spojený přechod do útoku. Když už jsme se k bráně domácích dostali, tak jsme si dokázali připravit vícero šancí, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř byl do utkání lépe naladěn a chtěl zvítězit a taky se mu to povedlo. Pro nás je víkend cennou lekcí, která nás může jen do budoucna posilnit. Děkuji opět našim fanouškům, kteří zavítali i dnes. Gratuluji soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 18:12
59:30 Zbývá půl minuty do konce a zdá se, že Aligators budou potřebovat doslova zázrak, aby stihli ještě srovnat.
59:12 Vanďurková opět zasahuje!
58:45 Hattrick zatažený a čeká na rychlé přenesení hry na druhou stranu a upevnění skóre.
58:30 Nyní Zimolová zakládá další útok Aligators
58:22 Přizvednutá střela Ondráčkové končí vysoko nad bránou
58:10 Vanďurková zákrokem likviduje šanci Aligators!
57:50 Zhébalová ukončuje tlak Aligators a Hattrick může konečně vystřídat.
57:30 Aligators budou rozehrávat po faulu z rohu u brány Hattricku
56:38 Hattrick na míčku kontroluje situaci. Rozenbergová obírá Ondráčkovou o míček
56:27 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:27 Zbývají poslední tři a půl minuty do konce a je jasné, že Aligators se ještě pokusí stávající skóre zvrátit. Můžeme očekávat tvrdou hru až do konce.
55:20 Souralová nejprve okradla útok Aligators a následně založila novou šanci pro Hattrick. Bohužel se nakonec ocitla v útočném pásmu téměř sama a o míček tedy přišla
54:50 Pytlíková nyní vychytala šanci Zhébalová, která na ni šla v podstatě sama.
53:40 Vanďurková opět musela zasahovat po střele Aligators. Naštěstí pro domácí je stále na pozoru a střelu s přehledem chytá.
52:12 Rozdílovou hráčkou pro hru Aligators je nyní zcela určitě Zimolová. Spousta hry jde přes ni a zároveň je ten, kdo pro Aligators tvoří hru v útočném pásmu.
51:23 Aligators zvedají tlak a v posledních třech minutách jsou týmem, který má více ze hry. Hattrick ale stále velmi nebezpečný, především v rychlém přenesení hry. Nyní Souralová rychle převedla hru z vlastní poloviny až k brance soupeře, bohužel koncovku jí znemožnily obránkyně Aligators
50:55 Skřivánková nyní kombinuje s Wilczek na vlastní polovině.
50:37 GÓL Aligators Šitbořice! 5:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #18 Monika Zimolová, asistoval #1 Simona Pytlíková (5:3)
50:25 Odraz po střele Hyksové nyní málem skončil v bráně Aligators. Naštěstí pro tým hostí šla odražená střela nad bránu
49:30 Podešvová vybojovala míček pro domácí a Zhébalová hned jde dopředu.
49:00 Rozenbergová poslala do šance Souralovou. Střela šla sice nad bránu, ale je to další nebezpečná akce pro Hattrick
48:32 Hyksová střelou těšně míjí levou tyč!
47:30 Emoce opět rostou a ve hře se objevuje čím dál více tvrdých zákroků.
46:30 Slováková obírá Krškovou a ničí tak útok Aligators
45:50 Hattrick, Hattrick, Hattrick. Holky jsou při chuti a jsou opravdu všude. Aligators čekají těžké chvíle plné tlaku
45:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #17 Šárka Zhébalová (5:2)
45:14 Dříve zmiňované spojení H-Z-W (Hyksová, Zhébalová, Wilczek) funguje opět na jedničku
43:50 Rozenbergová likviduje šanci Aligators. A z toho co mohlo být slušné přečíslení nakonec není pro Aligators nic
43:00 Zhébalová hledala Hyksovou před bránou! Ta ovšem byla obsazena dvěma hráčkami a tak ze šance nic není.
42:15 Slováková hledala před bránou Souralovou. Aligators však přihrávku do gólové příležitosti zachycují
41:50 Oproti očekávání se zdá, že Aligators vstoupily do třetí třetiny spíše rozvážně.
41:15 Zimolová fauluje za bránou Hattricku a Aligators tedy přichází o šanci v útočném pásmu.
40:36 Zdá se, že Hattrick si přinesl na tento zápas dobrou formu. Doslova
40:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #7 Linda Hyksová (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
39:50 Druhá třetina končí a těšíme se, jaké změny v taktice si připraví oba celky na poslední dějství.
39:13 Štěrbová se Souralovou si moc neporozumněli v útočné kombinaci a přichází o míček.
38:30 Brančíková vyvezla v individuální akci míček až k bráně Aligators. Přihrávku do gólové šance však obrana Aligators blokuje.
38:00 Blížící se konec třetiny je vidět i na rychlosti hry, která se zpomaluje.
36:50 Skřivánková přišla o míček před vlastní bránou. Brančíková naštěstí zachraňuje tvrdým, ale čistým zákrokem, po kterém končí obě hráčky na zemi
36:00 Na hřiště nabíhá útočná formace Hattricku. Wilczek už veze míček na branku
35:30 Lengálová se pokusila propálit hradbu těl před bránou Hattricku. Neúspěšně.
34:41 Tlak Aligators končí nedovoleným zákrokem na Slovákovou. Hattrick může vystřídat a bude rozehrávat
34:20 Nyní Aligators tlačí na Hattrick a daří se jim držet Hattrick v semknutí kolem vlastní brány
33:39 Další tvrdý zákrok od Aligators na Hyksovou na mantinelu. Hra je čím dál tím víc fyzičtější
32:50 Šorfová obrala na polovině hráčku Aligators a ze vznikajícího útoku Aligators je rázem útok Hattricku
32:20 Štěrbová uklidňuje situaci za bránou a bude rozehrávat.
31:40 Zhébalová zvedá tlak při dorážení na obranu Aligators.
31:00 Zimolová prošla sama celé hřiště a nabídla zakončení Martincové. Ta však velmi nepřesnou střelou šanci zahazuje
30:55 Hattrick v plném počtu.
30:15 Vanďurková chytá s přehledem střelu Mikšlové
29:45 Polovina přesilovky je pryč a Aligators se teprve nyní dostávají k bráně Hattricku
29:17 Skřivánková vybojovává v oslabení míček v útočném pásmu. Hattrick se zdá, jakoby vůbec nehrál oslabení
28:55 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:15 Šorfová v individuální akci, která trvala asi půl minuty nakonec získává rozehrávku pro domácí v útočném pásmu
27:50 Drobná vybojovala individuální akcí rozehrávku v útočném pásmu pro domácí
27:14 Tvrdý zákrok na mantinelu od Hyksové si vysloužil další protesty ze střídačky hostí. S blížící se polovinou hrací doby roste i napětí na hřišti
26:33 GÓL Aligators Šitbořice! 3:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #18 Monika Zimolová (3:2)
26:33 Gól padnul ze skrumáže před bránou Hattricku, kdy míček ve zmatku první našla hráčka Aligators a dorazila jej za ležící Vanďurkovou
25:26 Hattricku se nakonec přeci jen podařilo využít přesilovku a první vážnější šancí vytěžit gól pro svůj tým. Nikoho asi nepřekvapí, že gól má na svědomí Hyksová s asistencí Wilczek
25:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (3:1)
24:45 Čas přesilovky Hattricku se krátí a stále jsme neviděli žádnou větší šanci
24:20 Hattrick kombinuje dokola brány Aligators a hledá příležitost pro zakočnení.
23:22 Vyloučen hráč #8 Iva Váňová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
23:22 Střídačka hostí není spokojená s vyloučením své hráčky a dává to rozhodčím najevo
22:45 Skřivánková bohužel nepřesnou přihrávkou nabídla opět gólovou šanci Aligators. Vanďurková ale stále stoprocentní ve druhé části.
21:45 Vstup do druhé části od obou celků je velmi aktivní. Máme za sebou první dvě minuty zápasu, ale hra se stihnula přelít ze strany na stranu už asi desetkrát
20:45 Hyksová doslova "prolítla" obranou Aligators, sebrala jim u toho míček a dostala se do gólové šance. Nepovedla se jí ale úplně střela.
20:08 Slováková nabídla Aligators šanci po nepovedené přihrávce před vlastní bránou hned v úvodu druhé části. Vanďurková naštěstí na pozoru.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:44 Rozhodčí nechávají hru spíše plynout a snaží se do hry moc nezasahovat. Uvidíme jestli tento benevolentnější přístup k zákrokům vydrží až do konce utkání.
18:57 Wilczek nyní kombinovala ve snaze vytvořit prostor pro spoluhráčky z útoku. Bohužel kombinovala asi až moc a o míček přišla
18:28 Skořínská blokuje střelu na bránu vlastním tělem
17:30 Pytlíková si teď s klidem sáhnula do útoku Hattricku a sebrala jim míček.
16:22 Wilczek a Slováková opět v šanci! Tentokrát po přihrávce Slovákové šla do pokusu o zakončení Wilczek. Bohužel pro domácí jí střelu pokazila obránkyně Aligators
15:18 Aligators nyní nahazují několikrát míček do útočného pásma ve snaze se v něm uchytit a vytvořit si šanci. Obrana Hattricku je tam ale nechce a stále je vyhazuje pryč.
14:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková, asistoval #13 Zuzana Wilczek (2:1)
14:13 Slováková posílá Hattrick opět do vedení! Po přihrávce od Wilczek zpoza brány Aligators rozvlnila síť brány hostích.
13:20 Poslední minutu nastalo zklidnění celé hry, kdy Aligators zkouší vymyslet chytrou sérii přihrávek, aby se dostali na útočnou polovinu. Hattrick se zatím má ale na pozoru
12:36 Aligators budou rozehrávat z rohu od brány Hattricku
11:58 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #7 Adéla Mikšlová (1:1)
11:58 Aligators se podařilo obrat Slovákovou o míček a rychle přetočit hru na druhou stranu. Následné stažení míčku do středu uvolnilo Mátlovou do ideální střelecké pozice. Skóre je tedy opět vyrovnané
11:15 Slováková blokuje další střelu na bránu domácích
10:11 Ondráčková nyní připravila příležitost pro Hroudnou, která okamžitě pálí nepříjemnou střelu do pravého horního rohu. Vanďurková musela vytáhnout téměř šipku, aby tam byla včas. Naštěstí pro domácí to stihnula.
09:15 Rozenbergová poslala do útoku přihrávkou Štěrbovou. Ta bohužel ztrácí po nepřesném zpracování
08:00 Skrumáž před bránou Hattricku ze které mohla vytěžit Ondráčková pro Aligators. Ve zmatku před bránou však hráčky nevěděly kde je míček a nakonec si jej jako první našla Vanďurková
07:44 Dalekosná střela Hyksové končí nad bránou
06:40 Hattrick nyní v táhlé snaze dostat se k bráně Aligators. Ani důrazná hra Hyksové na to však zatím nestačí
05:46 Praxová doráží na obranu Aligators a dostává je tím pod tlak. Velmi dobrá práce od čísla 24
04:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
04:10 Nejproduktivnější trio Hattricku Wilczek - Zhébalová - Hyksová už zase čaruje na hřišti. O tomto trio ještě určitě uslyšíme.
03:30 Aligators kombinují z vlastní poloviny a snaží se dostat do útočného pásma. Obrana Hattricku je však stále posílá ven a nutí je zkoušet průniky zas a znovu.
02:40 Praxová s Rozenbergovou "umíchaly" obranu Aligators a byla z toho velká šance pro druhou jmenovanou. Ta ovšem byla ve velmi ostrém úhlu a tak brankářka měla poměrně snadnou práci s likvidací této šance
02:00 Hyksová posílá střelu na bránu Pytlíkové. Obránce Aligators však střelu blokuje a hra se opět přelévá na druhou stranu.
01:11 Ondráčková krásnou přihrávkou vybídla spoluhráčku ke zteči na bránu Hattricku. Obrana Hattricku však rychlejší.
00:20 Hattrick rozehrává zápas v útočném pásmu a hned vyvíjí tlak na bránu Aligators