• 64 63:15
    4:5
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 4:5p
branky: 5. Martin Kadlec, 17. Jakub Matula, 26. Jakub Matula, 45. Jakub Matula - 10. Šimon Procházka, 25. Tadeáš Chroust, 47. Martin Fojtík, 50. Ferdinand Tomášek, 64. Ferdinand Tomášek; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 86; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 22 - Jakub Janoušek 14; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
63:15 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek bez asistence (4:5)
62:50 Statisticky už je vlastně rozhnodnuto.
62:24 Vyloučen hráč #19 Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
62:24 Nechvátal prý jen líznul soupeře, což se ale nesmí.
61:50 Kouřil ustál Stůje.
61:30 Diváci se ozývají a podporují domácí tým, asi už taky chtějí domů.
60:55 Černoch se chtěl natlačit před bránu a la Mats Sundin, ale neuspěl.
60:40 Dokládal drží míček a vyčkává na šanci.
60:25 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #70 Vojtěch Novák.
60:25 Teflon chytil
60:00 Následovat bude pětiminutové prodloužení 3 na 3.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:30 Valeš zazračně udržel míček v pásmu a potěšil diváky.
59:00 Nechvátal natáhnul, nakročil a přestřelil.
58:40 Zdravotník, řezník, kupec a sedlák v jedné osobě provádí výtěr brankoviště.
58:00 Tonda Sekanina proměnil Konráda v kornout, takže domácí hrají ve čtyřech.
57:30 Novák chtěl zahrát kartu Bang!, ale nakonec z toho bylo vedle
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:20 Novotný vystřelil od půlky, ale trefil pouze Stůje.
55:50 Střely Veselého ale blokují figury domácích.
55:37 Původní tlak Kladna byl jen v mírném pásu, teď jsou to už ale tropy.
55:06 Kladno hraje na míčku v pásmu.
54:05 Procházka málem provezl kontraband až do brány.
54:00 Matula se svalil k zemi a je třeba po něm uklidit hrací plochu.
52:30 Sledujeme teď hlušší část dnešní symfonie.
51:39 Pingpongová série končí hvizdem sudích.
50:30 Tomášek poslal Černocha do exilu.
49:10 Melman zachránil Gulls skvělým zákrokem.
49:02 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (4:4)
48:30 Nechvátal na středu hodně přitvrdil, což se nelíbí hostům. Domácí kouč také něco volal, ale nebylo mu rozumět.
48:00 Svoboda našel milimetrově Šmídovu čepel na zadní tyči, ale míček se odrazil mimo.
46:40 Černoch předal míček Novotnému a ladným krokem odcválal na střídačku.
46:18 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #14 Tomáš Chroust (4:3)
46:18 Hostům se přesilovky daří, domácím naopak oslabení moc nejde.
44:52 Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
44:52 Pollak se v souboji zastavil o soupeře, takže mu rozhodčí na dvě minuty pozastavili činnost.
44:23 Timeout Kanonýři Kladno
44:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (4:2)
43:27 Kos šikovně hledal bekhendem Svobodu před brankou, ale nakonec dopadl jako Maďaři v roce pětašedesátém.
43:00 Pfaur dobře zablokoval Kadlecovu ránu z dálky.
42:00 Foret s Matulou se už už dostávali do kombiční šance, ale chybělo jim pár centimetrů,
41:40 Karpíšek se dneš řídí heslem, kdo maže, ten jede, a tak znovu namazal.
41:15 Začátek třetiny je akční jako filmy s Nicholaem Cagem.
40:44 Tu ale nevyužili a naopak mohli záhy inkasovat, ale Valeš trefil pouze tyč.
40:44 Malá domů po závaru a hosté mají valkou šanci.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:30 Chroust si zahrál biliard s Procházkou a málem míček do brány dostal.
39:13 Nechvátal mocně minul bránu, až z toho byl protiútok hostí.
39:00 Karpíšek namazal jako blázen.
38:30 Foret umí nejen číst knihy, ale také hru, díky čemuž zabránil velké šanci.
38:27 Stůj dobře odbránil šanci Konráda.
37:53 Ke konci třetiny se začíná přitvrzovat a napětí připomíná počátek studené války.
37:33 Šmíd seknul Procházku, který se pak snažil natlačit před branku.
37:17 Karpíšek při vyvážení míčku váhal, váhal až prováhal.
36:23 Mladší diváci se již těší na pauzu, škoda, že se nedíváte, když neplatíte.
36:00 Pollak získal lobem alespoň deset Jardů.
35:40 Kapitán Karbenátek se dostal do pjekéjní situace na středu, kterou lze přirovnat snad jen k oné krušné noci v Jedovnicích, kdy si Arnošt zapomněl koupit špunty do uší a já usnul první. Na střídačce to ještě ušislyšně řeší se svým parťákem …, poněvadž jsem zaslechl, jak říká: „no a tyvole, Havl se pak konečně překulil, a na to začal chrápat Eda, a to byl konec.“
34:30 Pollak zničil Chrousta v souboji jako letadla budovu Dvojčat.
33:16 Foret už vypotil alespoň dva litry.
33:00 Kos zapáčil v souboji u mantinelu jako Pákistánec.
31:00 Novák napadá Pollaka a ve snaze netlačit mu do zad si počíná jako chlapec v tanečních, který se snažít zatajit erekci při valčíku.
29:25 Tomášek, byť jménem chlapec malý a hodný, poslal na brankou pěknou jedovku.
29:10 Veselý hledal Nováka, ale našel pouze čepel Novotného, jenž přerušil hru.
28:40 Černoch s Matulou málem zopakovali svou úspěšnou akci, ale tentokrát se jim míček rozeskákal.
28:21 Valeš zasprintoval a přerušil nadějnou akci Kladna.
27:50 Hosté se nenechali zapykat a ubránili oslabení.
27:25 Novotný bleskově odebral míček Hübnerovi a domácí mohou dále útočit.
27:05 Konrád čeká jako Henlein na hranici brankoviště na svoji příležitost.
26:14 Foret opět řídí přesilovku domácích, který zatím šlape jako dobře promazané přesýpací hodiny.
25:47 Stůj u mantinelu přitvrdil jako Radim Uzel když se předávkuje Arginmaxem a bude pykat.
25:45 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
25:03 Akce z florbalové Bible v podání Matulu s Černochem. Druhý jmenovaný posunul Matulovi míček jednou rukou a ten zkušeně zavěsil.
24:12 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #95 Marek Veselý (2:2)
24:12 Kladno šikovnou kombinací využili Matulovo vyloučení a vyrovnává.
23:25 Vyloučen hráč #15 Jakub Matula družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
23:25 Chroustové měla na závěr výhody magašanci, ale Krupa se přesunul rychleji něž Mongolové.
22:44 Matula osekal Chrousta jako pilný skautík suchý kmen před táborákem.
22:18 Přes prázdniny jsem to dlouho neslyšel, takže jsem rád, že jsem zaslechl onen slavný pokřik HEEEEEJ
21:30 Karpíšek sestřelil soupeře v rohu jako hostinský hrabetě Zeppelina.
21:03 Novotný poslal Kadlecovi nepřesnou přihrávku, kterou mu zadělal na problémy.
20:33 Veselý se mohl málem veselit poté, co vystřelil od půlky. Ale Krupa nemá zábavu rád, tak mu střelu chytil
20:01 Šimon Procházka, potomek středně známého českého dekadenta, Arnošta Procházky, jenž se zabýval především literárně-kritickou a esejistickou činností a jehož neznámějším uměleckým textem je dekadentní básnická sbírka Prostibolo duše, jejíž název lze vykládat dvěma způsoby, a to buď jako složeninu slov prostý bol, nebo odvozovat od latinského prostibulum, tedy česky nevěstinec, dnes taky hraje.
20:00 Hráči se již trousí na hřiště, takže se asi něco bude dít.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:10 Novotný dostal úder do hlavy a zvedá se těžce jako dvacítka kettlebell se zlomeninou ruky.
18:42 Trenér Čížek dnes dočetl existenciální knihu J. P. Sartra, pročež křičí tělo, tělo.
18:20 Kapitán Karbenátek sklidil ovace obecenstva, ani nevím proč.
16:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
16:31 Osvědčená kombinace po ose Černoch - Matula, zpoza brány a mezi betony.
15:58 Kouřil a Novák nám předvedli souboj jako když se perou dva hroši.
15:20 Kouřil nahodil od půlky a málem překonal Janouška, akorát, že vůbec.
14:37 Krupa si poradil s Chroustovou střelou z úhlu.
14:10 Kapitán Nechvátal našel neskutečným lobem Matulu, který ale Janouška nepřekonal.
13:30 Dokládal dostal na polovinu z rohu horký brambor, který ale vyfoukal a situaci zvládl.
12:55 Kouřil a Kos zkoušeli give and go, které se ale zvrhlo v give and lose.
12:17 Valeš se snažil proklestit si cestu na osu jako mladý Hrušínský k Růžence, ale marně.
11:15 V hale je zatím sympatické ticho, které je tak charakteristické pro dílo Ivana Klímy.
10:45 Mrtvola Novák, jenž dnes zastává pozici časomíry, okomentoval Novotného pas na Kadlece slovy chudák Káďa.
09:55 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:1)
09:55 Procházka si zahrál na Zeda z Pulp fiction a propenetroval Krupu mezi nohama.
09:09 Stůj stojí na mantinelu a krají dvacet deka salámu,
08:40 Novotný pěkně hledal crossem do brankoviště Kadlece, ale nenašel.
08:30 Lukáš Spurný srdnatě bojuje o míček podobně, jako kdysi investigativní novinář Spurný, jenž těsně před maturitou opustil břeclavskou průmyslovku poté, co upozornil na to, že jsou zde porušována lidská práva, což v té době nebylo nic neobvyklého. Za svou novinářskou činnost obdržel pozdější signatář Charty 77 Cenu Ferdinanda Peroutky.
08:10 Pollak poslal dalekonosnou pumelice od poloviny, ale těsně minul.
07:25 Bratři Chroustové se jako švábi usadili v útočném pásmu a způsobují Gulls značné potíže.
07:05 Kouřil se rozběhl na střed a dokáčel až do rohu.
06:03 Černoch se dostal z obležení dvou bělochů.
05:23 Kos měl velkou šanci, ale Janoušek ho vy ča pal.
04:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #37 Ondřej Valeš (1:0)
04:05 Dokládal se opřel do míčku jako bulvár do Leoše Mareše a jen těsně minul
01:02 První šance domácích končí na hrudi brankáře hostí.
00:00 Domácí zahajovací formace se přivítala klasickým žižanským pozdravem aka polibkem na tvář. Tento pozrav se používá například v Gruzii, kterou část týmu domácích navštívila o prázdninách.
00:00 Dovolte mi Vás přivítat při prvním utkání sezony 1. ligy mužů z Brna z haly na VUT.
00:00 Vážení a milí čtenáři, protože marketingoví pracovníci Českého florbalu jsou takřka všichni bývalí studenti filologie, rozhodli se, že je třeba podpořit čtenářskou gramotnost naší populace, a proto narazili takové ceny, aby se nikdo na florbal raději nedíval. Věřím tedy, že snaha marketingového úseku ČF dojde kýženého cíle a budete nad mými texty pravidelně ob týden usedat. Jo a kdybyste si náhodou chtěli koupit předplatné, abyste se mohli mrknout na Superfinále, tak nemějte strach, nemusíte, budou ho dávat i na ČT.