5:13
    Michal VALACHOVIČ
    (Sedmera)

DDQ Florbal Chomutov - Bulldogs Brno 5:13
branky: 15. Petr Linc, 22. Petr Linc, 23. Marek Pleskač, 35. Michal Skuhrovec, 50. Ondřej Šarša - 12. Lukáš Gregr, 14. Adam Zukal, 24. Filip Mazáč, 26. Richard Kalousek, 32. Lukáš Mráz, 33. Petr Vaverčák, 39. Martin Svatoň, 39. Martin Svatoň, 41. Adam Zukal, 43. Adam Vágner, 45. Jakub Vitek, 51. Martin Svatoň, 51. Michal Valachovič; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 2:4; využití: 3:2; diváků: 318; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 12, Matěj Chabr 5 - Martin Koudelka 23; po třetinách: 1:2, 3:6, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
50:40 Timeout DDQ Florbal Chomutov
50:40 GÓL Bulldogs Brno! 5:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #29 Filip Sedmera (5:13)
50:14 GÓL Bulldogs Brno! 5:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #88 Jakub Vitek (5:12)
49:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:11
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #19 Jakub Štěrba (5:11)
48:40 Vyloučen hráč #6 Lukáš Mráz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
44:35 GÓL Bulldogs Brno! 4:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Jakub Vitek, asistoval #6 Lukáš Mráz (4:11)
42:57 Vyloučen hráč #93 Michal Skuhrovec družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
42:03 GÓL Bulldogs Brno! 4:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #86 Adam Zukal (4:10)
42:03 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Matěj Chabr družstva DDQ Florbal Chomutov
40:48 GÓL Bulldogs Brno! 4:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #86 Adam Zukal z trestného střílení (4:9)
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
38:44 GÓL Bulldogs Brno! 4:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #6 Lukáš Mráz (4:8)
38:07 GÓL Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #69 Petr Vaverčák (4:7)
34:02 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #19 Jakub Štěrba (4:6)
33:37 Vyloučen hráč #77 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
32:14 GÓL Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Petr Vaverčák, asistoval #21 Michal Pešák (3:6)
31:44 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #86 Adam Zukal (3:5)
30:31 Do přesilové hry se dostávají i hosté.
30:30 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:57 Bulldogs se produktivně dostávají na útočnou polovinu, kde už se pokouší o další navýšení na ksóre.
25:13 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Richard Kalousek, asistoval #86 Adam Zukal (3:4)
23:27 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #6 Lukáš Mráz (3:3)
22:19 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (3:2)
21:21 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:2)
20:54 Hosté začínají druhou třetinu v oslabení, ale aktivně se zvládají dostávat na útočnou polovinu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:27 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:27 Linc se pokouší dostat se přes střed, ale tam ztrácí míček.
14:56 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #86 Ondřej Halej (1:2)
13:39 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
12:04 Chomutov se dostává do přesilové hry z důvodu faulu na Holoveje.
12:03 Vyloučen hráč #88 Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
11:19 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #6 Lukáš Mráz (0:1)
09:50 Hra se přesouvá ze strany na stranu a nelze určit, kdo je na míčku.
07:47 Pleskač se produktivně pohybuje v před brankovém prostoru u hostů a čeká na přihrávku.
06:30 Chomutov vystřídal a kombinuje přihrávky přes střed, kde už je napadají hosté.
05:21 Chomutov už má pět střel zatímco Bulldogs mají pouze jednu.
04:37 Klement na míčku přihrává na Haise, který už se dostává přes středovou linii.
01:12 První střelu v utkání z čepele vyslal domácí Erich Kellermann.
00:45 Chomutov se probojoval k míčku a zakládá hned na začátek rychlý útok.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým Bulldogs Brno.