59
  • 59 58:00
    Chomutov

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - DDQ Florbal Chomutov 2:1
branky: 17. Martin Ležatka, 17. František Vykopal - 55. Adam Martin; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 218; zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Martin Frühbauer 18; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:1
60:00 Napínavý konec utkání. Domácí si jej dokázali uhlídat a udržet jednobrankové vedení. Tímto vítězstvím tak uhájili 1. místo v tabulce před Ústím a brněnským Bulldogs.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:53 Hrtús blok, Kelemen blok. Velmi zodpovědný výkon od domácích.
59:24 Gál vyhazuje na prázdnou bránu, ale těsně míjí.
58:59 Dolejší ze středu míjí bránu.
58:01 Frühbauer na střídačce.
58:00 Timeout DDQ Florbal Chomutov
58:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté pravděpodobně půjdou do šesti.
57:12 Dva na jednoho, Martin Ležatka to bere na sebe a střílí jen do golmana. O chvíli později obdobná situace vyřešena přihrávkou, taky nic z toho.
56:16 První lajně domácích se nepovedlo nic vymyslet.
55:38 Chomutov vytahuje napadání, pro domácí tak bude o dost složitější rozehrát.
55:00 Panteři by měli přidat na tempu.
54:50 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #36 Jan Fator (2:1)
54:50 A tuhle příležitost rychle využívají.
53:50 První oslabení pro domácí. Chomutov má nejlepší možnou šanci se zápasem ještě něco udělat.
53:46 Vyloučen hráč #81 Adam Javořík družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
53:20 Dolejšího střela z poloviny trefuje Kohúta do nohy.
52:44 Chomutov napadá, střela končí na tyči domácí brány.
52:17 Hosté přidávají na tempu. Gálova střela jen do golmana. O chvíli později i Vykopal vyhořel na Frühbauerovi.
51:28 Míček končí ve Frühbauerových rukou.
50:33 Sovjákova, Vykopalova i Červenkova střela jen do bloku. Hosté v oslabení úspěšní.
49:54 David Ležatka přichází o míček. Vykopal ho vybojoval zpět.
49:05 Domácí dostávájí příležitost přidat další gól.
48:47 Vyloučen hráč #36 Jan Fator družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za zvedání florbalky
48:08 Frühbauer drží svůj tým.
46:31 Kohút si musel pohlídat situaci ve velkém brankovišti, kdy si hostující hráči lehce rozebrali domácí obranu.
46:14 Sovjákova riskantní přihrávka na Kubíčka prošla. Domácí z toho těží.
44:53 Chomutov na míčku, třetí lajna domácích zatím úspěšně brání.
44:08 Gál úspěšně napadá. Míček ale končí za mantinelem.
43:20 Vykopal prošel z obrany až do útoku, kde byl zastaven.
42:52 Domácí střídají na míčku.
42:02 Hosté v šanci, jejich standartka ale zůstala nevyužita.
41:37 Štouračova střela končí na pozadí jednoho z hostujících hráčů.
40:50 Frühbauer zasahuje.
40:01 Buly pro domácí. Hosté je ale nenechali v klidu rozehrát a chtějí hned získat míček.
40:00 Na dnešní utkání zavítalo celkem 218 diváků. Děkujeme.
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:59 A máme tady konec druhé třetiny, která však nepřinesla žádný gól.
39:44 Kohút předvádí dobrou práci ve velkém brankovišti.
38:48 Domácí obrana si nyní pohlídala situaci před bránou.
38:10 Dolejší teď nedovolil Davidu Ležatkovi pokračovat směr další gól.
37:39 Kohút vyráží nohou. Je z toho rozehrávka pro hosty.
36:41 Červenka za bránou hostů, byl ale odzbrojen. Na míčku Chomutov.
35:05 Většina hráčů při rozehrávce ať jednoho nebo druhého týmu jen stojí a vyčkává. Uvidíme, jestli zbytek utkání přinese aktivnější průběh.
34:30 Brácha na bráchu, Frühbauer ale za sebe míček nepustil.
33:53 Střelu Dolejšího zablokovala domácí obrana.
33:08 Krásná souhra Červenka-Gál-David Ležatka gólem nekončí.
32:05 Kohút vyráží nohou.
31:40 Chomutovští zkouší vymyslet něco kloudného.
30:50 Náš nejlepší hlasatel burcuje domácí fanoušky.
29:50 Frühbauer musí hasit nepřehlednou situaci v malém brankovišti.
29:25 Chomutov aktivně napadá.
28:36 První lajna domácích předvádí sehranou hru, chtělo by to přidat další gól.
27:50 Hrtús těsně míjí levou tyčku.
27:25 Panterům se nepodařilo přidat další gól.
26:41 Sovják teď podržel míček a domácí mohou opět rozehrát svoji přesilovou hru.
26:25 Vykopal do golmana.
26:00 David Ležatka pouze do golmana.
25:44 Máme tu přesilovku pro domácí.
25:23 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:35 Jejich následný pokus musí hasit Kohút.
24:16 Chomutovští střílí pouze mimo.
23:55 Gál se krásně uvolnil do středu. Jeho střela končí na hrudi hostujícího golmana.
23:50 Po faulu na Hrtúse mají domácí rozehrávku z rohu.
23:35 Hrabica udržel míček pro domácí.
23:00 David Ležatka bojovně v souboji o míček.
22:20 Chomutov vstoupil do druhé třetiny z vyšším nasazením. Nyní kontrolují míček.
21:48 Nekteří hráči z první lajny domácích si velmi protáhli své střídání.
20:40 Červenka nepřesně, míček mu sjel z čepele.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 První třetina nám přinesla dvě branky, a to obě z čepelí domácích hráčů. Nejprve se prosadil Martin Ležatka, který po nádherné přihrávce od Hrtúse, trefil odkrytou horní polovinu branky. Ani ne o půl minuty později se po přihrávce od Javoříka trefil Vykopal.
20:00 Střely v 1. části: 9:2
19:59 Poslední minuta byla v režii domácích, kteří Chomutov na míček vůbec nepustili.
19:05 Gál výborně na mantinelu. Domácí na míčku.
18:56 Červenkova střela končí za mantinelem.
18:20 Opět Javořík, který přízemní střelou vyzkoušel pozornost hostujícího golmana.
17:45 Javořík zachraňuje situaci a uklidňuje hru.
16:30 V zápětí domácí odskakují do dvoubrankového vedení z hole Vykopala.
16:29 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #81 Adam Javořík (2:0)
16:09 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #25 Jan Hrtús (1:0)
16:09 Hrtús jednoručnou přihrávkou pod sebe našel Martina Ležatku, který posílá míček do šibenice.
15:39 Chomutov na míčku a vyčkávají.
15:05 Štourač chytře na Martina Ležatku, jeho střelu zblokoval jeden z hráčů hostí.
13:50 Chomutov také trefuje tyč. Následně Sovjákova střela z otočky končí nad bránou.
13:15 Červenka blokuje střelu hostů.
13:00 Domácí lacině přicházejí o míček.
12:28 Chomutov na míčku.
11:20 Hrtús si čistě pokryl míček u mantinelu a hostující hráč končí na zemi, asi slabý na nohách.
10:25 Martin Ležatka míjí ze středu. O chvíli později domácí trefují pravou tyč.
09:53 Dolejší se teď řítil na branku domácích, neprošel ale přes Sovjáka.
08:59 Vykopalův pokus kryje Frühbauer.
08:27 Chomutov se lehce dostává do hry. Dvakrát po sobě teď ohrozili domácí bránu.
07:20 David Ležatka orazítkoval levou tyč.
06:53 Chomutov nejdříve pokazil rozehrávku z rohu domácích, toho využili domácí, kteří se dostali do protiútoku. Ten ale neproměnili.
06:27 Gálovu střelu si hostující golman pohlídal.
05:27 Ani jeden z týmů nikam nespěchá a vyčkává.
05:00 Kelemen blokuje střelu Chomutova a domácí opět na míčku.
03:55 Dobrá střela od Davida Ležatky od mantinelu. Frühbauer zasahuje nohou. Druhý pokus od Ležatky míří nad bránu.
03:15 Panteři zatím zodpovědně dozadu.
02:20 Sovják s Kubíčkem zezadu podporují třetí lajnu domácích.
01:35 Novotný v dobré palebné pozici chybuje a nechává míček za sebou.
00:39 Hosté získávají míček.
00:01 K úvodnímu buly se staví Červenka a Skuhrovec. Na míčku začnou domácí.
00:00 Dobrý nedělní podvečer. Vítám Vás u textového zápisu 9. kola 1. ligy mužů. Domácí tým Goldea Panthers Otrokovice dnes hostí florbalisty z Chomutova.