60
  • 60 59:18
    Chomutov

DDQ Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 4:5
branky: 24. Jan Fator, 34. Jan Nachtmann, 35. Adam Martin, 40. Ondřej Šarša - 7. Tomáš Matoulek, 18. Tomáš Matoulek, 32. Matěj Netrefa, 48. Matěj Netrefa, 51. Matěj Netrefa; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Matěj Chabr 26 - Tadeáš Dittrich 28; po třetinách: 0:2, 4:1, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:18 Timeout DDQ Florbal Chomutov
57:09 Vyloučen hráč #81 Albert Kulík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
56:41 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za opakované přestupky
56:03 Vyloučen hráč #9 Jan Nachtmann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
52:31 Každý úspěšný zákrok domácího Chabra je ted pro domácí tým maximálně důležitý.
50:00 GÓL FAT PIPE Start98! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #10 Vojtěch Bagin (4:5)
49:00 Hosté vyrovnali a ted už se dostávají zpátky na míček a stejně jako Chomutov se pokouší vstřelit rozhodující branku.
47:51 GÓL FAT PIPE Start98! 4:4
46:05 Na obou stranách je hra velmi vyhrocená a každá maličkost rozhoduje o tom, kdo vyhraje.
45:12 Atmosféra ve sportovní hale sílí díky přihlížejícím 253 divákům.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:28 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #36 Jan Fator (4:3)
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
34:25 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #84 Ondřej Šarša (3:3)
33:40 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #9 Jan Nachtmann, asistoval #26 Rudolf Klement (2:3)
31:31 GÓL FAT PIPE Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (1:3)
28:51 Volný úder Chomutova na úrovni velkého brankoviště, který mohl rozhodnout o vyrovnání se nakonec nevyvedl.
26:52 Šance Petra Lince u hostující brány, které bohužel nebylo využito.
23:52 Šarša hned po vybojování míčku zakládá útok a Fator si bez váhání sbíhá do před brankového prostoru, kde už snižuje na stavu hry.
23:51 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #36 Jan Fator, asistoval #84 Ondřej Šarša (1:2)
21:40 Hosté mezi sebou kombinují přihrávky a pokouší se dostat do útoku.
20:01 Úvodní buly druhý třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:35 Další úspěšný zákrok Chabra, který byl včas ve správné pozici a letící míček chytil.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:28 GÓL FAT PIPE Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek bez asistence (0:2)
16:21 Halej běžel na bránu, ale cestou narazil na hostujícího Josefoviče, který ho vystřelit nenechal.
13:42 Adam Martin zasáhl u mantinelu na středu hřiště, kde chtěl získat míček, ale to se mu nepovedlo.
12:06 Matoulek byl příliš dlouho na míčku a čekal tak se domácí Holovej rozhodl mu ho úspěšně sebrat.
07:58 Ohromný zákrok domácího Chabra, který helmou odpaluje míček k domácí střídačce, kde ho zpracoval Linc.
06:26 Dufek se dostává na útočnou polovinu, kde už ho čekal Matoulek, který hned po přihrávce vymetá šibenici domácí brány.
06:25 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #30 Jakub Dufek (0:1)
02:48 Hosté na míčku a rychle zakládají útok, který jim na domácí polovině po zákroku Klementa skončil.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým domácích.