14:4
    Šimon CZERNEK
    (Valachovič)

Bulldogs Brno - FBC Štíři Č. Budějovice 14:4
branky: 4. Lukáš Kučera, 16. Lukáš Gregr, 19. Richard Kalousek, 22. Martin Svatoň, 30. Lukáš Kučera, 35. Adam Vágner, 37. Petr Koláčný, 45. Lukáš Kučera, 56. Jakub Marek, 56. Lukáš Gregr, 57. Adam Vágner, 58. Michal Valachovič, 58. Petr Koláčný, 59. Šimon Czernek - 9. Matyáš Kouba, 30. Václav Hejplík, 33. Tomáš Brožek, 47. Jiří Koklar; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:5 + Daniel Drobiš 4; využití: 2:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Matěj Faltus 16 - Tomáš Švehla 32, Josef Macek 0; po třetinách: 3:1, 4:2, 7:1
60:00 Střely ve 3. části: 18:5
59:30 Celá hala ve stoje DĚKUJE Buldokům za dnešní výkon.
58:45 GÓL Bulldogs Brno! 14:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #8 Michal Valachovič (14:4)
57:40 GÓL Bulldogs Brno! 13:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #6 Lukáš Mráz (13:4)
57:40 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Josef Macek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
57:40 Koláčný si dnes připisuje už druhou trefu.
57:29 Vyloučen hráč #21 Petr Žáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
57:06 GÓL Bulldogs Brno! 12:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #29 Filip Sedmera (12:4)
57:06 Buldoci mají dnes gólové hody.
56:09 GÓL Bulldogs Brno! 11:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #19 Lukáš Kučera (11:4)
56:09 Buldoci ještě navyšují skóre.
55:41 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:41 GÓL Bulldogs Brno! 10:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #25 Petr Koláčný (10:4)
55:41 Buldoci zaokrouhlují dnešní branky na 10!
55:06 GÓL Bulldogs Brno! 9:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Jakub Marek, asistoval #16 Šimon Czernek (9:4)
52:45 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
49:55 Gregr znovu trefuje brankovou konstrukci, a tak Buldoci nevyužívají čtyřminutovou výhodu jednoho hráče navíc.
49:25 Koláčný teď pro změnu tyč.
49:07 Gregr trefuje břevno od mantinelu.
48:16 Mráz střílí kousek nad.
46:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar bez asistence (8:4)
46:36 Koklar využil chybu na polovině a snižuje.
46:19 Vyloučen hráč #40 Daniel Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2+2 minuty za sekání
46:19 Buldoci si opět zahrají přesilovku.
44:05 GÓL Bulldogs Brno! 8:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #6 Lukáš Mráz (8:3)
44:05 Kučera využil nestandartní přesilovku 4 na 3 a připisuje si hattrick.
43:03 Vyloučen hráč #88 Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
43:03 Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
43:03 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
42:13 Švehla chytá kličku osamoceného Valachoviče před bránou.
41:55 Oba týmy hrají v plném počtu.
40:30 Faltus chytá dva pokusy Koklára.
40:00 Střely ve 2. části: 17:10
39:54 Vyloučen hráč #27 Tomáš Hennrich družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
39:54 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
38:10 Štíři se po dlouhé době dostali do několika šancí, však branková kontrukce i Faltus byli proti skórováni.
36:06 GÓL Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #87 Lukáš Gregr (7:3)
36:06 Koláčný střílí svůj první gól po návratu zpět do Brna.
35:45 Faltus se po dlouhé době dostal k zákroku.
34:54 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner bez asistence (6:3)
34:54 Vágner znovu vypresoval balónek, tentokrát se už nemýlil.
33:50 Koláčný hledal přihrávkou z vlastní poloviny nabíhajícího Svatoně na brankoviště, ten však tečuje nad bránu.
32:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #40 Daniel Drobiš (5:3)
32:48 Brožek prostřelil Faltuse.
29:31 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (5:2)
29:31 Kučera vybojoval balónek a od mantinelu trefil přesně.
29:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík, asistoval #17 Dominik Vlček (4:2)
29:02 Vlček narýsoval přenou přihrávku přes osu hřiště, Hejplík pak zametl pod víko.
28:04 Vágner výborně vypresoval balónek a dostal se do samostatného úniku, golman ale vychytal nebezpečnou ránu.
27:30 Vyloučen hráč #21 Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:30 Uvidíme  první přesilovku večera.
25:45 Faltus se teď blýskne výbornými zákroky.
23:33 Koláčný mířil střelu do pravého horní rohu branky, ale míček skončil těsně vedle branky.
21:03 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #6 Lukáš Mráz (4:1)
21:03 Mráz vybojoval míček na obranné polovině, poté s ním proběhl až za bránu hostů a před bránou našel volného Svatoně, který vymetl pavučiny.
20:30 Kučera se pokusil o michigan, ale neuspěl.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
18:15 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Richard Kalousek, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:1)
18:15 Kalousek dostal od Gregra přihrávku vzduchem a Kalousek zavěsil pod víko.
16:53 Kučera ve stejné příležitosti jako na začátku zápasu, tentokrát ale bránu netrefil.
15:12 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (2:1)
15:12 Gregr vypíchl nahrávku na polovinu a dostal se do úniku, který s klidem využil.
11:15 Kouba v podobné situaci jako před chvílí, míček mu ale sjel z čepele, a tak si Faltus připisuje jednoduchý zákrok.
09:29 Mráz si těď udělal 3 hráče 1 na 1 ,následná střela však skončila za mantinelem.
08:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #17 Dominik Vlček (1:1)
08:17 Kouba trefil odkrytou klec a srovnává na 1:1.
07:00 Nebezpečnou standartku Štírů Buldoci ubránili.
03:44 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #49 Adam Vágner (1:0)
03:44 Vágner nahrával zpoza brány na volného Kučeru a ten se nemýlil.
01:10 První těžké zákroky mají za sebou oba brankáři.
00:00 Vítám Vásu 15. kola 1. ligy mužů, ve kterém se utkají brněnští Buldoci a českobudějičtí Štíři