• 60 59:17
    8:5
    (Čáp)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - ASK Orka Čelákovice 8:5
branky: 3. Tadeáš Gryc, 12. Šimon Hronek, 18. Adam Jiříček, 19. Adam Jiříček, 19. Lukáš Vlach, 24. Matěj Hronek, 47. Šimon Hronek, 54. René Slezák - 33. Jakub Doutnáč, 36. Tomáš Červinka, 49. Ondřej Špalek, 50. Ondřej Špalek, 60. Ondřej Špalek; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 4:2; využití: 2:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 18 - Aleš Zetek 13; po třetinách: 5:0, 1:2, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:31 Vyloučen hráč #65 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky
59:31 Hosté si na poslední půl minuty zahrají přesilovou hru.
59:17 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #17 Jakub Čáp (8:5)
59:17 Špalek krásně trefil balonek ze vzduchu.
58:37 Špalek ze středu trefuje jen blok.
57:32 David z výběhu trefil pouze Zeteka.
56:24 Špalek ze středu netrefil nejlépe balonek, ten skončil v rohu hřiště.
55:28 Procházka získal balonek, odskákal s ním k mantielu a vystřelil. Balonek jen těsně minul prázdnou branku.
54:25 Hosté v šesti.
54:19 Hronek M. netrefil prázdnou branku.
54:03 Vlach z poloviny jen do Zeteka.
53:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #29 Adam Jiříček (8:4)
53:53 První střela přesilovky a je to gól.
53:38 Domácí zatím v přesilovce hrají dokola.
52:25 Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
52:16 Jakob trefuje blok.
51:56 Timeout ASK Orka Čelákovice
51:38 Domácí na balonku nespěchají s rozehrávkou.
49:38 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:4
49:38 Špalek propálil jak Dvořáka tak i Steigera a využil přesilovky.
49:30 Sedlák trefuje jen blok.
48:25 Vyloučen hráč #39 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:04 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #93 Tomáš Červinka (7:3)
48:04 Špalek využil situace nepřehledné situace a snížil vedení domácích.
47:44 Jiříček se krásně vymotal mezi obránci nahrál Slezákovi, jehož střela letěla za mantinel.
46:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #41 Lukáš Vlach (7:2)
46:07 Hronek, Hronek a Vlach se díky pěkné kombinaci dostali ke střele, Zetek tuto střelu vyrazil před sebe kde byl nachystaný Hronek Š. a ten už se nemýlil.
45:13 Dvořákova střela po zemi nepřekvapila Zeteka a chytá ji.
44:32 Domácí přečkali oslabení bez obdržení branky.
43:46 Steiger chytá i střelu Červinky.
42:43 Čáp vyslal hnedka střelu, Steiger ji vytěsnil ramenem.
42:32 Vyloučen hráč #65 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení
41:28 Goll ze středu trefil mantinel za brankou Steigera.
40:01 Úvodní bule třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:10 Hosté nevyužili úniku dva na jednoho.
38:07 Zapletal netrefil přihrávku Davida.
37:09 Vlach z první těsně míjí branku Zeteka.
36:45 Němeček z otočky trefuje jen blok.
35:12 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #93 Tomáš Červinka, asistoval #9 Ondřej Špalek (6:2)
35:12 Červinka střelou z první na bližší využívá přesilové hry.
34:31 Domácí ukrojili pár vteřinek z trestu, hrou na míčku.
33:18 Vyloučen hráč #39 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
33:18 Steiger si připsal dvojici zákroků a vylučuje se.
32:53 Hosté si také zahrají přesilovou hru zatím hrají v odloženém vyloučení.
32:36 Dvořák zachránil přecíslení díky baseballoému odpalu.
32:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #31 Adam Zoubek (6:1)
32:02 Doutnáč obtočil nohu ležícího Steigera a dává dnešní první gól hostů.
31:05 Domácí teď na chvíli drží hosty na jejich polovině.
29:31 Hráči Orky si dnes nedávají úplně kamarádské nahrávky, hodně jim zde balonek poskakuje.
28:22 Sedlák střílel z polovina, střela branku Steigera vůbec nezasáhla.
27:36 Hra se teď přesouvá z jedné půlky na druhou.
25:27 Steiger se stihnul přesunout s přihrávkou chytá střelu Zoubka.
23:58 Červinka sám před Steigerem nadokázal zpracovat balonek a ztrácí jej.
23:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #34 Šimon Hronek (6:0)
23:12 Spolupráce bratří Hronků přináší ovoce, Šimon nahrál Mastějovi ten si vymíchal obránce a backhandem prostřelil Zeteka.
22:41 Orka trošku zvedla svoji aktivitu a začali více běhat.
21:45 Čáp žabkou hledal spoluhráče, který náhru nezpracoval.
20:40 Zetek chytá střelu Jiříčka.
20:01 Úvodní bule 2.třetiny opět vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:43 Hosté mají ještě trestný úder na polovině domácích. Z rozehrávky vzešla jen střela do bloku.
18:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach bez asistence (5:0)
18:51 Tak to bylo rychlé, Vlach získal balonek a vystřelil, navýšil vedení domácích na 5 branek.
18:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #29 Adam Jiříček, asistoval #96 René Slezák (4:0)
18:34 Jiříček se opět prosazuje.
18:26 Jiříček ze středu trefuje jen Jakoba.
17:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #29 Adam Jiříček, asistoval #41 Lukáš Vlach (3:0)
17:45 Jiříček propálil Zeteka a využívá přečíslení.
17:14 Korych zachytává nahrávku Jiříčka.
16:18 Domácí čeká první přesilová hra dnešního utkání.
16:17 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za opakované přestupky
16:12 Zetek chytá střelu Vlacha.
15:48 Slezák ze středu trefil blok.
14:34 Halama zkusil pálit z první, jeho střela však skončila jen za mantinelem.
13:39 Domácím dnes docela často odskakuje balonek od čepelí.
12:36 Halama krásně a čistě vypíchl balonek z čepele soupeře.
11:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #39 Tadeáš Gryc (2:0)
11:59 Domácí odskakují na rozdíl dvou branek zásluhou Hronka Š. a Gryce.
11:11 Hronek M. po přihrávce mladšího bratra střílel bckhandem, tato střela skončila jen v rohu
10:14 Domácí vybojovali napadáním balonek, bohužel přihrávka na střed skončila na čepeli jednoho z obránců hostů.
09:43 Máček v kombinaci s Fuchsem nezpracoval balonek, hosté díky tomu spěchají do protiútoku.
08:42 Steiger chytá únik hostů.
07:45 Slezák obehrál obrance a zadovkou hledal spoluhráče, žádného však nenašel.
06:47 Halamova sřela nebyla moc razantní, a tak si s ní Zetek poradil i po teči.
05:53 Hronkovi střela nesedla, i tak ohrozila branku Zeteka
05:32 Sedlákova střela stečována za mantinel.
04:33 Zápas zatím odcela v pomalém tempu.
03:42 Bárta trefuje jen blokujícího Máčka.
02:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #39 Tadeáš Gryc, asistoval #96 René Slezák (1:0)
02:38 Slezák nabil Grycovi na střed, ten vyslal střelu na vzdálenější tyč a domácí vedou.
02:16 Halama teď zachránil situaci fotbalovým odkopem.
01:17 Jakmile se domácí dostali na míček, hosté je ihned začali napadat.
00:01 Úvodní buli dnešmího utkání vyhrávají hosté.