1

2

3.

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Plzeň 5:6pn
branky: 11. Jakub Brejcha, 19. Dominik Kožnar, 21. Jakub Brejcha, 25. Jakub Brejcha, 37. Jakub Lučan - 2. Jiří Jandík, 5. Daniel Denisov, 19. Matyáš Grulich, 20. Daniel Denisov, 45. Daniel Denisov, N Štěpán Nosek; rozhodčí: Lukáš Mucha - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Miroslav Soukup 14 - Ondřej Novák 14; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #17 Štěpán Nosek a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #11 Vít Jerie , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #44 Vilém Chaloupka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #71 Pavel Souček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #9 Dominik Kožnar , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:59 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #17 Štěpán Nosek (5:5)
42:48 Timeout FbC Plzeň
36:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Jakub Lučan bez asistence (5:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
29:06 Vyloučen hráč #64 Marek Švec družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
24:53 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #41 Jakub Brejcha, asistoval #9 Dominik Kožnar (4:4)
24:50 Vyloučen hráč #18 Tomáš Turek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
20:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #41 Jakub Brejcha, asistoval #11 Vít Jerie (3:4)
19:54 GÓL FbC Plzeň! 2:4
18:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar, asistoval #7 Alexandr Pech (2:3)
18:21 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #84 Matyáš Grulich, asistoval #13 Daniel Denisov (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 5:6
10:53 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #41 Jakub Brejcha, asistoval #44 Vilém Chaloupka (1:2)
04:49 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #84 Matyáš Grulich (0:2)
04:21 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #13 Daniel Denisov.
01:37 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #42 Jiří Jandík, asistoval #13 Daniel Denisov (0:1)