1:4
    Jakub VOKÁL
    (Fousek)

FBŠ Gorily Plzeň - ASK Lovosice - LFP 1:4
branky: 38. Antonín Seidl - 5. Adam Filip Hrdlička, 24. Adam Filip Hrdlička, 32. Martin Kalina, 40. Jakub Vokál; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Černý 18 - Radek Dvořák 25; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
43:52 Kolem branky Filipa Černého bylo znovu živo.
43:26 Matouš Kunst znovu na hřišti a v šanci.
40:42 Gorily se snaží, ale góly dneska dává klub z Lovosic.
39:49 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #20 Jan Fousek (1:4)
39:43 Martin Aust ve vyložené šanci napálil Dvořákovi masku.
38:21 Další šance Goril na snížení, ale Lovosice to drží zuby nehty. A ještě mají Dvořáka v brance.
37:21 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #47 Antonín Seidl, asistoval #59 Martin Aust (1:3)
36:56 Jiří Ohnesorg minul a pořád hrajeme stejnou písničku.
35:42 Pořád drží Dvořák nulu. Přestál další šanci.
34:11 Lukáš Krepindel promáchl na brankovišti. Další akce pokračovala, ale ani z toho Gorily nic neměly.
32:04 Ač se Gorily snaží být aktivní, tak gól vstřelily Lovosice. Gorily dál netrefují branku.
31:27 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #11 Martin Kalina, asistoval #21 Kryštof Kunst (0:3)
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
28:12 Petr Kožený to měl na čepeli sám před odkrytou brankou.
27:14 Rackova šance zůstala nevyužitá díky Filipovi Černému.
26:42 Další neproměněná šance Filipa Čecha.
25:31 Jan Hudlický provětral Dvořákovi ovzduší v brankovišti.
23:22 Hrdlička opět projevil svůj buldočí styl. Nekompromisně to urval pro Lovosice.
23:21 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #96 Jan Racek (0:2)
20:32 Brejk Goril skončil za mantinelem. Filip Čech nedorazil pas od JJ23.
19:06 Petr Kožený si také připisuje střelu.
17:27 Matoušovi Kunstovi náherně dával před branku Jirka Ohnesorg. Ale Dvořák neuvěřitelně!
15:43 Filip Černý dobře lapil střelu Adama F. Hrdličky.
15:00 Střely v 1. části: 8:8
14:45 Lukáš Krepindel to měl na čepeli.
13:07 Hrdlička se dral do úniku, ale přišla ještě závora a tenhle vlak neprojel.
11:35 Lukáš Krepindel byl na mantinelu příliš důrazný.
10:25 Dvě střely od Matouše Kunsta. Jen do gólmana.
09:59 Pěknou kolmicí teď mířily do šance Lovosice.
08:36 Jan Hudlický si pomohl dobře tělem.
07:33 Pykající Gorily musí ubránit další oslabení. Filip Čech uklouzl po soupeřově florbalce a byl za to potrestán.
06:27 Vyloučen hráč #21 Filip Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
06:18 Adam Jankovič to musel přibrousit vzadu. Lovosice už šly do šance.
05:43 Robin Süč se snažil prostřelit Dvořáka.
04:05 Přesilovkou si pomohly Lovosice. Hrdličku už nikdo nebránil a strefil, kam chtěl.
04:03 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (0:1)
03:32 Opět můžete zápas vidět na platformě ceskyflorbal.tv
03:06 Filip Černý vládl na svém brankovišti.
02:39 Vyloučen hráč #26 Robin Süč družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
02:33 Filip Čech vyčistil mantinel.
01:04 Jan Hudlický už už překonal Dvořáka, ale od břevna šel míček jen do zad gólmana.
00:05 Adam Filip Hrdlička se z rozehrávky hnal do šance. Lukáš Krepindel ho natlačil za branku.