• 45 44:44
    6:5
    (Sladký)

Kanonýři Kladno - Panthers Praha 6:5
branky: 5. Vojtěch Šmatlák, 9. Šimon Bohuslávek, 22. Šimon Bohuslávek, 23. Kristián Šáda, 24. Adam Staněk, 37. Jan Karafiát - 3. Ondřej Urbánek, 15. Ondřej Urbánek, 31. Václav Rejzl, 41. David Semerád, 45. Ondřej Urbánek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Vocílka ? - Bernard Schmidt ?; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:3
44:44 GÓL Panthers Praha! 6:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Ondřej Urbánek, asistoval #60 David Sladký (6:5)
44:00 Utkání vrcholí,Panteři v 6ti hráčích.
41:00 Vyloučen hráč #23 Ondřej Kořínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:18 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #3 David Semerád, asistoval #23 Ondřej Kořínek (6:4)
36:57 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #90 Kristián Šáda (6:3)
32:00 Po druhé třetině kterou kanonýři zvládli výborně,Panteři přitvrzují hru,na kanonýry se valí jeden útok za druhým
30:40 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Václav Rejzl, asistoval #60 David Sladký (5:3)
30:01 Zahájena třetí část
23:55 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (5:2)
22:04 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #90 Kristián Šáda bez asistence (4:2)
21:23 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #80 Vojtěch Šmatlák (3:2)
20:20 Útok se přelevá z jedné strany na druhou,je opravdu na co se koukat
15:00 Konec první třetiny,hra na obouch stranách na vysokém tempu,diváci se mají na co koukat
14:51 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Ondřej Urbánek, asistoval #69 Václav Rejzl (2:2)
11:18 Vyloučen hráč #67 Marek Fišer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
08:20 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek bez asistence (2:1)
04:15 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #80 Vojtěch Šmatlák, asistoval #77 Jan Blažek (1:1)
04:15 Kanonýři srovnávají.
02:10 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Ondřej Urbánek, asistoval #35 Alfréd Merkner (0:1)
02:10 Chyba hrače kanonýrů,Panteři se ujímají vedení
00:01 Utkaní pravě začalo. Obě mustva nasadila vysoké tempo