3:7
    Ondřej BALÝ
    ()

FD Teplice - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:7
branky: 8. David Frolík, 33. Jakub Kudrna, 36. David Frolík - 17. Otto Krofta, 19. Patrik Ráž, 25. René Voleský, 26. Filip Ticháček, 34. Ondřej Balý, 36. Dominik Štrunc, 37. Ondřej Balý; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:2 + Ondřej Balý OS; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Robin Kopecký ? - Petr Zýka ?; po třetinách: 1:0, 0:4, 2:3
43:00 Stejná akce jako před chvílí, tentokrát dal golman Plzně brexit teplickému hráči
41:43 Krásný zákrok plzeňského golmana, zneškodnil tutovku Teplic
36:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý bez asistence (3:7)
36:49 Balý do šibenice
35:53 GÓL FD Teplice! 3:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 David Frolík, asistoval #77 Jakub Niče (3:6)
35:11 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #17 Dominik Štrunc, asistoval #64 Ondřej Balý (2:6)
35:11 Na Kladně už začaly vánoce, Plzeň dává Teplicím gólovou nadílku
33:50 Gól Balého jsem bohužel neviděl, tedy k tomu nic nemůžu napsat
33:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý bez asistence (2:5)
32:51 GÓL FD Teplice! 2:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #10 Jakub Kudrna, asistoval #98 David Frolík (2:4)
32:51 Kudrna se s tím nepáral, poslal dělovku do prázdné brány
29:35 Hráč Plzně s číslem 24 dává brexit hráči z Teplic
27:00 Kdyby tady někdo měl počítat střely, tak se upočítá. Jednoduše by to nestíhal.
25:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #29 Filip Ticháček, asistoval #64 Ondřej Balý (1:4)
24:33 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 René Voleský, asistoval #89 Patrik Ráž (1:3)
21:15 V přetlakové hale je pekelná atmosféra, přišlo se podívat neskutečných 30 diváků!
20:00 Hráč Plzně s číslem 29 střílí padající list, který gólman Teplic zneškodňuje
18:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Patrik Ráž, asistoval #88 Matyáš Holý (1:2)
18:00 Hráč s číslem 9 probíhá celé hřiště, střílí, ale střela jde mimo
16:38 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #33 Otto Krofta, asistoval #88 Matyáš Holý (1:1)
16:38 A je vyrovnáno! Nebezpečný brejk Plzně končí gólem z dorážky
14:25 Plzeň nepustí Teplice do žádné akce
10:21 Na trestné lavici sedí už pouze jeden hráč Plzně
09:03 Z časomíry můžeme usoudit, že trenér Teplic není spokojen s přesilovou hrou
07:41 Na trestné lavici jsme před chvíli mohli vidět 3 hráče Plzně, nyní jsou zde už pouze 2
07:15 GÓL FD Teplice! 1:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 David Frolík, asistoval #90 Vojtěch Frolík (1:0)
07:07 Vyloučen hráč #64 Ondřej Balý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň - osobní trest
07:07 Vyloučen hráč #64 Ondřej Balý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
07:07 Vyloučen hráč #17 Dominik Štrunc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:30 FBŠ Slavia Plzeň zneškodnila rychlý brejk Teplic