• 40 39:41
    2
    Matěj VOLF

1. FBC DDM Děčín IV - FbC Plzeň 8:9
branky: 8. Vojtěch Duda, 12. Samuel Král, 17. Matěj Dej, 18. Matěj Volf, 29. Vojtěch Duda, 32. Roman Rathouský, 32. Denis Chvojka, 34. Roman Rathouský - 2. Šimon Kaas, 4. Jakub Sobek, 7. David Smrčka, 10. Karel Hrabík, 14. Daniel Denisov, 23. Radek Jandík, 33. David Smrčka, 33. Karel Hrabík, 34. Tomáš Turek; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Ruml 29 - Ondřej Novák 19; po třetinách: 2:5, 3:1, 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 12:14
45:00 Posledních 5 minut hry Plzně bych zhodnotil asi jenom jako: "Přežili jsme."
44:15 Děčín hraje v 6.
41:41 Velbloudi celou přesilovou hru tlačili, ale i tak nedostali sladkou odměnu v podobě vstřeleného gólu.
39:41 Vyloučen hráč #12 Matěj Volf družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
37:03 Následuje jedna šance za druhou a to z obou stran.
33:51 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 8:9
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #65 Roman Rathouský bez asistence (8:9)
33:51 Po individuálním prosazení Děčín dorovnává k rozdílu o pohý jeden gól.
33:24 Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
33:24 GÓL FbC Plzeň! 7:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Tomáš Turek, asistoval #13 Daniel Denisov (7:9)
33:24 Turek opět září, po Denisovovo nahrávce doslova míček uklidil do Děčínské brány.
32:58 GÓL FbC Plzeň! 7:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #16 Karel Hrabík bez asistence (7:8)
32:10 GÓL FbC Plzeň! 7:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 David Smrčka, asistoval #18 Tomáš Turek (7:7)
32:10 Bomba Smrčka ze zádu si našla své místečko a je opět vyrovnáno.
31:45 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 7:6
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #22 Denis Chvojka bez asistence (7:6)
31:45 A po individuální chybě tady máme další gól z Děčínské strany.
31:28 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 6:6
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #65 Roman Rathouský, asistoval #72 Daniel Škoda (6:6)
31:28 Plzeňské oslabení bylo potrestáno a je vyrovnáno.
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
29:47 Vyloučen hráč #11 Alex Milata družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
29:47 Totální závora od Milaty nezůstala bez povšimnutí.
28:48 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 5:6
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #77 Vojtěch Duda, asistoval #25 Matěj Dej (5:6)
28:48 Duda doslova vymetl pavučiny plzeňské brány.
26:32 Vyloučen hráč #22 Jakub Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
26:32 A už zde máme odpověď rozhodčích. Začíná série vyloučení.
25:41 Vyloučen hráč #25 Matěj Dej družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
25:20 Zápas začíná být velmi tvrdý a vyhrocený. Oba trenéři se shodují na velké toleranci faulů a snaží se předejít zranění. Zareagují ale rozhodčí?
24:26 Velbloudi se již radují, ale marně. Rozhodčí gól neuznává, a tak je stav stále 4:6.
22:55 GÓL FbC Plzeň! 4:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #99 Radek Jandík bez asistence (4:6)
21:32 Couch Dečínského týmu je očividně nespokojen s úrovni rozhodčí.
17:47 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 4:5
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 Matěj Volf, asistoval #83 Martin Bára (4:5)
17:32 Grulich si neodpustil parádní kotoul vzad.
16:22 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 3:5
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Matěj Dej, asistoval #9 Ondřej Bräuer (3:5)
16:22 Šílené individuální prosazení Deje.
15:00 Střely v 1. části: 6:14
13:58 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #23 David Smrčka (2:5)
13:58 Velbloudi zamknuli Děčín a následovala rychlá akce - Smrčka na Denisova a Denisov ukázkovou střelou do brány.
11:23 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 2:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #66 Samuel Král, asistoval #3 Tomáš Kužel (2:4)
11:23 Ukázková souhra Děčínského týmu zakončená přízemní střelou.
09:59 Horažďovský opravdu vede, a věřme, že i dovede, ze střídačky svůj tým k vítězství.
09:08 GÓL FbC Plzeň! 1:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #16 Karel Hrabík, asistoval #17 Štěpán Nosek (1:4)
08:50 Duo Šroub - Turek je v pressu opravdu rozdílové a nepříjemné.
07:42 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 1:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #77 Vojtěch Duda, asistoval #13 Vít Ledvinka (1:3)
07:42 A přeci jsme se dočkali i branky z Děčínské strany.
06:50 Děčín nám bohužel zatím nic ze své hry nepředvedl.
06:00 GÓL FbC Plzeň! 0:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 David Smrčka, asistoval #53 Matěj Šroub (0:3)
06:00 Smrček zasazuje přesnou střelku mezi nohu a ruku Děčínského brankáře. Perfektní práce
04:39 Fojtík v předbrankovém prostoru, bohužel trefuje do bloku.
03:23 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Jakub Sobek, asistoval #16 Karel Hrabík (0:2)
03:23 Perfektní rozehra velbloudí rodiny, kterou zakončuje Sobek
02:58 Turek trefuje míček ze vzduchu, ale ten bohužel brankovou čáru míjí snad jen o milimetry.
01:47 Souček Junior proškolil brankáře Děčína.
01:04 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #38 Šimon Kaas, asistoval #16 Karel Hrabík (0:1)
00:59 Souček hledal Šrouba v přečíslení, měl však zvolit střelu.