1:6
    Vojtěch STÁDNÍK
    (Vejvoda)

Florbal Ústí - BUTCHIS 1:6
branky: 21. Tadeáš Weber - 1. Alfréd Benko, 2. Patrik Vodrážka, 3. Jakub Fořt, 20. Jakub Fořt, 30. David Černý, 32. Vojtěch Stádník; rozhodčí: Vladimír Buzický - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 20 - Matěj Žufníček 25; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
31:41 GÓL BUTCHIS! 1:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #33 Vojtěch Stádník, asistoval #12 Jiří Vejvoda (1:6)
30:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým.
30:00 Střely ve 2. části: 12:8
29:15 GÓL BUTCHIS! 1:5
Vlastní branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý (1:5)
24:38 Ústí dobře dobránilo první oslabení a Weber stihl zahrozit, brankář hostů byl proti.
22:38 Vyloučen hráč #77 Marek Hotový družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
21:47 Vyloučen hráč #39 Šimon Leszko družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky
20:22 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #14 Martin Hrabánek (1:4)
19:36 GÓL BUTCHIS! 0:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #70 Jakub Fořt, asistoval #51 Alfréd Benko (0:4)
15:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým.
15:00 Střely v 1. části: 6:10
14:09 Butchis má více ze hry, kontroluje průběh zápasu. Ústí se nedaří dostat do tempa.
11:08 Ústí přesilovku nevyužilo, Butchis bez problémů ubránil.
08:54 Vyloučen hráč #17 Jakub Rotta družstva BUTCHIS na 2 minuty za opakované přestupky
03:46 Butchis zatím v zakončení naprosto přesní, Ústí se trápí.
02:57 GÓL BUTCHIS! 0:3
01:33 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka, asistoval #22 Štěpán Dušek (0:2)
00:27 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko z trestného střílení (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů