2:3
    Jiří JOGL
    (Dulka)

FbC Plzeň - FBŠ Gorily Plzeň 2:3
branky: 9. Jiří Jandík, 22. Martin Fojtík - 1. Filip Čech, 24. Karel Altman, 45. Jiří Jogl; rozhodčí: Jakub Šimek - Šimon Dubský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Matyáš Nosek 9 - Filip Černý 16; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
44:58 Skvěle si poradil v oslabení s obráncem a pak si posadil i gólmana a zavěsil. Gorily zápas vyhrají!
44:54 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #74 Ondřej Dulka (2:3)
44:18 Timeout FbC Plzeň
44:18 Vyloučen hráč #7 Martin Aust družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:29 Oba týmy chtějí zápas rozhodnout.
40:21 Jiří Jogl se dostával do šance, ale Nosek si sáhl na míček.
38:06 Po závaru před brankou FBC Pavel Souček sportovně vrací balonek na gorilí stranu.
35:50 Tomáš Bolda dostal nalito před brankou, ale trefuje jen gólmana do hlavy.
35:39 Sobek prováhal příležitost.
32:20 Tomáš Bolda dostal výhodu a dostal se až sám před Noska, ten se roztáhl v brankovišti.
31:13 Martin Aust v šanci. Na poslední chvíli přišel faul.
30:00 Střely ve 2. části: 6:3
28:54 Matouš Kunst našel před brankou Martina Austa. Ten minul.
26:53 Jiří Jogl to zkoušel sám, neviděl odskakujícího spoluhráče.
25:12 Po gólu vypadlo z tempa FBC Plzeň, teď mají Gorily navrch.
23:34 Po několika šancích Goril se ujala rychle rozehraná standardní situace. Skvěle ji provedl Karel Altman.
23:33 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman bez asistence (2:2)
21:30 Fojtík se prohnal kolem mantinelu a z křídla překonal Filipa Černého.
21:29 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #34 Martin Fojtík, asistoval #71 Pavel Souček (2:1)
21:18 Další pokus Ondry Dulky.
20:27 Další dorbý průnik od Petra Koženého. Střela pouze nad branku Noska.
18:20 Martin Aust se probojoval až před brankáře, ale skončil na zemi a míček nad brankou. Píšťalka nazazněla.
16:50 Důraz na brankovišti předvádí FBC, těžko se s tím Gorily srovnávají a dělají chyby.
15:00 Střely v 1. části: 5:4
13:02 Po srovnání skóre se i hra vyrovnala. FBC nepříjemně presuje, Gorily neproměňují šance.
08:58 Z ojedinělé střely se raduje FBC Plzeň.
08:42 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #42 Jiří Jandík, asistoval #23 David Smrčka (1:1)
03:03 Další šance ke skórovat měla druhá řada Goril. Jiří Ohnesorg minul o vlásek.
00:21 Rychlý gól po nepřesnosti v obraně FBC Plzeň. Filip Čech rychle zamířil nad rameno Noska.
00:20 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech bez asistence (0:1)