• 42 41:38
    2
    Jáchym KAPRÁL

FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:8
branky: 27. Jaroslav Krechňák, 27. Jaroslav Krechňák, 30. Martin Štencl - 6. Jan Fanta, 7. Martin Bugala, 20. Jakub Nový, 22. Ondřej Nedavaška, 27. Vojtěch Kalaš, 31. Jakub Nový, 34. Martin Bugala, 37. Jakub Nový; rozhodčí: Filip Beran - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Marek Matějka 17 - Sebastien Štosek 21; po třetinách: 0:2, 3:3, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 7:9
44:25 Bohemka byla aktivní, žádný tlak a ani přesilovce si K. Vary už nevynutily.
43:00 Karlovy Vary se nemůžou usadit na míčku.
41:38 Vyloučen hráč #99 Jáchym Kaprál družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
36:40 Nový nádherně z první trefil růžek, Matějka bez šance na zákrok.
36:39 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
36:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #62 Jakub Nový, asistoval #87 Jakub Kabourek (3:8)
34:15 Dvojice Krechňák - Štencl roztleskala fanoušky, jen díky Štoskovi je skóre stejné.
33:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #20 Jonáš Cicko (3:7)
32:55 Fanta sám před Matějkou, ale nevyšachoval ho z branky.
32:10 Krechňák mohl přidat další gól K. Varů, minul odkrytou branku.
30:25 Nový a Vincenz prokombinovali obranu a byl z toho nádherný gól.
30:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #62 Jakub Nový, asistoval #33 Petr Vincenz (3:6)
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
29:29 Třetí rána Martina Štencla už šla až do branky.
29:11 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl, asistoval #36 Petr Holeček (3:5)
29:00 Druhá rána Štencla opět do Štoska.
28:10 Martin Štencl pálil, hradba obránců balonek zadržela.
27:51 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
27:35 Hurrican K. Vary se snaží aktivně hrát.
26:51 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #36 Petr Holeček (2:5)
26:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Vojtěch Kalaš, asistoval #83 Martin Kadečka (1:5)
26:25 Krechňák dobře vyřešil akci 2na1.
26:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #41 Marek Owczarzy (1:4)
24:37 Jindra také netrefil. Štosek má branku zatím zavřenou.
22:10 Ruda Voják minul růžek branky.
21:36 Ondřej Nedakvaška se štěstím, byl sám před Matějkou.
21:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #27 Ondřej Nedavaška bez asistence (0:4)
20:37 Kalaš "Kalašnikov" pálil na karlovarského gólmana, Matějka zasáhl nohou.
19:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
19:15 Holečkovu ránu vyhlavičkoval Štosek.
17:35 Po přestávkové poradě Varští ožili a hraje se nahoru dolů.
15:00 Střely v 1. části: 8:6
12:36 Štosek ránu vyrazil ramenem, už po skončení krátké přesilovky Varských.
10:29 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za opakované přestupky
10:29 Bohemka ztratila balonek a Ruda Voják aktivitou vynutil prohřešek Petra Vinceze.
09:51 Vyloučen hráč #24 Ondřej Kakrda družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:01 Varští se snaží být lepší v soubojích, v souhře má zatím navrch Bohemka.
06:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #33 Petr Vincenz (0:2)
05:42 Matějka nedostal šanci. Krásná akce 2 na 1.
05:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #4 Jan Fanta, asistoval #27 Ondřej Nedavaška (0:1)
03:39 Úvodní tlak Bohemky K. Vary přestály a také prověřily Štoska.