0

0

0.

FB Hurrican Karlovy Vary - BUTCHIS 5:4pn
branky: 1. Vojtěch Ježek, 19. Rudolf Voják, 22. Ondřej Kakrda, 23. Rudolf Voják, N David Tkáč - 2. Patrik Vodrážka, 8. Lukáš Mencler, 24. Tomáš Vybíral, 36. Jakub Fořt; rozhodčí: Danylo Abeliashev - Martin Preclík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Matějka 23 - Jakub Vondra 13; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #43 Rudolf Voják a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #11 Lukáš Mencler , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #18 David Tkáč a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #48 Tomáš Vybíral , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #41 Marek Owczarzy , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 6:8
44:36 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
41:15 Vyloučen hráč #98 Jakub Ďurian družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
35:53 GÓL BUTCHIS! 4:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #70 Jakub Fořt, asistoval #80 Matěj Cabejšek (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
23:56 GÓL BUTCHIS! 4:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #48 Tomáš Vybíral, asistoval #20 Patrik Vodrážka (4:3)
22:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #53 Vojtěch Ježek (4:2)
21:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #24 Ondřej Kakrda, asistoval #12 Adam Němec (3:2)
18:11 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
15:00 Střely v 1. části: 4:10
07:12 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #11 Lukáš Mencler, asistoval #51 Alfréd Benko (1:2)
05:24 Vyloučen hráč #53 Vojtěch Ježek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
03:20 Vyloučen hráč #70 Jakub Fořt družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
01:55 Vyloučen hráč #18 David Tkáč družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
01:31 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka, asistoval #74 Jakub Göpfert (1:1)
00:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Vojtěch Ježek, asistoval #41 Marek Owczarzy (1:0)