0

0

0.

Kanonýři Kladno - FBŠ Gorily Plzeň 5:4pn
branky: 2. Šimon Bohuslávek, 2. Štěpán Fukárek, 34. Štěpán Fukárek, 42. Štěpán Fukárek, N Jan Karafiát - 15. Jiří Jogl, 23. Filip Vavrík, 40. Filip Čech, 44. Jiří Jogl; rozhodčí: Marek Jeřábek - Danylo Abeliashev; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Vocílka 19 - Filip Černý 18; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #33 Tomáš Bolda , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #78 Adam Staněk , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #87 Josef Sekyra , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #30 Jakub Veselý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #21 Filip Čech , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #25 Jan Karafiát a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
43:27 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #48 Karel Altman (4:4)
42:57 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
41:38 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Štěpán Fukárek bez asistence (4:3)
39:38 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #23 Jiří Jogl (3:3)
33:24 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Štěpán Fukárek, asistoval #21 Miroslav Brunát (3:2)
30:00 Střely ve 2. části: 6:9
25:49 Vyloučen hráč #9 Šimon Bohuslávek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
22:49 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #87 Josef Sekyra (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 8:6
14:48 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #82 Filip Vavrík (2:1)
13:44 Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
01:58 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
01:30 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #33 Tobiáš Volf (1:0)