• 45 44:57
    2
    Lukáš BOUČEK

Florbal Primátor Náchod - H TEST Tatran Střešovice 5:9
branky: 19. Adam Voňka, 31. Adam Voňka, 32. Vojtěch Majer, 40. Martin Hanuš, 43. Adam Kašpar - 1. Šimon Padevět, 1. Štěpán Lovíšek, 7. Michal Robek, 14. Albert Haasz, 19. Jan Matouš, 23. Matúš Fiam, 27. Matúš Fiam, 28. Vojtěch Roubíček, 31. Marek Pecka; rozhodčí: Tomáš Marek - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tadeáš Václavek 18 - Jonáš Pokorný 5; po třetinách: 0:4, 1:4, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:10
44:57 Vyloučen hráč #6 Lukáš Bouček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
44:57 Poslední úder Tatranu.
42:45 Hanuš se protlačil obranou Tatranu a dostal se ke střele. Golman se zapotil ale úspěšně vykryl
42:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #88 Adam Kašpar, asistoval #61 Martin Hanuš (5:9)
42:24 Po krásné akci Náchoda zavěsil Adam Kašpar na zadní tyč brány hostů.
39:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #45 Adam Voborník (4:9)
39:39 Náš nejmladší hráč Adam Voborník má první kanadský bod za dorostence !!!
39:25 Tutová šance pro Tatran, avšak střelec netrefuje bránu.
38:00 Balek se dostal do útoku, byl faulován avšak rozhodčí nic nepíská.
37:00 Zápas se začíná rozostřovat.
36:15 Byla písknuta přesilovka pro hosty, nakonec neplatná.
35:30 Náchod obstřeluje bránu Tatranu avšak neúspěšně.
32:50 Havel vystřelil raketu z Havlova letiště vedle brány.
31:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (3:9)
31:53 Hanuš poslal hráče Tatranu na párek a následně nahrává na gól.
30:20 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 2:9
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #82 Marek Pecka, asistoval #5 Štěpán Lovíšek (2:9)
30:20 Hosté znovu s gólem těsně v závěsu
30:16 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #64 Adam Voňka, asistoval #61 Martin Hanuš (2:8)
30:16 3. třetina začíná pro Náchod famózně Voňka prostřelil gajdy golmana
30:00 Střely ve 2. části: 3:8
27:54 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #95 Vojtěch Roubíček, asistoval #78 František Roznětinský (1:8)
27:20 Trenéři Tatranu se dostávají do další hádky s rozhodčími.
26:40 Chybu Náchodského útoku teď brilantním zákrokem ubránil Václavek.
26:10 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #84 Matúš Fiam, asistoval #99 Albert Haasz (1:7)
25:15 Náchod teď ubránil nebezpečný útok Tatranu.
24:16 Vojtěch Majer se dostal ke střele na bránu, ta však nijak neohrozila golmana hostů.
22:32 Václavek se v bráně mrská jak ryba, aby vychytal všechny střely. Avšak ani to nestačí.
22:31 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #84 Matúš Fiam, asistoval #23 Jan Matouš (1:6)
21:15 Kratochvíl se dostávává k první střele, ta však letěla 5 metrů od brány.
19:30 Náchod se od druhé třetiny dostává i na útočnou polovinu, vždy však zastaven obranou hostů.
18:29 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #23 Jan Matouš, asistoval #17 Michal Robek (1:5)
18:29 Ani 30 vteřin to Tatranu netrvalo a zvyšují své vedení
18:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #64 Adam Voňka, asistoval #29 Vojtěch Majer (1:4)
18:05 Náchod dává z dobře rozehraného úderu gól.
15:00 Střely v 1. části: 2:9
14:15 Velký tlak Náchoda nepřinesl gól.
13:33 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz, asistoval #64 Jonáš Tuma (0:4)
12:20 Tatran drží míček na florbalkách.
06:52 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #17 Michal Robek, asistoval #64 Jonáš Tuma (0:3)
06:10 Hanuš vytáhl balónek z vlastní půlky až za bránu tam byl faulován.
05:30 Náchodská obrana se otřásla když zazněl zvuk tyčky.
04:10 Václavek vyšvihl dobrý save proti svižné střele Tatranu.
03:25 Balek se pokusil rozehrát. Nahrávka nenašla adresáře.
02:00 Minuta bez gólu, Náchod slaví.
01:00 Začátek zápasu pro Domácí nezačíná zrovna růžově.
00:59 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #82 Marek Pecka (0:2)
00:24 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #9 Šimon Padevět, asistoval #17 Michal Robek (0:1)