• 45 44:17
    2
    Matěj ŠVADLENKA

TJ Sokol Královské Vinohrady - SOKOLI Pardubice 1:7
branky: 5. Petr Rozkovec - 17. Matyáš Gilar, 27. Dominik Paar, 30. Matyáš Gilar, 38. Matyáš Gilar, 42. Dominik Paar, 44. Matyáš Gilar, 45. Filip Červ; rozhodčí: Lukáš Filípek - Jiří Němec; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Kryštof Čaja 15 - Vít Pomajzl 23; po třetinách: 1:0, 0:3, 0:4
45:00 Střely ve 3. části: 5:14
44:53 Vyloučen hráč #51 Vítek Engel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
44:17 Vyloučen hráč #19 Matěj Švadlenka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #33 Filip Červ, asistoval #19 Matěj Švadlenka (1:7)
43:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Matyáš Gilar, asistoval #27 Daniel Pravec (1:6)
41:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Dominik Paar, asistoval #95 Jan Benda (1:5)
37:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:4
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
29:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
27:40 Vyloučen hráč #35 Dominik Novák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
26:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Dominik Paar, asistoval #93 Matěj Krčál (1:2)
23:20 Pardubice nevyužívají situace 2 na 1
19:11 Standardní situace Pardubic z velkého brankoviště končí střelou bloku
17:33 Velká šance SKV, Pomajzl ale chytá
16:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Matyáš Gilar, asistoval #40 Vojta Čapek (1:1)
16:09 Pardubice srovnávají stav zápasu
15:00 Střely v 1. části: 10:2
09:57 Čapek se objevil sám na středu, ale gólman SKV se činil a nepustil střelu za svá záda.
09:05 Krásmé řešení SKV v situaci 2 na 1, bohužel střela minula poloprázdnou branku Pardubic
06:30 Rychlý brejk Švadlenky zakončen střelou těsně nad bránu
04:57 SKV je na koni a chce přidat další branku
04:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Petr Rozkovec, asistoval #77 Jeremiáš Weis (1:0)