• 45 44:43
    2
    Bohdan PAKHOMOV

T.K.S. TJ Turnov - FLORBAL JABLONEC 5:6
branky: 4. Mikuláš Vaněk, 17. Dominik Kyloušek, 28. Matěj Drbohlav, 36. Matouš Honzák, 43. Vojtěch Karpíšek - 12. Kryštof Vavříček, 30. Štěpán Svoboda, 34. Kryštof Vavříček, 37. Kryštof Vavříček, 39. Lukáš Sláma, 44. Kryštof Vavříček; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Suchý; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Matyáš Bezděk 10 - Adam Staněk 21; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:4
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
44:43 Vyloučen hráč #6 Bohdan Pakhomov družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
43:23 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #87 Kryštof Vavříček, asistoval #6 Bohdan Pakhomov (5:6)
42:48 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 5:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #18 Vojtěch Karpíšek bez asistence (5:5)
41:00 Timeout T.K.S. TJ Turnov
40:11 Monster save jablonecké zdi!!!! Hala je na spadnutí!!
38:02 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Lukáš Sláma, asistoval #87 Kryštof Vavříček (4:5)
36:32 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #87 Kryštof Vavříček, asistoval #10 Lukáš Sláma (4:4)
35:57 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 4:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #23 Matouš Honzák bez asistence (4:3)
33:08 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #87 Kryštof Vavříček, asistoval #11 Štěpán Cyprián (3:3)
30:41 Timeout FLORBAL JABLONEC
30:41 Vyloučen hráč #64 Matyáš Bažant družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Střely ve 2. části: 13:6
29:49 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Štěpán Svoboda, asistoval #10 Lukáš Sláma (3:2)
28:53 Vyloučen hráč #7 Viktor Kořínek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
27:09 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 3:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #5 Matěj Drbohlav, asistoval #26 Mikuláš Vaněk (3:1)
26:20 Vyloučen hráč #20 Štěpán Štorek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
16:06 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #81 Dominik Kyloušek, asistoval #54 Jakub Michal Prousek (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 4:3
14:33 Vyloučen hráč #94 Ondřej Těhník družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za zvedání florbalky
11:06 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
11:06 Brankář Turnova dostal velmi kvalitní střelou od hráče Jablonce do brňavky. Naštěstí přiběhl zdravotník Jakub Víšek a vše zachránil. A může se hrát dále.
10:24 Vyloučen hráč #45 Max Vondál družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za hra na zemi
03:02 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 1:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #26 Mikuláš Vaněk, asistoval #66 Jakub Nayperk (1:0)