4:8
    Adam CHALUPA
    (Ponikelský)

FBC Česká Lípa - Finance Novák FBK Jičín 4:8
branky: 9. Václav Vaněk, 18. Jáchym Hocko, 24. Martin Jenčík, 33. Jáchym Hocko - 6. Jakub Chalupa, 9. Antonín Zikmund, 11. František Novotný, 14. Antonín Zikmund, 15. Matyáš Matušů, 20. Matyáš Matušů, 32. Vojtěch Linhart, 45. Adam Chalupa; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Marek Meďáš 32 - Petr Baroch 15; po třetinách: 1:5, 2:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:15
44:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #20 Adam Chalupa, asistoval #97 Patrik Ponikelský (4:8)
44:31 Branku vstřílí Adam Chalupa a zavírá skóre 4:8
40:51 Timeout FBC Česká Lípa
38:50 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Linhart družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
38:50 Česká Lípa sei teď zahraje přesilovku
32:48 GÓL FBC Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Jáchym Hocko bez asistence (4:7)
32:48 Teď Česká Lípa snižuje, hráč číslo 14 Jáchym Hocko, stav je 4:7
31:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #12 Vojtěch Linhart bez asistence (3:7)
31:33 Vojtěch Linhart vstřílí gól a stav je 3:7
30:01 Začíná nám třetí třetina
30:00 Střely ve 2. části: 6:8
23:28 GÓL FBC Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #9 Martin Jenčík, asistoval #61 Marek Meďáš (3:6)
23:28 Česká Lípa snižuje na 3:6
22:04 František Novotný trefuje tyčku
20:56 Vyloučen hráč #54 Daniel Jirásek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
20:56 Jičín teď má přesilovku, uvidíme co z toho bude
19:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #14 Vladimír Kupec (2:6)
19:57 Branku družstva Jičín vstřílí Matyáš Matušů, stav je 2:6
17:38 Vyloučen hráč #27 Petr Havlík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
17:32 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Jáchym Hocko, asistoval #41 Stanislav Jireš (2:5)
17:32 Po krásné akci vstřílí gól Česká Lípa, hráč Jáchym Hocko a stav je 2:5
15:01 Jdeme do druhé třetiny, uvidíme co nám nabídne
15:00 Střely v 1. části: 6:17
14:49 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #24 František Novotný (1:5)
14:49 11 vteřin před koncem první třetiny zvyšuje Matyáš Matušů na 1:5
13:34 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Antonín Zikmund bez asistence (1:4)
13:14 Po krásné kličce a následné střele dává gól Antonín Zikmund, stav je 1:4
10:49 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 František Novotný, asistoval #12 Vojtěch Linhart (1:3)
10:49 Jičín zvyšuje už na 1:3, branku vstřelil hráč s číslem 24 František Novotný
08:27 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Antonín Zikmund, asistoval #20 Adam Chalupa (1:2)
08:27 Česká Lípa srovnala skóre ale hned obratem vstřelil branku družstva Jičín, Antonín Zikmund
08:12 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #66 Václav Vaněk, asistoval #13 Dominik Štěrba (1:1)
05:34 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #18 Jakub Chalupa, asistoval #20 Adam Chalupa (0:1)
05:34 Do vedení posílá Jičín, hráč s číslem 18 Jakub Chalupa
02:47 No a Adam Chalupa v obrovské šanci netrefuje odkrytou bránu
01:43 Šanci teď měl hráč Jičína Jakub Chalupa
00:01 Začal nám zápas mezi Českou Lípou a Jičínem