2

1

3.

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 4:3pn
branky: 33. Sebastian Jandík, 37. Přemek Hanzlík, 43. Jakub Vašata, N Jakub Vašata - 3. Vojta Čapek, 9. Matěj Švadlenka, 36. Vojta Čapek; rozhodčí: David Hertz - Filip Rabiňák; vyloučení: 5 + Tomáš Pokorný OS:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Dominik Janeček 10 - Jakub Mikula 7; po třetinách: 0:2, 0:0, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #44 Jakub Vašata a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #27 Daniel Pravec a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #25 Max Bondy , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #19 Matěj Švadlenka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #97 Přemek Hanzlík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #40 Vojta Čapek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
42:04 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #97 Přemek Hanzlík (3:3)
38:05 Vyloučen hráč #27 Daniel Pravec družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
37:14 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #40 Vojta Čapek.
36:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík bez asistence (2:3)
35:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #29 Patrik Lazarák (1:3)
32:29 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 Sebastian Jandík, asistoval #55 Jakub Šiml (1:2)
30:00 Střely ve 2. části: 3:6
28:33 Vyloučen trenér Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové - osobní trest
28:33 Vyloučen hráč #61 Michal Horáček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
28:08 Vyloučen hráč #69 David Hynek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
27:52 Vyloučen hráč #25 Max Bondy družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
24:30 Vyloučen hráč #2 Matyáš Gilar družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
24:30 Vyloučen hráč #44 Jakub Vašata družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
14:50 Vyloučen hráč #11 Marek Řada družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
09:24 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #70 Ondřej Prášek.
08:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #29 Patrik Lazarák (0:2)
02:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek z trestného střílení (0:1)