2

0

3.

T.K.S. TJ Turnov - Florbal Primátor Náchod 5:4pn
branky: 10. Mikuláš Vaněk, 18. Vojtěch Janů, 24. Matěj Drbohlav, 42. Matouš Honzák, N Viktor Kořínek - 6. Lukáš Bouček, 20. Martin Hanuš, 35. Filip Pačes, 39. Lukáš Bouček; rozhodčí: Radek Valeš - Prokop Ferdan; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Dominik Jirásek -4 - Martin Jakl ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.K.S. TJ Turnov hráč #7 Viktor Kořínek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #6 Lukáš Bouček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.K.S. TJ Turnov hráč #88 Jakub Michal Prousek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #61 Martin Hanuš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.K.S. TJ Turnov hráč #19 Filip Hájek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:41 Vyloučen hráč #88 Jakub Michal Prousek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:48 Timeout Florbal Primátor Náchod
41:54 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 4:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #8 Matouš Honzák, asistoval #27 Vojtěch Janů (4:4)
39:12 Timeout T.K.S. TJ Turnov
38:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Lukáš Bouček, asistoval #96 Lukáš Souček (3:4)
34:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #5 Filip Pačes, asistoval #6 Lukáš Bouček (3:3)
29:50 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Karpíšek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:32 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 3:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #5 Matěj Drbohlav, asistoval #81 Dominik Kyloušek (3:2)
19:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #33 Jakub Kratochvíl (2:2)
17:38 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #27 Vojtěch Janů, asistoval #64 Matyáš Bažant (2:1)
09:52 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 1:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #26 Mikuláš Vaněk, asistoval #45 Max Vondál (1:1)
05:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Lukáš Bouček, asistoval #20 Aleš Dědek (0:1)