• 42 41:29
    6:3
    ()

FbK Orlicko-Třebovsko - T.K.S. TJ Turnov  6:3
branky: 5. Erik Borek, 6. Marek Boušek, 8. Sebastian Filip, 17. Matyáš Kvapil, 28. Sebastian Filip, 42. Sebastian Filip - 17. Dominik Kyloušek, 28. Mikuláš Vaněk, 41. Matěj Drbohlav; rozhodčí: Martin Korunka - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 17 - Jan Adamec 8, Mikuláš Mlejnek 13; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
41:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip bez asistence (6:3)
41:20 Vaňous srolován a zápas taktéž nedohraje.
40:58 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 5:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #5 Matěj Drbohlav, asistoval #19 Filip Hájek (5:3)
40:12 Vyloučen hráč #87 Ondřej Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání
40:10 Vyloučen hráč #33 Jakub Vašek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vysoká florbalka
38:49 Timeout T.K.S. TJ Turnov
38:00 Velká ztráta pro OT, Kubíček opouští hrací plochu v bolestech.
30:00 Střely ve 2. části: 9:9
27:51 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #28 Matyáš Kvapil (5:2)
27:51 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Mikuláš Mlejnek družstva T.K.S. TJ Turnov
27:04 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 4:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #26 Mikuláš Vaněk bez asistence (4:2)
26:41 Vaňous svojí kličkovanou mezi obránci z Turnova zakončil střelou, která minula bránu o parník.
20:27 Neskutečný únik Vaňouse zneškodněn ještě neskutečnějším zákrokem Adamce.
17:46 Tiki-taka OT skončila střelou Kvapila do břevna.
16:13 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 4:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #81 Dominik Kyloušek, asistoval #5 Matěj Drbohlav (4:1)
16:13 Kyloušek poslal dobrýho věšáka.
16:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #99 Erik Borek (4:0)
15:00 Střely v 1. části: 10:4
11:00 Hra plyne ze strany na stranu.
07:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #99 Erik Borek (3:0)
05:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #77 Tomáš Vaňous (2:0)
04:47 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #99 Erik Borek, asistoval #28 Matyáš Kvapil (1:0)
02:00 Šance na obou stranách.