0

2

2.

H TEST Tatran Střešovice - FBC Česká Lípa 5:6pn
branky: 17. Albert Haasz, 21. Vít Krošlák, 24. Albert Haasz, 37. Matúš Fiam, 41. David Kryl - 1. Viktor Steinz, 26. Vojtěch Kafka, 28. Vojtěch Kafka, 41. Viktor Steinz, 45. Kristián Semelka, N Mikeš Motejzík; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Josef Kubát; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Maroš Giba 35 - Radek Dvořák 37; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva H TEST Tatran Střešovice hráč #23 Jan Matouš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #11 Mikeš Motejzík a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva H TEST Tatran Střešovice hráč #64 Jonáš Tuma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #3 Ondřej Martinec a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 10:11
44:01 Timeout H TEST Tatran Střešovice
44:01 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #87 Kristián Semelka, asistoval #11 Mikeš Motejzík (5:5)
42:11 Timeout FBC Česká Lípa
40:24 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #11 Mikeš Motejzík (5:4)
40:17 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #14 David Kryl, asistoval #27 Matěj Kučera (5:3)
39:04 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:46 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #84 Matúš Fiam bez asistence (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 18:15
27:39 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #24 Vojtěch Kafka, asistoval #3 Ondřej Martinec (3:3)
25:46 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
23:39 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz, asistoval #64 Jonáš Tuma (3:1)
20:04 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #97 Vít Krošlák, asistoval #74 Michal Robek (2:1)
16:14 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz bez asistence (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 14:14
00:26 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1