2:1
    Adam ŠREIBER
    (Vaněk)

Finance Novák FBK Jičín - T.K.S. TJ Turnov  2:1
branky: 8. Vladimír Kupec, 29. Adam Chalupa - 45. Adam Šreiber; rozhodčí: Jiří Němec - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Kryštof Hrbek 18 - Matyáš Bezděk 16; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:7
45:00 Máme to za sebou, Jičín zvládl ne příliš oku lahodící zápas poměrem 2:1.
44:58 Menší drama na závěr, ale Jičín si to pohlídal
44:53 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Adam Šreiber, asistoval #26 Mikuláš Vaněk (2:1)
44:45 Velmi nezáživná třetí třetina, minimum střel
43:20 Turnov měl hrát přesikovku, nicméně si nespočítali počet hráčů na hřišti a hraje se 4 na 4
43:17 Vyloučen hráč #37 Matouš Honzák družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
43:13 Vyloučen hráč #24 František Novotný družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
42:10 Turnov ani nepressuje, takže timeout očividně moc nepomohl
40:58 Timeout T.K.S. TJ Turnov
40:58 Turnov si bere timeout, že by to ještě zkusili?
40:00 Turnov už pomalu ale jistě rezignuje, přepněte už raději na ČT 2 , kde se odehrává zápas Tipsport Extraligy mezi Libercem a Hradcem
38:00 Jičín drží zápas pevně ve svých otěžích a kráčí si pro neskutečné 3. místo ve 3. koši
36:37 Matušů si zahrál na prime Ronaldinha, scházela mu však přesná koncovka
35:12 Po menší pauze jsem tu zpátky, gól nepadl, takže se nic zásadního nestalo.
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
28:01 Tonda Zikmund předvedl skvělou individuální akci a našel před bránou volného Chalupu, 2:0!!!
28:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #20 Adam Chalupa, asistoval #9 Antonín Zikmund (2:0)
24:00 Turnovu hodně chybí energie a nějaký náboj, v útoku nemají fakt nic v posledních minutách
22:22 Matyáš Bezděk v sobě našel kousek Lva Yashina a předvedl neskutečný přesun, stále tak drží svůj tým ve hře o extrémně důležité 3 body, které neřeší vůbec nic, jelikož oba týmy už jistě v tomto koši zůstávají
20:32 Konečně vidíme v akci dvojici Zikmund-Chalupa, první jmenovaný nevyužil nabití od Chalupy
19:21 Asi jsem to zakřikl, Matušů byl úplně sám před brankářem, ale ani tato šance gólem neskončila
18:32 Kyloušek měl velmi slibnou příležitost, v jasné golové pozici ale nesmyslně hledal spoluhráče
18:03 Jičín drží balónek na vlastní polovině, Turnov zůstává pasivnější, registrujeme tedy minimum zajimavých situací
15:39 Jičín přesilovku nevyužil, chtělo to víc tiki taka
15:00 Střely v 1. části: 6:7
14:59 První třetina je u svého konce, Jičín díky lepší hře v přesilovce zatím vede 1:0
14:03 Velká šance pro Matyáše Matušů, golman Turnova se musel předvést
13:40 Totání brexit od Hájka, Jičín má první plnohodnotnou přesilovku
13:39 Vyloučen hráč #19 Filip Hájek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:00 Další ne příliš nebezpečná přesilovka, stav se tedy nemění.
10:08 Skvělá příležitost pro Prouska, ze středu však brankáře nepřekonal
09:01 Další přesilovka pro Turnov, uvidíme, zda nás čeká více akce, než v té první
09:00 Vyloučen hráč #25 Ondřej Hadač družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
07:48 Po faulu na Antonína Zikmunda využívá výhodu hry 6 na 5 hráč s číslem 14 VLADIMÍÍÍR KUPEEEC!!!
07:47 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #14 Vladimír Kupec, asistoval #11 Matyáš Matušů (1:0)
07:00 Zápas zatím velmi vyronaný, nahoru dolu, na gól však stále čekáme.
05:28 Velká šance pro Turnov, nicmoně Karpíšek měl koncovku jak Darwin Nunez
04:39 Turnov nevyuži nabídnuté výhody a v tomto šlágru  je tak stav stále 0:0
02:39 Vyloučen hráč #36 Hynek Táborský družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za zvedání florbalky
02:20 Je vidět, že jde o hodně, 3. místo v posledním koši chce každý pro sebe urvat
00:00 Třaskavý zápas mezi Jičínem a Turnovem byl zahájen