1

2

3.

Snipers Třebíč - FAT PIPE Start98 3:4pn
branky: 7. Patrik Mladenov, 26. Patrik Mladenov, 43. Vojtěch Dvořák - 19. Václav Wysoglad, 31. Lukáš Míka, 42. Dominik Moers, N Dominik Moers; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Šimon Nesnídal 9 - Otakar Janoušek 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #32 Dominik Moers a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #66 Štěpán Janšta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #78 Václav Wysoglad , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #12 Ondřej Pánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #88 Aleš Sulan a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #7 Vojtěch Dvořák a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
42:12 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #7 Vojtěch Dvořák, asistoval #87 Vojtěch Fila (3:3)
41:03 GÓL FAT PIPE Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #32 Dominik Moers, asistoval #26 Oliver Blaho (2:3)
36:44 Vyloučen hráč #26 Oliver Blaho družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
33:00 S napětím sledujeme jak dopadne hra 4 na 4
32:43 Vyloučen hráč #49 Vojtěch Tadeáš Král družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
31:40 Vyloučen hráč #21 Martin Očadlík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za vysoká florbalka
30:55 GÓL FAT PIPE Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #14 Lukáš Míka, asistoval #30 Matyáš Bašek (2:2)
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
25:41 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #12 Ondřej Pánek (2:1)
25:16 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Dvořák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zvedání florbalky
22:46 Vyloučen hráč #78 Václav Wysoglad družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
18:56 GÓL FAT PIPE Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #78 Václav Wysoglad, asistoval #53 Sebastian Palatka (1:1)
15:00 Jedeme Startíček!
15:00 Střely v 1. části: 7:2
13:53 Vyloučen hráč #36 Matěj Michálek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:56 Vyloučen hráč #90 Tomáš Charvát družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra na zemi
06:50 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #31 Kryštof Krupica (1:0)
00:05 Souboj nejlepších týmu dne doprovází plná hala domácích fanoušků